Selebrity :P
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=defe51df6f69fc1bef082891770b3bcaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 8:08 pm    Předmět: Komentar Citovat

Ja uz bych si mel asi take zridit nejake stranky a zacit ovlivnovat zivoty svych spoluobcanu... Ta nadejna anorekticka do toho spadne... Holka ani nema kamarady, pak mysli na tyhle veci... Ja ted lehce hubnu, jsem liny nakupovat (je treba i setrit) a delat si jidlo, tak se vzdy narvu v poledne v menze a jinak jim malo. V lete se ma hodne pit...

Danielo, jestli se Ti podobne akce libi, tak spachame neco spolecne. Zase jsem se vcera dozvedel, ze pusobim vazne, seriozne, takze jsou pak lide prekvapeni, ze jsem ve skutecnosti takovy recesista. Pak se svymi dilky pochlubim. Ja bych ale v tom Klokanku zustal, kdyby si me tam vzali: Mel bych tetu, nove kamarady, jidlo nekolikrat denne, vyprali by mi, uklidili, o program se postarali - me by ani nenapadlo utikat. Navic nejsem moc obratny, takze bych se nesnazil v noci utikat oknem, branila by mi i lenost a hlavne: v noci se ma spat.

Danielo, ja loni zasel za dekanem FF s prosbou, at mi zvyrazni cervene v Informacnim systemu pozvanku na Bublifukovy den. To proto, aby se o tom vsichni dozvedeli, ona se pak takova zprava (tedy jeji zacatek) objevi na Osobni strance kazdeho studenta. Ani jsem ho nemusel moc presvedcovat, pochopil to, on sam je filozof. To je ta nase filda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 11:54 am    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Danielo, jestli se Ti podobne akce libi, tak spachame neco spolecne. Zase jsem se vcera dozvedel, ze pusobim vazne, seriozne, takze jsou pak lide prekvapeni, ze jsem ve skutecnosti takovy recesista. Pak se svymi dilky pochlubim. Ja bych ale v tom Klokanku zustal, kdyby si me tam vzali: Mel bych tetu, nove kamarady, jidlo nekolikrat denne, vyprali by mi, uklidili, o program se postarali - me by ani nenapadlo utikat. Navic nejsem moc obratny, takze bych se nesnazil v noci utikat oknem, branila by mi i lenost a hlavne: v noci se ma spat.


Recese je mi rozhodně blízká Smile
Škoda, že J.X.D. nevzali do Klokánka. To by byla jediná důstojná odpověď na jeho čin Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 11:20 pm    Předmět: Komentar Citovat

Danielo, jestli ono to jeho odmitnuti nebylo kvuli tomu, ze ty prijimane deti museji vzdy prohlednout... Ja ted zacal myslet na to, ze by ho prvni den nechali v klidu, v noci by zaspal a nasledujici den by ho asi chteli umyt...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

A co říkáte na celebritu Madonnu??? Zrovna jsem ji viděla v televizi a vypadá opravdu VOHROMNĚ !!!! Příští rok oslaví padesátku a vůbec na to nevypadá, na rozdíl od některých svých vrstevnic, taktéž celebrit ( třeba Melanie Griffith ) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
A co říkáte na celebritu Madonnu??? Zrovna jsem ji viděla v televizi a vypadá opravdu VOHROMNĚ !!!! Příští rok oslaví padesátku a vůbec na to nevypadá, na rozdíl od některých svých vrstevnic, taktéž celebrit ( třeba Melanie Griffith ) Smile


Já osobně Madonnu moc nemusím, i když je fakt, jak píšeš, že na svůj věk vypadá skvěle - hlavně ta postava, v obličeji se mi nelíbí. Na druhou stranu, kdyby člověk dřel v posilovně jako ona, taky by vypadal jinak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Postavu má moc pěknou. Nevím, zda podstoupila plastiku, ale pokud ano, není to poznat a povedla se. Jinak - já ji taky moc neposlouchám,ale pár jejich písniček se mi líbí. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
A co říkáte na celebritu Madonnu??? Zrovna jsem ji viděla v televizi a vypadá opravdu VOHROMNĚ !!!! Příští rok oslaví padesátku a vůbec na to nevypadá, na rozdíl od některých svých vrstevnic, taktéž celebrit ( třeba Melanie Griffith ) Smile


Mno, mě se tedy moc nelíbí...připadá mi místy tak nějak nepřirozeně svalnatá...Navíc mám pocit, že jsem ji kdesi viděla, kde nebyla utrasilně nalíčena, nasvícena, či vyretušována k smrti a zas taková sláva to nebyla... Rolling Eyes Confused Její tvorba jde zcela mimo mě, takže k tomu se nevyjadřuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:
A co říkáte na celebritu Madonnu??? Zrovna jsem ji viděla v televizi a vypadá opravdu VOHROMNĚ !!!! Příští rok oslaví padesátku a vůbec na to nevypadá, na rozdíl od některých svých vrstevnic, taktéž celebrit ( třeba Melanie Griffith ) Smile


Mno, mě se tedy moc nelíbí...připadá mi místy tak nějak nepřirozeně svalnatá...Navíc mám pocit, že jsem ji kdesi viděla, kde nebyla utrasilně nalíčena, nasvícena, či vyretušována k smrti a zas taková sláva to nebyla... Rolling Eyes Confused Její tvorba jde zcela mimo mě, takže k tomu se nevyjadřuju Wink


Me se na ni nelibi spis nez vizaz to, ze ma kazdy krok marketingove promysleny...zacne delat kabalu, vi to vsichni, zacne cvicit jogu, sup, pulka sveta se jde opicit. Ze neumi moc zpivat je znama vec, hlavne ze se umi prodat.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 10:17 pm    Předmět: Citovat

Madonu nějak nesleduju, takže se nemůžu vyjadřovat, ale občas mě praští do očí Vondráčková Laughing Přijde mi, že za posledních pár let se z ní stala docela vtipná kreatura Laughing (teď ale nevim, jestli je to ještě k smíchu nebo k pláči...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 10:20 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Madonu nějak nesleduju, takže se nemůžu vyjadřovat, ale občas mě praští do očí Vondráčková Laughing Přijde mi, že za posledních pár let se z ní stala docela vtipná kreatura Laughing (teď ale nevim, jestli je to ještě k smíchu nebo k pláči...)


Nevim, ale bylo by treba zajimave videt ji bez tech tun makeupu a v normalnim ohozu..druha takovahle kreatura je Katerina Brozova, ta je umela odsvrchu az dolu..nemyslim tim plastiky, ac je mozne ze najkou ma, ale spis ten dojem, jakym pusobi.. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.