Migranti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=78ccc832ac6dfe7420ab3bebb7285e2fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2015 7:47 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:

Popravdě se bojím, v jakém prostředí budou vyrůstat moje děti, když se podívám, co se ději např. ve Francii, kde už v některých přístavních městech nemůžou vyjít ženy bez šátku.



Tuhle informaci jsi někde četla ? Shocked

Zdá se mi,že tohle je už trochu nadsazené - nějak se mi nechce věřit, že by Francouzsky dobrovolně chodily v šátku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2015 8:32 pm    Předmět: Citovat

Asi myslela tzv. "No go zone" kam nejezdi ani policie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2015 8:54 pm    Předmět: Citovat

Ilona: nejaká nadsádzka tam určite bude, ale keď si vezmeš, že trebárs v Marseille je už asi 30% populácie moslimskej, tak určite nájdeš štvrte, kde je lepšie ísť len zahalená so šatkou na hlave a pánskym doprovodom, alebo ešte lepšie, neísť tam vôbec
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2015 10:01 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
Ilona: nejaká nadsádzka tam určite bude, ale keď si vezmeš, že trebárs v Marseille je už asi 30% populácie moslimskej, tak určite nájdeš štvrte, kde je lepšie ísť len zahalená so šatkou na hlave a pánskym doprovodom, alebo ešte lepšie, neísť tam vôbec


Sad Sad Sad

To jsou vyhlídky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2015 10:55 pm    Předmět: Citovat

Základem problému je to, že západní společnost předpokládá, že lidé v ostatních částech planety smýšlejí stejně a mají stejné hodnoty. Proto se snaží ke všem přistupovat tak, jak to funguje na západě. Jenže právě tohle vůbec nefunguje.
Je třeba přestat strkat nos do cizích věcí a stavět se do pozice moudřejšího, který ví všechno nejlíp. Ano, pro nás to "po našem" funguje, ale pro ně ne.

Z toho vznikají všechny ty nedorozumění a katastrofy kvůli "dobrým úmyslům".

Souhlasím s lidmi jako například pan Kuras, že tenhle systém nás může zahubit. Ti lidi si doma zapříčinili bordel, nouzi, války (často občanské, kdy se perou mezi sebou). A pak začnou fňukat, že doma nemají bezpečno a utíkají do Evropy. Jenže v Evropě si místní to bezpečí sami vybudovali. A teď sem přichází lidé ze svého nepovedeného domova a chtějí žít z výhod, na kterých se nepodíleli.

To je, jakoby si sousedi vybydleli byt a ob den se mezi sebou rvali, a pak by zazvonili u vás, že u nich v bytě se nedá bydlet a není tam bezpečno. Tak ať je vezmete k sobě a ještě vám začnou vyžírat ledničku. (Do které nebudou nic nakupovat).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2015 7:33 am    Předmět: Citovat

danny1691 napsal:
Asi myslela tzv. "No go zone" kam nejezdi ani policie

Ano, přesně.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 3:14 pm    Předmět: Citovat

To, co tu zmiňujete samozřejmě problém je, ale proboha...přikážou nám chodit v šátku. Jasně. A taky nám zakážou vepřové, že. Ale jak už jsem psala víc mě děsí ty středostavovské maminky, které na FB začaly vyzývat k obnově koncentráků, včerejší demoška v Bratislavě, kde tzv. slušní Slováci (a Češi) napadli mj. rodinu s kočárkem a fanoušky cyklistického závodu, který se tam taky zrovna pořádal, již zmiňovaný Konvička...tyhle nálady a to, co se teď z lidí dostává na povrch za zlo a nejnižší pudy, to mě teda děsí víc než imigranti.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 3:50 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin, nezakážou... Ale pokud budeš třeba jednou chtít bezpečně (vlastně ani to ne) vyjít ven, tak budeš muset...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 4:03 pm    Předmět: Citovat

Ještě, že bydlím v maloměstě, kde je akorát asi 5 prodavačů kebabu, kteří mi nikdy nic špatnýho neudělali : ) Jediní, kdo mi kdy fyzicky ublížili byli naši zlatí čeští chlapi.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 4:32 pm    Předmět: Citovat

No tak to buď ráda. Já budu muset chodit s dítětem pravidelně 2x denně přes Václavské náměstí, čtyři týdny v kuse a moc nadšená teda nejsem. tam na české chlapce jen tak nenanarazíš, ale nečeských chlapců bez patřičného vychování je tam víc než dost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.