Tělové oleje, másla, krémy atd.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9a4657c5712965fc279cf9df69acd68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Des frangipani je zaroven plumerie a je to vazne skvela vune.)ale pry to pro citlive na vune muze byt bolehlav,ale nam to vyhovuje-a voni vazne cely den,nadhera Wink


To je dobrá zpráva - já mám právě ráda výrazné vůně, tak by mi ta plumerie mohla sednout Very Happy
A teď jsem z netu vyčetla, že tyto oleje prodávají i v některých lékárnách!
Půjdu se zeptat...uvidíme, třeba je budou i u nás mít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
No já mám právě taky docela spotřebu, mažu se téměř denně, takže se mi nechce kupovat nějaké drahé krémy. Oblíbila jsem si Baleu-levná, velké balení a velký výběr. Ale přírodního na tom asi nic není, takže mezi vás zas tak nezapadám Laughing Laughing Laughing



Balea má perfektní odličovací polštářky Very Happy

A v DM prodávají také tělové máslo Fruttini - neměly jste ho některá?
Potřebuju vysondovat, jestli stojí za těch stopadesát korun nebo kolik vlastně stojí.
Mají ho jahodové, vanilkové a tak dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Soufflet napsal:
No já mám právě taky docela spotřebu, mažu se téměř denně, takže se mi nechce kupovat nějaké drahé krémy. Oblíbila jsem si Baleu-levná, velké balení a velký výběr. Ale přírodního na tom asi nic není, takže mezi vás zas tak nezapadám Laughing Laughing Laughing



Balea má perfektní odličovací polštářky Very Happy

A v DM prodávají také tělové máslo Fruttini - neměly jste ho některá?
Potřebuju vysondovat, jestli stojí za těch stopadesát korun nebo kolik vlastně stojí.
Mají ho jahodové, vanilkové a tak dál.



Já ho mám - pomerančové s podmáslím. Je fakt dobré, krásně voní a kůže je pak jemná, hladká. A dlouho vydrží, stačí ho fakt málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

A v DM prodávají také tělové máslo Fruttini - neměly jste ho některá?
Potřebuju vysondovat, jestli stojí za těch stopadesát korun nebo kolik vlastně stojí.
Mají ho jahodové, vanilkové a tak dál.
Já ho mám - pomerančové s podmáslím. Je fakt dobré, krásně voní a kůže je pak jemná, hladká. A dlouho vydrží, stačí ho fakt málo.


Shocked no vy mi děláte chutě - nejraděj bych si tyhle máslíčka namazla na rohlík, mňam Embarassed Embarassed Embarassed


Naposledy upravil ilona dne st srpen 01, 2007 8:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

Jéé, Llucy, teď jsi mě navnadila...
Vážně je tak dobré? A jakou to má konzistenci - spíš tužší nebo spíše trochu jako krém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 8:48 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jéé, Llucy, teď jsi mě navnadila...
Vážně je tak dobré? A jakou to má konzistenci - spíš tužší nebo spíše trochu jako krém?


Spíš jako krém. Mně vyhovuje, hrozně se mí líbí ta pomerančová vůně Very Happy Mají i sprchové gely a peelingy, taky nad nimi uvažuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

Jo, na ty másla už jsem se taky dívala... Ale nevim, nezkoušela jsme a ani mě to kvůli ceně tolik neláká.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 7:59 am    Předmět: Citovat

Tak mne vyhovuje mleko Alverde - ruze + rakytnik. Nekdy se mazu po sprse jojobakem - na mokrou pokozku. Sice se vstreba, ale rucniky musim prat casteji, pac se dostane i do nich a to mi moc vadi. Nekdy se take maznu gelem z aloe, take dobry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

tý jo. tak ty másla jsou vážně pokušujícíSmile asi se po nich podívámSmile jsem totiž ujetá na smrádky. prostě aby to, čim se namažu, vonělo. mám ráda krémy od lilienu, papájový nebo broskvový, hezky voněj. ale nejvíc mi vyhovujou mléka od avonu, ty senses, jen škoda, že jsou tak drahé (i když občas se objeví nějakej v akci). ty na kůži opravdu dlouho a krásně voní.
jinak kokosákem jsem si natřela úsměv jednou a bylo to dobrý, nijak zvlášť sem se neleskla. mám též problém se smíšenou pletí, ale mazat se musim, jinak mám takovej svrbivej a stahující pocit. a hlavně kolem nosu a v obočí. ale po celém těle, to si nedovedu představit, fakt mi smrdí. teda jako on voní, ale divně... asi moc kokosově Question Question Laughing
a babmucké máslo mám taky, v takový malý kovový plechovčičce s labutěma na víčku, a nemůžu si to vynachválit:) rty mi to opraví během dne:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

teda bambucké
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.