Kosmetika testovaná na zvířatech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7aba7ae199b9eb67d78a2749c77c415dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

tak na seznamu jse ten Beiserdorf asi prehledla,to se omlouvam,no ale nic mene to pro me asi nic nemeni.Ale pokud mas citlivou plet,tak to se neda nic delat,kazdopadne ti preju at nemas nejake potize a najdes to co ti svedci Wink ja mam taky s vetsinou veci problemy,ale ta prirodni mi zatim vzdy jen sedla a nic spatneho nedelala a jsem za to opravdu moc rada Very Happy
Tak ale hlavne ,ze sme se domluvili Very Happy A ten Avon a Oriflame me pekne stve,hlavne kvuli tomu,ze to vsude na plne hrdlo hlasaji,jak netestuji a podobne,ale pritom je to jen hra(to mi vadi asi jeste vic,nez kdyz se s tim firma netaji a rekne,ze na tom netestovani pracuje) Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerozlousknutelny.orisek
21-40
21-40


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

Snažím se kupovat jen netestované na zvířatech. Dříve jsem si hodně objednávala avon, jenže jejich šampony mi nevyhovují. A jak je to s těmi surovinami? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 8:03 am    Předmět: Citovat

nerozlousknutelny.orisek napsal:
Snažím se kupovat jen netestované na zvířatech. Dříve jsem si hodně objednávala avon, jenže jejich šampony mi nevyhovují. A jak je to s těmi surovinami? Question


Jde o to, že konečné výrobky testovány nejsou, ale suroviny, že kterých se vyrábí, bohužel ano. To se týká právě toho Avonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 8:32 am    Předmět: Citovat

Ja doufam ze testovani postupem casu zakazou vsude, kdyz dokazou nekteri vyrobci delat kvalitni kosmetiku bez testovani tak proc by dalsi nemohli. Jeste tak mozna pochopim testovani leku...no...ale trapit zvirata kvuli patlatkum na krasu je hnus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 8:44 am    Předmět: Citovat

citace:
Tak ale hlavne ,ze sme se domluvili Very Happy A ten Avon a Oriflame me pekne stve,hlavne kvuli tomu,ze to vsude na plne hrdlo hlasaji,jak netestuji a podobne,ale pritom je to jen hra(to mi vadi asi jeste vic,nez kdyz se s tim firma netaji a rekne,ze na tom netestovani pracuje) Confused


To fakt AVON aj ORIFLAME testuju kozmetiku na zvieratach??A tak hrdo hlasaju ze maju kvalitnu prirodnu kozmetiku??!!!!!Hmm to som teda nevedel...Dalsi obchodny trik??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

Vypadá to tak, bohužel Crying or Very sad Jediná jistota netestovaných výrobků by měla být u opravdu přírodní kosmetiky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Vypadá to tak, bohužel Crying or Very sad Jediná jistota netestovaných výrobků by měla být u opravdu přírodní kosmetiky.


Istym casom so pouzival sampony Oriflame/Avon.MOmentalne som presiel na sampony z lekarne,znacka Fitoval.
Dufam ze tato znacka nie je na ciernej listine... Crying or Very sad Crying or Very sad ...Dost si vazim prirodu,toto je na mna vela,ked sa robia pokusy na zvieratach!!!A potom oblbuju,ze je to prirodne!!!!sko protiprirodne!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

Já taky používám hodně šampony z lékarny, jenomže kolikrát nevím,jestli jsou testované nebo ne, protože je nemůžu najít ani v netestovaných ani v "černé listině". Tak nevím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 12:44 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Já taky používám hodně šampony z lékarny, jenomže kolikrát nevím,jestli jsou testované nebo ne, protože je nemůžu najít ani v netestovaných ani v "černé listině". Tak nevím Sad


Sak to,dnes nemozes fakt nicomu verit....Je to dost blba doba...Ale tha co uz..
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 5:43 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
taky jsem slyšela, že nivea testuje. problém je, že testuje tipuju 80% drogistických značek.


no právě Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.