Selebrity :P
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=79b184634ea7e43261044f284a21f890Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:

Mně Houdová připomíná moji spolužačku, která je pořádná můra, takže mi ani symptatická není... Wink Laughing Laughing Laughing Fluidum Maxové mě taky nějak moc nebere....aniž bych nějak hodnotila její aktivity, ale prostě mi nepřipadá tak úúúžasně oduševněle krásná, jak se pořád všude píše...


Pokud je někdo sympatický, ani nezáleží na tom, jestli je superkrásný - to je případ T.Maxové ( pro mě Smile ). Co ze super krásné modelky, když první dojem je - "hu - to je ale nesympatická osoba" ... (třeba Krainová...)
Já tyhle modelky nijak zvlášť nesleduji, jen vím,že existují - a jak by ne - ať otevřeš jakýkoliv časopis,vždycky jich na tebe několik vykukne Laughing ...ubránit se jim zkrátka nejde Laughing


Souhlasím. Přijde mi totiž, že z modelek typu Krainová, Průšová nějak nic nevyzařuje. Naproti tomu Maxová pro mě má určité charisma, steně tak i ta Houdová...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:48 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Takové časopisy naštěstí otevírám jen zcela výjimečně... Wink Laughing Laughing Laughing


O dovolené na koupáku jsem hodně četla různé časopisy - Květy, Story, atd atd ... a jen dva z nich byly prosté celebrit- Epocha a 21. století. Ony ty celebrity se nacpou prostě všude!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
O dovolené na koupáku jsem hodně četla různé časopisy - Květy, Story, atd atd ... a jen dva z nich byly prosté celebrit- Epocha a 21. století. Ony ty celebrity se nacpou prostě všude!!!!!


Pravda. Medávno mne znechutil můj oblíbený časopis "naše krásná zahrada", který odebírám. Doteď byl opravdu jen o zahradě, ale v předposledním čísle najednou: "Jak zahradničí Dalibor Janda?" :bleee:
Asi jim ty nádherné anglické a holandské zahrady přišly moc obyčejné Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 4:04 pm    Předmět: Komentar Citovat

Madonna - ta je pro me uz asi navzdy spojena s Guillermem, coz je mistni kluk, VS, myslim, ze je na chemii, Galicijec. Casto si ji poustel a navic s ni i zpival. Pokoje jsme meli vedle sebe, takze jsem vse slysel. Usinali spolu, rano se spolecne budili a i pres den jsem je obcas zaslechl. Gillermova interpretace Madonninych hitu je nezapomenutelna.

Helena Vondrackova - je treba ocenit s jakou vervou a sikovnosti se drzi tolik let na vysluni. Na ni a na Karla Gotta nikdo nema...

Modelky - myslim, ze na DV je mnohem vice krasnejsich divek nez na prehlidkovych molech. V casopisech modelky vypadaji nadherne, ale ve skutecnosti je to bida... Opakuji se, ale tady je tolik prirozene krasnych lidi (zen) - a u mnohych se to krasno nachazi i uvnitr... Ony modelky neznam, nemohu soudit.

Tereza Maxova - sleduji jeji charitativni aktivity, pred casem probehla tiskem zmena, kterou provadeji: uz nechteji nakupovat hracky, ale naopak zabranit tomu, aby se deti dostavaly na mista, kde by je ty hracky mohly potesit. Chteji spolupracovat a pomahat rodinam, ktere maji problemy a zabranit - predejit pripadnemu odebrani deti...

Spanelske celebrity nesleduji, ale i tady maji sve hvezdy. Pokud jde o ty s anglickymi jmeny, tak je zabavne poslouchat tu mistni anglictinu a jeji vyslovnost. Spanele se nikdy anglicky nenauci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annabellka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Hradec Kr??lov???????????©

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 4:40 pm    Předmět: Citovat

U těch vět co řekla Paris Hilton nebo Bush jsem se docela zasmála.Ale u toho prezidenta to není vůbec jedno zato u Paris je.Vážně Bush je ten nejhorší prezident kterýho Amerika měla.Jo našla sem taky nějaký obrázky Victorie.Hrůza. http://www.dix.lv/visions/albums/hottie/victoria.beckham.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 8:32 pm    Předmět: Komentář Citovat

Annabellka napsal:
U těch vět co řekla Paris Hilton nebo Bush jsem se docela zasmála.Ale u toho prezidenta to není vůbec jedno zato u Paris je.Vážně Bush je ten nejhorší prezident kterýho Amerika měla.Jo našla sem taky nějaký obrázky Victorie.Hrůza. http://www.dix.lv/visions/albums/hottie/victoria.beckham.jpg


Děvčata, nehubněte, prosím. Já u takových holek myslím na to, jak zvládnou mateřství... Navíc mi, co máme kila navíc - 80 kg - a během nějaké vážné nemoci jich shodíme třeba 20, tak jsme v pohodě, ale když je ztratí taková dívka, tak... V Africe, u nějakých kmenů, muži preferují ženy při těle, protože vědí, že jsou dost silné na to, aby zvládly těhotenství a přivedly na svět jejich děti.

Moje hlášky uceleně ještě nikde nevyšly... Ještě nejsem celebrita... Při psycholigii pro učitele jsem všem sdělil, že jsem nesmrtelný, a paní doktorka ani nereagovala, asi je už zvyklá, nebo unavená. Pak jsem jí informoval, že jsem to myslel tak, že v pověstech budu žít dál... Musel jsem jí to vysvětlit, byť jí to bylo jedno...

Naše celebrity, které mohou být uvozovkách, jsou mimo ČR takřka neznámé... Tady znají Včelku Máju, ale už ani nevědí, že je z od nás (koprodukce s Německem, ale složil ji Karel Svoboda).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 8:47 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Annabellka napsal:
U těch vět co řekla Paris Hilton nebo Bush jsem se docela zasmála.Ale u toho prezidenta to není vůbec jedno zato u Paris je.Vážně Bush je ten nejhorší prezident kterýho Amerika měla.Jo našla sem taky nějaký obrázky Victorie.Hrůza. http://www.dix.lv/visions/albums/hottie/victoria.beckham.jpg


Děvčata, nehubněte, prosím. Já u takových holek myslím na to, jak zvládnou mateřství... Navíc mi, co máme kila navíc - 80 kg - a během nějaké vážné nemoci jich shodíme třeba 20, tak jsme v pohodě, ale když je ztratí taková dívka, tak... V Africe, u nějakých kmenů, muži preferují ženy při těle, protože vědí, že jsou dost silné na to, aby zvládly těhotenství a přivedly na svět jejich děti.

Moje hlášky uceleně ještě nikde nevyšly... Ještě nejsem celebrita... Při psycholigii pro učitele jsem všem sdělil, že jsem nesmrtelný, a paní doktorka ani nereagovala, asi je už zvyklá, nebo unavená. Pak jsem jí informoval, že jsem to myslel tak, že v pověstech budu žít dál... Musel jsem jí to vysvětlit, byť jí to bylo jedno...

Naše celebrity, které mohou být uvozovkách, jsou mimo ČR takřka neznámé... Tady znají Včelku Máju, ale už ani nevědí, že je z od nás (koprodukce s Německem, ale složil ji Karel Svoboda).



Jo, jo, je to v Africe, konkrétně vím o Ugandě, hlavně na vesnicích tam převládá trend - krásná žena=tlustá žena, nejlépe když mají ženy široké boky a velký zadek, žena se širokými boky má větší šanci donosit dítě, přesně jak tu psal Milovník. Některé ženy si tam dokonce omotávají zadek látkou, aby tam vypadal opticky větší. Stejně tak v Indii a vůbec v těch chudších zemích je tloušťka považována za symbol blahobytu.
Úplně me irituje, když otevřu časopis a jsou tam samé diety, já nevím, ale když vidím kam to vede, je mi z toho zle, ještě na zdravce jsme měli praxi na dětské psychiatrii a když jsem viděla ty konce tohoto hubnutí, ze všech diet mě to vyléčilo... A ty hubené celebrity, to je taky případ sám o sobě Evil or Very Mad Já jen nedokážu pochopit, jak se to někomu může líbit - viz. Victoria Beckham, dřív, ještě když začínala se Spice Girls, tak byla docela hezká, ale co se zní stalo teď, je fakt odstrašující příklad!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annabellka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Hradec Kr??lov???????????©

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

Nebudeme neboj.Aspoň já teda ne.Sem spokojená tak jak jsem.Jeden čas sem měla něco jako začínající anorexii.Nic sem nejedla.Koukala jak ostatní jedí a bylo mi z toho špatně.Jedla fakt málo.Potom se mi to srovnalo. Ale doteď když si dám třeba maso tak na konci se mi zvedne žaludek jelikož si vzpomenu co se s těma zvířatama děje když je zabíjej. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:02 pm    Předmět: Komentář Citovat

Hlavní je, že se Victoria líbí Davidovi... Prý ten domek, co koupili v LA má ve skutečnosti poloviční tržní hodnotu - nechali se napálit... Na dětskou psychiatrii bych vodil průvody všech dospívajících dívek, třeba by jim to pomohlo. Sice by tam ty nemocné byly jako v zoo, ale... Já jsem nyní v knihovně a stravovací návyk posledních dvou dnů: bez snídaně, pak mohutný oběd, dnes coca cola, nic víc... To je něco... Hubené celebrity: Problém je, že jsou idolem už pětiletých holčiček, které chtějí vypadat jako ony, tedy jako Britney, Lindsay nebo Paris - pít, kouřit, balit kluky, pak nějaká odvykačka, drogy, hubnout, denně na večírcích...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:09 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Hlavní je, že se Victoria líbí Davidovi... Prý ten domek, co koupili v LA má ve skutečnosti poloviční tržní hodnotu - nechali se napálit... Na dětskou psychiatrii bych vodil průvody všech dospívajících dívek, třeba by jim to pomohlo. Sice by tam ty nemocné byly jako v zoo, ale... Já jsem nyní v knihovně a stravovací návyk posledních dvou dnů: bez snídaně, pak mohutný oběd, dnes coca cola, nic víc... To je něco... Hubené celebrity: Problém je, že jsou idolem už pětiletých holčiček, které chtějí vypadat jako ony, tedy jako Britney, Lindsay nebo Paris - pít, kouřit, balit kluky, pak nějaká odvykačka, drogy, hubnout, denně na večírcích...


Taky jsem v poslední době stravovací režim zanedbávala, ale předevčírem mi bylo tak zle, že ode dneška jsem zase na dietě (kvůli nedávno prodělané mononukleoze, ne na hubnoucí!) a budu si hlídat, co jím.
U těch 5letých holčiček je to snad ještě pochopitelný, ale horší je, že se to týká hlavně těch -náctiletých. V poslední době mě docela šokuje, že se snad z anorexie stala móda - hledala jsem jednou cosi do školy a dostala jsem se na nějaké fórum, kde se nějaký holky (věk netuším, ale tipovala bych to tak 16 let, chodiliy do 2. ročníku na střední) trumfovaly, která má méně kilo a která už by mohla mít anorexii Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.