Selebrity :P
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=930c100810b7064dac8ec8032981b982Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

A co říkáte na missky? Já to už moc nesleduju, ale třeba takovou Kateřinu Průšovou nemůžu ani vystát. Kromě Moniky Žídkové a Heleny Houdové mi všechny přijdou takové "umělé" a nepřirozené, možná tam ještě pár vyjímek je... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
A co říkáte na missky? Já to už moc nesleduju, ale třeba takovou Kateřinu Průšovou nemůžu ani vystát. Kromě Moniky Žídkové a Heleny Houdové mi všechny přijdou takové "umělé" a nepřirozené, možná tam ještě pár vyjímek je... Question


Jo- tak to s tebou souhlasím, já na té Průšové taky nevidím vůbec nic hezkého ani sympatického,stejně tak i Diana Kobzanová. Líbila se mi první miss - Ivana Christová, pak M. Žídková a Tereza Dobrovolná(pokud si tedy nepletu její jméno).Poslední roky už MISS nesleduji, pokud je některá v časopise, stejně mi to nějak splývá, zdá se mi, že jsou si ty slečny podobné - stejný účes, stejné líčení....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Jo, s tím taky souhlasím, žádná originalita, všechny stejně oblečené, učesané a nalíčené, chodí taky všechny stejně, jak cvičené opičky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 5:43 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Llucy napsal:
A co říkáte na missky? Já to už moc nesleduju, ale třeba takovou Kateřinu Průšovou nemůžu ani vystát. Kromě Moniky Žídkové a Heleny Houdové mi všechny přijdou takové "umělé" a nepřirozené, možná tam ještě pár vyjímek je... Question


Jo- tak to s tebou souhlasím, já na té Průšové taky nevidím vůbec nic hezkého ani sympatického,stejně tak i Diana Kobzanová. Líbila se mi první miss - Ivana Christová, pak M. Žídková a Tereza Dobrovolná(pokud si tedy nepletu její jméno).Poslední roky už MISS nesleduji, pokud je některá v časopise, stejně mi to nějak splývá, zdá se mi, že jsou si ty slečny podobné - stejný účes, stejné líčení....


No Průšová a Kobzanová...škoda slov...Jestli ty jsou krásné, tak fakt nevím Rolling Eyes Ale mě tedy přijde dost hrozná i ta Houdová...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 5:50 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No Průšová a Kobzanová...škoda slov...Jestli ty jsou krásné, tak fakt nevím Rolling Eyes Ale mě tedy přijde dost hrozná i ta Houdová...


Houdová je aspoň sympatická Smile ty dvě výš uvedené ani trochu Confused
( příznám se, že mně se nelíbí ani Simona Krainová Embarassed - má velké úspěchy v zahraničí, ale já ji nemusím, je taková vyumělkovana a nemá "fluidum" jako třeba Tereza Maxová....)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 5:55 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Trochu mimo téma Smile Taky vám někomu připadá Victoria jako oživlý exponát z muzea voskových figurín? Very Happy


a nejenomo victoria Laughing Laughing Laughing třeba christina aquilera a ostatní "hvězdy"moc to nesleduju,no ona stačí helenka vondráčková u nás Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:
No Průšová a Kobzanová...škoda slov...Jestli ty jsou krásné, tak fakt nevím Rolling Eyes Ale mě tedy přijde dost hrozná i ta Houdová...


Houdová je aspoň sympatická Smile ty dvě výš uvedené ani trochu Confused
( příznám se, že mně se nelíbí ani Simona Krainová Embarassed - má velké úspěchy v zahraničí, ale já ji nemusím, je taková vyumělkovana a nemá "fluidum" jako třeba Tereza Maxová....)


Mně Houdová připomíná moji spolužačku, která je pořádná můra, takže mi ani symptatická není... Wink Laughing Laughing Laughing Fluidum Maxové mě taky nějak moc nebere....aniž bych nějak hodnotila její aktivity, ale prostě mi nepřipadá tak úúúžasně oduševněle krásná, jak se pořád všude píše...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

Houdová se mi zase líbí, přijde mi přirozená a hrozně fotogenická. Maxová se mi taky líbí, je zase úplně jiná, zajímavá. Kdo se mi nelíbí je Krainová, Kobzanová, Průšová,... Hezká (z modelek) je ještě Petra Němcová.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Mně Houdová připomíná moji spolužačku, která je pořádná můra, takže mi ani symptatická není... Wink Laughing Laughing Laughing Fluidum Maxové mě taky nějak moc nebere....aniž bych nějak hodnotila její aktivity, ale prostě mi nepřipadá tak úúúžasně oduševněle krásná, jak se pořád všude píše...


Pokud je někdo sympatický, ani nezáleží na tom, jestli je superkrásný - to je případ T.Maxové ( pro mě Smile ). Co ze super krásné modelky, když první dojem je - "hu - to je ale nesympatická osoba" ... (třeba Krainová...)
Já tyhle modelky nijak zvlášť nesleduji, jen vím,že existují - a jak by ne - ať otevřeš jakýkoliv časopis,vždycky jich na tebe několik vykukne Laughing ...ubránit se jim zkrátka nejde Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:

Mně Houdová připomíná moji spolužačku, která je pořádná můra, takže mi ani symptatická není... Wink Laughing Laughing Laughing Fluidum Maxové mě taky nějak moc nebere....aniž bych nějak hodnotila její aktivity, ale prostě mi nepřipadá tak úúúžasně oduševněle krásná, jak se pořád všude píše...


Pokud je někdo sympatický, ani nezáleží na tom, jestli je superkrásný - to je případ T.Maxové ( pro mě Smile ). Co ze super krásné modelky, když první dojem je - "hu - to je ale nesympatická osoba" ... (třeba Krainová...)
Já tyhle modelky nijak zvlášť nesleduji, jen vím,že existují - a jak by ne - ať otevřeš jakýkoliv časopis,vždycky jich na tebe několik vykukne Laughing ...ubránit se jim zkrátka nejde Laughing


Takové časopisy naštěstí otevírám jen zcela výjimečně... Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.