Selebrity :P
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5797d3cc4750f61b757eb4949971bdbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

A podívejte se třeba na Melanii Grifith jak vypadala dřív a co je to dnes. To potkat v lese večer, zahazuju peněženku a prchám.... Ale fakt je to spíš k politování než k smíchu. A Majkl se nám taky rozpadá, tuhle mu upadl nos....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
.... To potkat v lese večer, zahazuju peněženku a prchám.... ....


....pak pověz, kudy půjdeš, já jí seberu Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
A podívejte se třeba na Melanii Grifith jak vypadala dřív a co je to dnes. To potkat v lese večer, zahazuju peněženku a prchám.... Ale fakt je to spíš k politování než k smíchu. A Majkl se nám taky rozpadá, tuhle mu upadl nos....


Michael se sice rozpadá a je fakt, že je už hodně podivný ( asi mu trochu přeskočilo ), ale lidi zapomínají, že toho udělal hodně pro ostatní a pro celou Zemi, snažil se pomáhat chudým i přírodě a rozdal toho celkem dost.

Já nejsem nějaký zarytý fanda nebo něco, moc ho neposlouchám, jenom se mi od něj líbí několik písniček ( hlavně Earth song - ta nádherná písnička o zemi a změnách, co přijdou, určitě ji znáte )...
Jenom mě trochu mrzí, jak lidé rychle zapomínají...
Jestli někdo ze slavných pomáhal , tak on. Tak se do něj nenavážejte.... Sad

Teď už je to, jaké je, nic se s tím nenadělá a jeho život je jeho život, ale zůstalo po něm hodně krásného...to se u dost "celebrit" říct nedá.
Co nám tady zanechali? Nic. Pár planých písní o ničem, bez poselství, které jim napsal někdo jiný.
Jackson si psal písně sám. Třeba zrovna Earth song a Stranger in Moscow jsou písničky, kterých si vážím.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 7:31 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
A Majkl se nám taky rozpadá, tuhle mu upadl nos....


fakt?? Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 5:34 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
A.d.é.l. napsal:
A podívejte se třeba na Melanii Grifith jak vypadala dřív a co je to dnes. To potkat v lese večer, zahazuju peněženku a prchám.... Ale fakt je to spíš k politování než k smíchu. A Majkl se nám taky rozpadá, tuhle mu upadl nos....


Michael se sice rozpadá a je fakt, že je už hodně podivný ( asi mu trochu přeskočilo ), ale lidi zapomínají, že toho udělal hodně pro ostatní a pro celou Zemi, snažil se pomáhat chudým i přírodě a rozdal toho celkem dost.

Já nejsem nějaký zarytý fanda nebo něco, moc ho neposlouchám, jenom se mi od něj líbí několik písniček ( hlavně Earth song - ta nádherná písnička o zemi a změnách, co přijdou, určitě ji znáte )...
Jenom mě trochu mrzí, jak lidé rychle zapomínají...
Jestli někdo ze slavných pomáhal , tak on. Tak se do něj nenavážejte.... Sad

Teď už je to, jaké je, nic se s tím nenadělá a jeho život je jeho život, ale zůstalo po něm hodně krásného...to se u dost "celebrit" říct nedá.
Co nám tady zanechali? Nic. Pár planých písní o ničem, bez poselství, které jim napsal někdo jiný.
Jackson si psal písně sám. Třeba zrovna Earth song a Stranger in Moscow jsou písničky, kterých si vážím.....


Taky se mi líbí pár písniček a hlavně Earth song. Tím, co jsem napsala, neshazuji to, jaký je uvnitř - i když, těžko říct, jaksi ho neznám a z toho, co napsal bulvár, bych musela usoudit, že je padlý na hlavu, což si nemyslím. Ale se vzhledem to jaksi nepodchytil (spíš to vyumělkovaně zbytečně přehnal). Toť můj názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

Wink

Naposledy upravil Klarusa dne st červenec 18, 2007 7:25 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

No, nevim, nevim, mně teda Jackson jako až takový spasitel nepřipadá...No ale budiž, toť jen můj osobní názor, nechci se o tom hádat. Každopádně s tím jeho "vylepšováním" se mu to poněkud vymklo z ruky, to se asi dá těžko popřít...Confused
Victoria Beckh...no zrovna nedávno jsem viděla jakousi fotku -vypadá teda fakt děsně, tak šíleně vychrtlá a k tomu ty prsa... Rolling Eyes
Paris, no, na tu škoda slov, pořád ještě jaksi nechápu, co je na ní tak zajímavého, že ji pořád někam cpou... Question Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No, nevim, nevim, mně teda Jackson jako až takový spasitel nepřipadá...No ale budiž, toť jen můj osobní názor, nechci se o tom hádat. Každopádně s tím jeho "vylepšováním" se mu to poněkud vymklo z ruky, to se asi dá těžko popřít...Confused
Victoria Beckh...no zrovna nedávno jsem viděla jakousi fotku -vypadá teda fakt děsně, tak šíleně vychrtlá a k tomu ty prsa... Rolling Eyes
Paris, no, na tu škoda slov, pořád ještě jaksi nechápu, co je na ní tak zajímavého, že ji pořád někam cpou... Question Rolling Eyes



ješmarjá, Ty seš tu tolikrát Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

Ježíííš, no jooo... Shocked to je nějaký errror... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed A ani to nejde smazat...Tak prosím někoho zodpovědného, ať případně ty tři nadbytečné příspěvky smaže...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Déscantes napsal:
A.d.é.l. napsal:
A podívejte se třeba na Melanii Grifith jak vypadala dřív a co je to dnes. To potkat v lese večer, zahazuju peněženku a prchám.... Ale fakt je to spíš k politování než k smíchu. A Majkl se nám taky rozpadá, tuhle mu upadl nos....


Michael se sice rozpadá a je fakt, že je už hodně podivný ( asi mu trochu přeskočilo ), ale lidi zapomínají, že toho udělal hodně pro ostatní a pro celou Zemi, snažil se pomáhat chudým i přírodě a rozdal toho celkem dost.

Já nejsem nějaký zarytý fanda nebo něco, moc ho neposlouchám, jenom se mi od něj líbí několik písniček ( hlavně Earth song - ta nádherná písnička o zemi a změnách, co přijdou, určitě ji znáte )...
Jenom mě trochu mrzí, jak lidé rychle zapomínají...
Jestli někdo ze slavných pomáhal , tak on. Tak se do něj nenavážejte.... Sad

Teď už je to, jaké je, nic se s tím nenadělá a jeho život je jeho život, ale zůstalo po něm hodně krásného...to se u dost "celebrit" říct nedá.
Co nám tady zanechali? Nic. Pár planých písní o ničem, bez poselství, které jim napsal někdo jiný.
Jackson si psal písně sám. Třeba zrovna Earth song a Stranger in Moscow jsou písničky, kterých si vážím.....


Taky se mi líbí pár písniček a hlavně Earth song. Tím, co jsem napsala, neshazuji to, jaký je uvnitř - i když, těžko říct, jaksi ho neznám a z toho, co napsal bulvár, bych musela usoudit, že je padlý na hlavu, což si nemyslím. Ale se vzhledem to jaksi nepodchytil (spíš to vyumělkovaně zbytečně přehnal). Toť můj názor Wink



Beru, že s tím vzhledem to asi opravdu nepodchytil...asi nevěděl přesně, co se za několik let stane. To je pravda, nedopadlo to dobře.

Ale nejdůležitější je to , co po něm zbylo, ne to , co píše bulvár. Ve srovnání s ostatníma "celebritama" aspoň něco uměl. Co dokázala taková Paris, nebo Victoria Beckham ( kromě spoúčast na Spicegirls...ale to jich bylo pět ) ?
Celkem nic.
Teď nepíšu o vzhledu ( mě je fuk, jak kdo ze slavných vypadá, a nechci to rozebírat ).
Ale jestli tu někdo nechal odraz duševní práce, který má určitou hodnotu, tak je Jackson.
Ať už se rozpadá nebo ne. Na vzhledu nesejde a na tom, co píše bulvár, tím méně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.