Proč je (není?) péče o dlouhé vlasy tak náročná?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3da5ac00df29b6a2ee9f2a8f53a3f2d3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
No, máte vidět Vlkoňův pokoj! Když tam jdete bosi, věčně se vám naše vypadané žíně namotávají na nohy. Dají setam po nás obou nasbírat hotové chumáče! Mohli bychom si z tho zařídit provaznickou dílnu Very Happy
Nám se to chýtá do odtoku ve sprše.Pořád se ucpával a já furt proč.A pak sem z něho vytáhl takovej chumel vlasů až hrůza Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:39 pm    Předmět: Citovat

[[/quote]Nám se to chýtá do odtoku ve sprše.Pořád se ucpával a já furt proč.A pak sem z něho vytáhl takovej chumel vlasů až hrůza Confused .[/quote]

na tohle je dobrá taková malá plastová síťka do odpadu, víš, kafi? Stojí asi 2 koruny... Wink Very Happy
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
na tohle je dobrá taková malá plastová síťka do odpadu, víš, kafi? Stojí asi 2 koruny... Wink Very Happy
Dobrej plán.To víš já mám z rodiny jedinej dlouhý vlasy a je to šecko trocha nový Very Happy .Ale vzhledem k naší sprše by to asi stejně nepomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:49 pm    Předmět: Citovat

Jak to? Máte nestandardnií díru na odpad? takové ty odpady, co mají uprostřed kovový "padáček" už mají síťku vlastně na něm. Tak to pak vždy můžeš jen vyčistit a je to.
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Jak to? Máte nestandardnií díru na odpad? takové ty odpady, co mají uprostřed kovový "padáček" už mají síťku vlastně na něm. Tak to pak vždy můžeš jen vyčistit a je to.
Ona je to zděná homemade sprcha a odtok je takový plastový síto a ty vlasy se chytaj rovnou v něm-o to snadnějc se pak ale vytahujou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

Jo aha. Takže už vlastně síťku máte. No jo, je fakt, že některé vlasy prostě prolezu i skrz ni.
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Jo aha. Takže už vlastně síťku máte. No jo, je fakt, že některé vlasy prostě prolezu i skrz ni.
Tím míň práce Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 1:00 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
No, máte vidět Vlkoňův pokoj! Když tam jdete bosi, věčně se vám naše vypadané žíně namotávají na nohy.


Co? Jaké žíně? Já nic nevidím... (Aneb 1 dioptrie je někdy velice šikovná Smile )

Nicméně byli tací, kteří mě považovali za šílence, když jsem se rozhodl pořídit si smetanový koberec s hodně vysokým chlupem Smile

Fairy napsal:
Mohli bychom si z toho zařídit provaznickou dílnu Very Happy


Vidíš, hned máme nápad na podnikání. Když se dá plést svetr ze psa, proč ne z vlkoně? A víly? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 1:03 am    Předmět: Citovat

Co? Jaké žíně? Já nic nevidím... (Aneb 1 dioptrie je někdy velice šikovná Smile )

Idea No já to na svých nohou vidím a cítím -velmi často... Wink Very Happy
Návrat nahoru
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 10:46 am    Předmět: Citovat

Juj, trošku starší téma, ale musím tu napsat, že čím mám vlasy delší, tím je úprava snazší. Když jsem vlasy měla kratší a navíc sestříhané, musela jsem je podtáčet kulmou a fénovat po mytí, aby měly objem...teď už to není třeba, vlasy vypadají dobře jen tak, když je nechám volně uschnout - takže bych řekla, že je s nimi míň práce. Akorát teda věnuju víc času péči, ale to mě baví - míchat různé zábaly, kombinovat oleje a koření, namíchávat nové odstíny henny a mytí vlasů mě taky baví (mám doma šest šampónů, všechny jsou skvělé a pak mě akorát mrzí, že mi ta zásoba vydrží asi až do konce roku, když si vlasy myju jen dvakrát týdně Sad ) Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.