Vlasy nahoru challenge!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=125933004292f6d52d227dfde24843efZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 12:45 pm    Předmět: Citovat

Učinila jsem druhý pokus o rope bun, neboli drdol z točeného copu. Tentokrát jsem použila jenom jeden cop, ale výsledek mě zklamal. Ta pěkná struktura úplně zanikne. Nějak to pořád nedokáže vypadat dobře Mad
A včerejškem se nechlubim. Měla sem v plánu cestovat, jít na badminton a večer stěhovat pokoj. Takže to odnesl holandský cop. Embarassed Asi si výzvu prodloužim o ty tři dny, co sem jí nedodržela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 7:01 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Učinila jsem druhý pokus o rope bun, neboli drdol z točeného copu. Tentokrát jsem použila jenom jeden cop, ale výsledek mě zklamal. Ta pěkná struktura úplně zanikne. Nějak to pořád nedokáže vypadat dobře Mad

Kecá, slušelo jí to! Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 8:32 pm    Předmět: Citovat

Jasně že určitě slušelo! Smile

Já včera byla na lanech, takže žádný half-up nepadal v úvahu - nechtěla jsem se nechat skalpovat kladkou... Obyč cinnamon bun.

Dneska jsem zkoušela 4-Strand Rope Braid
https://www.youtube.com/watch?v=RT00_E-9QFM&list=PLD4D5DE6CCCF00AF4&index=12
Nevypadá to vůbec špatně, ale přece jen ne tak dobře jako na té slečně z videa...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2016 8:57 am    Předmět: Citovat

A dneska Sides Up Slide Up
http://www.cutegirlshairstyles.com/hairstyles/braids/sides-up-slide-up-hairstyle/
občas tomu taky na netu říkají Snake Braid...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2016 2:54 pm    Předmět: Citovat

Dneska mám vymyšlenej drdol. Wink Culík, z něj zapletené tři copy a to celé zatočit do bobku. Má to šanci zařadit se mezi běžné účesy, protože to netrvalo dlouho a drží to. A má to takovou členitou strukturu. Ne jako ropebraid v mém podání! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 8:27 am    Předmět: Citovat

Dneska Hippie Braids:

No, na to, jak to vypadá primitivně, jsem se s tím dělala celkem dlouho, když jsem chtěla ty moje tenké copky povytahat, aby to mělo vizuálně trochu lepší objem (zvlášť ten zadní nešel snadno, jak jsem na to pořádně neviděla...)
Ale pěkný účes to je, to zas ano. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 10:31 am    Předmět: Citovat

Dneska zkusím nějaký zvláštní cop. Mohla bych zvládnout tenhle ze tří pramenů a malýho copánku
https://www.youtube.com/watch?v=C3HY4DpGeTk

Meadow, ty nejjednoduší věci se většinou dělaj těžko. Hlavně napoprvé. A jen tak naokraj, když mě občas napadne zaplíst si malej cop a nechat ho v rozpuštěných vlasech, během deseti minut z toho šílim. Třeba faješněj culík zapletenej do copu. Nebo ten tvůj dnešní účes. Jak se pohybuju, připadá mi, že mam na hlavě "kyj", kterej přepadává dopředu a dozadu, podle toho, co zrovna dělám. Twisted Evil Laughing Když bych ho míň utáhla, bude působit hrozně hubenej. Takže já jedině do účesu nebo fakt malinkej (a to se mi nechce zaplejtat, trvá to věčnost!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 10:44 am    Předmět: Citovat

Harik: ten, co sis vybrala na dnešek, je moc pěkný. Wink

Jinak ty máš fakt jiný vlasy... já o těch copech ani nevím. Holt těžký vs. lehký vlasy no... Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 8:15 pm    Předmět: Citovat

Jsem ostuda, ale... chytla jsem přední vlasy do mini pull through a zbytek zapletla do rybího copu... Embarassed Nebyl čas!Cool I tak jsem to vložila do galerie. Vždycky mě pobaví, jak z toho vyskáče hafo dorůstajících vlásků, takže jsem vám to vyfotila až po příchodu domů. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2016 9:05 am    Předmět: Citovat

Tak já včera skončila vlastně, řeklo se 14dní a jeden den jsem si nahradila za tu sobotu s cinnamon bunem. Fotky nějaké ve foťáku mám, snad bude aspoň něco z toho publikovatelné, tak to sem pak naházím, ale odhaduju, že jestli se k tomu dostanu v neděli, tak to bude výkon. Embarassed

Jinak se mi to zas líbilo, přinutila jsem se pravidelně česat a něco nového vyzkoušet. Cenné byly i ty zkušenosti "doháje, tohle se nepovedlo, to příště jinak" nebo "to už nikdy" Very Happy Jen škoda, že mi to v realitě zas nikdo nepochválil. I když, jeden účes mi pochválil muž... jen už nevím, který to byl. Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.