Proč je (není?) péče o dlouhé vlasy tak náročná?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:45 am    Předmět: Re: Proč je péče o dlouhé vlasy tak náročná? Citovat

Aha napsal:
AHoj Sandy, zmiňuješ hned několik důležitých věcí Smile Celkově si myslím, že to musí být náročné, protože všechny hezké věci "něco stojí"... Těch tipů je pár, každé vlasy potřebují něco jiného. Podívej se tu po našem serveru a eventuálně hoď konkrétní dotaz, uvidíš, že Ti časem někdo odpoví. <BR><br><BR><br>Co se týče hřebenů: ano, to se neví, ale spousta hřebenů vlasy ničí. Někdy je lepší kartáč, někdy hřeben. Když kartáč, tak určitě ne z nylonových drátků! Ty ničí strukturu vlasu, takže se pak lámou. Nejlepší je ze štětin. Bývají drahé, ale ber to jako investici do toho, že nebudeš muset mít starost s polámanými vlasy, které pak porostou. <BR><br><BR><br>Kartáč je dobrý, pokud máš vlasy spíš mastnější - roznáší maz po celé délce vlasu. Dá se to docílit i použitím přírodních olejíků - z kokosu, jojoby, a tak. Zase to chce hodně experimentovat, každý tip vlasu potřebuje trochu jiný olejík. <BR><br><BR><br>Spousta věcí.... ale hele, ale je to v zásadě zábavná práce, ne? Smile


Jejda, Aha, co by na tom jako melo byt zabavnyho???? Very Happy Very Happy
To je jako bys rikal- to cisteni zubu je ale vlastne zabavna prace... Smile
Me teda nebavi ani si vlasy myt, ani si je cesat,...(a nic jinyho nedelam:-)
fakt je tu nekdo, koho to bavi????? Napiste, to me zajiiima:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

čištění zubů mě baví, umím u toho spoustu grimas, někdy se hodně s přítelem nasmějeme Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

jej, to mě hrozně baví se starat o vlasy, zato čištění zubů nenávidím a snažím se tomu vyhýbat, jak to jen jde - jenže to právě téměř nikdy nejde, nechci-li své žáky potrávit dračím dechem... Sad
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 1:31 pm    Předmět: Citovat

Péče o dlouhé vlasy není náročná, náročný je úklid koupelny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

Shocked Já jsem asi divná- mně čištění zubů nevadí, já se čistím ráda, několikrát denně, ráda kupuji kartáčky na zuby, ústní vody, pasty... Very Happy A mám spolužáka zubaře, heč, takže už nemám tak velké trauma z pravidelných prohlídek!
Péče o delší vlasy se líbí mnohem víc jak o krátké, to už jsem tu jednou psala, nechci se opakovat, ale pokud nemáte super střih,je s kratšími vlasy víc práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Péče o dlouhé vlasy není náročná, náročný je úklid koupelny.


ach jo, Danielko Smile
Nakonec ti vzdycky musim dat za pravdu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 1:35 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Péče o dlouhé vlasy není náročná, náročný je úklid koupelny.

Jo!A navíc, když jsou v té koupelně dlouhé vlasy ze dvou hlav a chlupiska ze dvou psů Rolling Eyes A nejhorší je, když někdo nechá viset dlouhé vlasy z kartáče a ten kartáč pohodí na poličku Evil or Very Mad To NESNÁŠÍM!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:24 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Péče o dlouhé vlasy není náročná, náročný je úklid koupelny.

Koupelna plná dlouhých vlasů je fakt peklo...já mám dlouhých vlasů plný celý byt,jsou snad úplně všude....Když byly krátké tak to nebyly nikde vidět, ale teď.... Confused


Naposledy upravil Kopretina dne pá leden 05, 2007 5:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

Přesně vím o čem mluvíte-vlasy padají furt stejně,ale čím delší sou tím víc je to vidět.Nejhorší je když vás za to někdo kritizuje.Já bych byl taky radši kdyby na té hlavě zůstaly Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

No, máte vidět Vlkoňův pokoj! Když tam jdete bosi, věčně se vám naše vypadané žíně namotávají na nohy. Dají setam po nás obou nasbírat hotové chumáče! Mohli bychom si z tho zařídit provaznickou dílnu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.