Kosmetika testovaná na zvířatech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8d6343132ce92bd6c6d64e52cad87d3aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdenek L.
8-20
8-20


Založen: 9.8.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 12:00 pm    Předmět: Citovat

...

Naposledy upravil Zdenek L. dne ne leden 10, 2010 12:50 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 12:04 pm    Předmět: Citovat

Tak v tom případě je nesmysl i tvrzení, že penicilin je díky in vitro metodám. Ta plíseň nevznikla proto, že ji pan Fleming vypěstoval, ale proto, že ji Bůh stvořil/příroda vytvořila Smile

V tom článku se přímo píše, že Fleming plíseň vypěstoval, použil a pak se na ten objev deset let prášilo. To je objev?
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

já mám takový dojem , že s jistou osobou nemá smysl debatovat...ma svou pravdu, jedinou pravou......
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Question Docela zvláštní jev, už jsem ho odpozorovala na více diskuzích. Jak se začne mluvit o testování na zvířatech, nikdy to nejde v klidu. Je to zajímavé téma, ale vždycky se zvrhne v hádku, kdy jedna osoba se považuju za jediného držitele pravdy a ti ostatní, ti ví podle ní prostě houby. Smile Nebo vzniknou dva tábory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

Zdenek L. napsal:
PS: Mám zač. Pravda vítězí, vždy o pravdu jde a vždy půjde... Very Happy

Držitel patentu na pravdu?
Zdeňku, tady není nikdo proti diskusi, ale vést ji stylem - je to tak a tak a já mám pravdu a vy jste všichni mimo prostě nejde Smile
O tom BUAVu si ty informace seženu a pak to sem napíšu. Ale nejde mi o to někoho utlouct argumenty, spíš zjistit, jak to skutečně je. A tvé informace jsou ty obecně známé. Zkusím to najít.
S tou radikalitou - co říkáš na Michala Kolesára a jeho způsob pomoci zvířatům? Když už jsi stihl nashromáždit tolik informací, kterými jsi nás tu zahltil, nepochybuju že tuto osobu neznáš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek L.
8-20
8-20


Založen: 9.8.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 3:29 pm    Předmět: Citovat

...

Naposledy upravil Zdenek L. dne ne leden 10, 2010 12:51 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

Smile Zdeňku, a co si myslíš, že máme na toto napsat? Je tu mnoho lidí, kteří kupují netestovanou kosmetiku, kteří zvířatům pomáhají, kteří nejí maso a tak dál.
Ale já nechápu, proč se pořád stavíš do opozice.
Já bych diskutovala, a spoustu lidí taky, jenže ty diskusi nejsi otevřený, ty si řekneš - Já mám pravdu - a je vymalováno.

edit - A co s týče toho, teď tě cituju, že žádné diskusní fórum nic nevyřeší, tak to máš naprostou pravdu. Protože jestlii existuje nějaká skutečná pomoc zvířatům, tak pak ta přímá - ta v tvém okolí. Tím, že si budu kupovat jen nějakou netestovanou kosmetiku a sem tam zajdu na demonstraci se vůbec nic nevyřeší.
Znám lidi kteří zvířatům obětovali život, a nějaká kosmetika je to poslední, čím by se zabývali. Proč? Protože jsou prostě v jednom kole. A pomoct toulavému zvířeti v okolí nebo podpora útulku je mnohem důležitější než to, že si koupím netestovaný krém. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

za A nemám rada fanatismus..jakýkoliv, je mi jedno na čem je stavěn
Za B se mi nelíbí tón jisteho člena, ktery nas automaticky odsoudil jako lidske bestie.
Za C si nemyslím, že nakup netestovane kosmetiky nemá smysl....má..čím více lidí se najde, tím větší smysl to má
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

Zdenek L. napsal:
Tady není o pravdu o čem se bavit, tohle je první diskusní forum, do kterého jsem kdy přidal a zřejmě poslední. Pokusy na zvířatech nenávidím, stejně jako kožešinové farmy, stejně jako zabíjení milionů nevinných bytostí, kteří mají vlastní život, vlastní hodnotu, jsou mnohdy inteligentnější než lidé a zcela zbytečně trpí díky naivním, natvrdlým, hloupým, bezcitným lidem, kteří o sobě tvrdí, že jsou civilizováni a přesto zřejmě nemají ponětí o civilizovanosti, nebo o tom jaký složitý je sám vznik života. Život mě již za tak kratkou dobu, kterou tu jsem naučil opravdu hodně. Pokud nechcete slyšet jedinou pravdu, která existuje, prosím žíte si ve světě dezinformací, podporujte utrpení a ohánějte se nesmyslnými argumenty nebo tím, co vám nakukají v mediích a podobně. Tuhle diskusi celou dobu sleduje dalších sedm lidí za mnou, stejně tak jak tohle co píši a všem právě vy dáváte větší sílu bojovat proti krutosti a bojovat za pravdu, stejně tak jako mě. Žádný ospravedlnění pro pokusy na zvířatech neexistuje, stejně jako pro jiné zcela zbytečné utrpení, které musejí snášet zvířata, díky bestiím jako je většina lidí. Já budu raději páchnout, trpět, žít v bolesti než-li bych záměrně podporoval pokusy na zvířatech a jiné podobné utrpení. Budu vždy na straně zvířat a pokud ne, nechci žít. Navíc žádné diskusní forum nic nevyřeší. Síla je v právech, politice a zdravém rozumu. Pokud jde o pana Kolesára jistě je tohle člověk s dobrým srdcem. Toď vše...

Jde mě o život zvířat, o nic méně, o nic víc...




Promiň, ale některé tvé slovní obraty zní jak od Jehovistů..


V zásadě o všem s tím co jsi chtěl říct souhlasím, obávám se, že díky tvé rétorice více lidí odradíš, než abys je přesvědčil o své pravdě.
Jsi mladý a vidím v tobě sebe, tak cca před 10-ti lety, jen jsem nikdy nezatracoval názory druhých, ale vždy jsem je respektoval, i když jsem s nimi nemusel vždy souhlasit.
Přeji ti abys co nejdřív pochopil, že žádná pravda není nikdy ta jediná správná, ale i pravda má mnoho tváří a nic není jen černo-bílé, ale má milion odstínů šedé.

Měj se a přemýšlej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek L.
8-20
8-20


Založen: 9.8.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

...

Naposledy upravil Zdenek L. dne ne leden 10, 2010 12:51 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.