Kam se letos chystáte na prázdniny?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3f7a7e2d5575d85e5fe237e418dba9daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kde budete tráviť leto?
more
12%
 12%  [ 4 ]
chata
9%
 9%  [ 3 ]
kúpaliská alebo vodné nádrže,aquaparky
0%
 0%  [ 0 ]
výlety rôzneho typu
34%
 34%  [ 11 ]
festivaly
12%
 12%  [ 4 ]
iné
31%
 31%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 4:01 pm    Předmět: Komentar Citovat

Ja stravim leto v Santiagu de Compostela, jsem dost pohodlny a tady uz mam zazemi. Jsem na private, vim, kam se da zajit na jidlo. Navic sem za mnou prijede muj pan bratr, i kdyz se ten nas hoch zatim nevyjadril, kdy presne to bude... Ve stredu se tu objevil kamarad - poutnik z Brna. Bylo jich tu dohromady asi 40, autobusem se hned vydali domu. Kamaradce odvezl krabici plnou obleceni...

Pokud by to sem nekoho z Vas zavalo, dejte vedet, zajdeme na kavu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 6:29 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Ja stravim leto v Santiagu de Compostela, jsem dost pohodlny a tady uz mam zazemi. Jsem na private, vim, kam se da zajit na jidlo. Navic sem za mnou prijede muj pan bratr, i kdyz se ten nas hoch zatim nevyjadril, kdy presne to bude... Ve stredu se tu objevil kamarad - poutnik z Brna. Bylo jich tu dohromady asi 40, autobusem se hned vydali domu. Kamaradce odvezl krabici plnou obleceni...

Pokud by to sem nekoho z Vas zavalo, dejte vedet, zajdeme na kavu...


Jéé, já bych tak ráda do španělska Razz Embarassed Very Happy
Ale bohužel, letošní prázdniny to určitě nebude. V září pojedu do Baskicka, tak aspoň něco, uvidíme, ale bojím se, že to nebude ta správná španělská atmosféra, oni ti baskové si pořád myslí, jak jsou jiní jak španělé (a samozřejmě lepší Rolling Eyes ). Letadlo letí přímo do Bilbaa, takže se nedostanu ani do Madridu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:33 pm    Předmět: Komntar Citovat

Soufflet, co to slysim. Bilbao a Guggenheimovo muzeum stoji za to. A San Sebastián take. O Spanelsku mam nekdy sve pochybnosti, prijde mi, ze je to jen oblast kolem Madridu, zjednodusene receno. Katalanci, Galicijci, Baskove... Do Madridu jsem se jeste nevyhrabal, ja jsem takovy pecival. Snad se brzy dostanu na konec sveta do Finisterre. Do Madridu se mi nechce, rikaji, ze je ted rozpaleny,ale nekdy se tam mrknu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:48 pm    Předmět: Re: Komntar Citovat

Milovník napsal:
Soufflet, co to slysim. Bilbao a Guggenheimovo muzeum stoji za to. A San Sebastián take. O Spanelsku mam nekdy sve pochybnosti, prijde mi, ze je to jen oblast kolem Madridu, zjednodusene receno. Katalanci, Galicijci, Baskove... Do Madridu jsem se jeste nevyhrabal, ja jsem takovy pecival. Snad se brzy dostanu na konec sveta do Finisterre. Do Madridu se mi nechce, rikaji, ze je ted rozpaleny,ale nekdy se tam mrknu...


No vidiš, mě právě láká zrovna ten Madrid Wink
V Bilbau a San Sebastianu budu jenom jeden nebo dva dny, tak uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:59 pm    Předmět: Komentar Citovat

Soufflet, hodne mistnich tvrdi, ze v Madridu dohromady nic neni a ze se to stihne behem jednoho dne. Ja myslim, ze to tak neni, tech zajimavych mist je hodne. Je to ale metropole, ktera se strasne rozrusta, spousta pristehovalcu, mesto roste... A je take hodne drahy. Ono se to vsechno vali do Madridu nebo Barcelony a Katalanska, kde je dobre. Mne vyhovuje mensi mesto, o Santiagu de Compostela se rika, ze je to vesnice. Neco jako Praha a Brno... A Pamplona?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

Procestovala jsem ze Spanelska docela dost a Barcelona je moje nejoblibenejsi mesto, kt si s jinym nespletete, a to diky Gaudimu Smile. Sever je zas uplne jiny, Santiago je skutecne nadherne, ma uzasnou katedralu, pekne kavarnicky, skvelou atmoosferu, okolo je nadherna priroda...Bilbao je takove normalni mesto, ale Guggenheimovo muzeum stoji za navstevu Wink.
Jih Spanelska a Gibraltar jsou opet uplne jine a vubec, Spanelsko je nejlepsi vzit krizem krazem Very Happy.
V Madridu jsem nebyla a nijak me ani nelaka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 9:22 pm    Předmět: Komentar Citovat

Ja vim, ze bych si mel Spanelsko projet krizem krazem. Je to sice jedna zeme, ale ma spoustu podob. A k tomu se muze pridat i Portugalsko. Kabarnicky a bary se mi tu libi, jsou takove slusne, ciste, ty nase hospody mi pripadaji vsechny jako pajzly... I kdyz tady je zvykem vsechno hazet na zem, tak jsem si ty podlahy baru i vyfototil. V Galicii je zelena opravdu zelena... A dnes se tu prohanely kamiony, troubily, mely na sobe galicijske vlajky, protoze mel svatek jejich patron, San Cristóbal, nemylim-li se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Tak to já jsem už byla na Slovensku od začátku prázdnin.
Ted musím chodit na brigádu Crying or Very sad
no a od úterka mi začínají tréninky, takže konečně !!! Very Happy Very Happy Very Happy
Už se moooooooccccccc těším na led!! A na brusle!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

jeje, já jedu v pátek do Slovinska, to mude velké setkání serveru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avallone
21-40
21-40


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 6:32 pm    Předmět: Citovat

Já letos byla poprvé v životě u moře - v Chorvatsku, asi 40 km od Zadaru.Smile Moc se mi tam líbilo, naštěstí jsme tam nebyli jen na "válendo grando" (= placaťení se na pláži), ale například jsme se podívali i do jednoho srbského kláštera ve vnitrozemí. A nejvíc se mi tam líbilo, že všude rostl divoce rozmarýn a tymián.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.