Nejkrásnější princové a další lepí mládencové ;)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a89e519a44cd87fb7a3be5d0ebdf34e2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Llucy napsal:
Mě se z těch všech princů líbí jen ten Michal Dlouhý, jinak mě nikdo nenapadá Wink


Dlouhý byl sympatický i v Arabele. Herečka, co hrála Arabelu, se mi taky líbila, hlavně na začátku, když byla ještě za princeznu. Pamatuju se, jak jsem pak byla zklamaná, když se proměnila v normální holku, a na hlavě měla ten krátký účes Laughing (pak jsem si zvykla, on jí totiž celkem slušel).


No tak mě zrovna ten Arabelin krátký účes přišel dost nechutný Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 4:32 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Daniela napsal:
Llucy napsal:
Mě se z těch všech princů líbí jen ten Michal Dlouhý, jinak mě nikdo nenapadá Wink


Dlouhý byl sympatický i v Arabele. Herečka, co hrála Arabelu, se mi taky líbila, hlavně na začátku, když byla ještě za princeznu. Pamatuju se, jak jsem pak byla zklamaná, když se proměnila v normální holku, a na hlavě měla ten krátký účes Laughing (pak jsem si zvykla, on jí totiž celkem slušel).


No tak mě zrovna ten Arabelin krátký účes přišel dost nechutný Rolling Eyes


No a víš, kolik holek pak nosilo stejný účes jako Arabela ? Strašně moc i dívka se ,kterou jsem kdysi chodil , si jej nechalala dle tohoto udělat... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

To ja si na kratkovlasou Arabelu nezvykla,ale ilonko ten Vaculik jako princ Very Happy parada.

A jeste k tomu Deppovi,kdyz hral Dona Juana?To uz byl hrdina a princ ne? Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 1:35 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
To ja si na kratkovlasou Arabelu nezvykla,ale ilonko ten Vaculik jako princ Very Happy parada.

A jeste k tomu Deppovi,kdyz hral Dona Juana?To uz byl hrdina a princ ne? Very Happy Wink


Dona Juana? Wink tak ten film ani neznám (teda samozřejmě, že znám, ale ne s Deppem)
Já si nemůžu pomoct, ale to davové šílenství kolem Deppa nějak nesdílím...
Jediná role, ve které se mi Depp líbil, byl Willy Wonka v Karlíkovi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
lučnívíla napsal:
To ja si na kratkovlasou Arabelu nezvykla,ale ilonko ten Vaculik jako princ Very Happy parada.

A jeste k tomu Deppovi,kdyz hral Dona Juana?To uz byl hrdina a princ ne? Very Happy Wink


Dona Juana? Wink tak ten film ani neznám (teda samozřejmě, že znám, ale ne s Deppem)
Já si nemůžu pomoct, ale to davové šílenství kolem Deppa nějak nesdílím...
Jediná role, ve které se mi Depp líbil, byl Willy Wonka v Karlíkovi Laughing


Ano vílko - tam byl skoro princ Cool

Soufflet - je pravda, že díky Pirátům získáva Depp na oblibě a dá se to skoro nazvat šílenstvím - jenže já ho "miluji" už .... no moc let , od svých 17. Vzpomínám si na to, jako by to bylo dnes- jdu kolem kina - tam jeho plakát (bohužel už nevím, který to byl film), jeho uhrančivé oči a bylo to jasné - "láska na celý život" Laughing Laughing Laughing ( vlastně ho mám v oblibě déle než svého manžela- a to už je co říct). Laughing Laughing Laughing


Naposledy upravil ilona dne po srpen 06, 2007 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 2:25 pm    Předmět: Citovat

Souf ja to nemam,tak jako ze bych mela samy plakaty a taky,ale jako chlap i herec se mi libi(rozhodne ma velke charisma a uctivy talent,prWonka Wink Laughing )

Ilonko:tak u me to neni laska,protoze na to ma tygrika Laughing ale jedno vim jiste a s tygrika si delam srandu,protoze si jsou podobny(jen Depp je vychrtlejsi a tygrik je hezci,okatejsi Wink Embarassed Very Happy ) Laughing a v piratech tomu dali korunu,protoze tema ksichtikama a vousama,to jen utvrdili Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Souf ja to nemam,tak jako ze bych mela samy plakaty a taky,ale jako chlap i herec se mi libi(rozhodne ma velke charisma a uctivy talent,prWonka Wink Laughing )

Ilonko:tak u me to neni laska,protoze na to ma tygrika Laughing ale jedno vim jiste a s tygrika si delam srandu,protoze si jsou podobny(jen Depp je vychrtlejsi a tygrik je hezci,okatejsi Wink Embarassed Very Happy ) Laughing a v piratech tomu dali korunu,protoze tema ksichtikama a vousama,to jen utvrdili Very Happy Laughing


Tak to můj manžel je blonďák s modrýma očima Laughing Laughing Laughing - podobnost žádná...tahle má záliba mu nevadí a shání mi filmy, v kterých J.D hraje, které jsem ještě neviděla a dokonce se se mnou na ně díva Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Hmm, mně se Depp kupodivu taky líbí, i když Piráty jsem neviděla (to napíšu při nejbližší příležitosti do looserovin), ale třeba v Dead manovi... Charisma má opravdu velké, i pro televizního a filmového ignoranta, jako jsem já. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

když bych měla říct z filmových hvězd, která je pro mě svým charismem na 1. místě tak... Nicolas Cage Smile
... a Depp v pirátech... mňam mňam to je pošušňáníčko pro moje oči Laughing Laughing
no a ženský! tudle na fóru máme taky prince a milovníky Wink Very Happy
a všichni jsou plní charisma a nádherní a určitě by nás zachraňovali Very Happy Very Happy a pro mě je jeden jednou šlápotou před ostatníma - líbí se mi humor KKK Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

No jo - humor KKK je solí stránek DV Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.