Nejkrásnější princové a další lepí mládencové ;)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c1f54b9d411853b55d743cc5c8ded12Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 12:23 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Toho jsem nestihla.
Ale Klus v bambitce a Mádl v lásce rohaté mi nepřipadali špatní. Líbili se mi tam Smile
Na prince ze starých pohádek nebude mít nikdy nikdo ( třeba na Jiříka ze Zlatovlásky)Very Happy takže s nimi nikoho ani nepoměřuju... (radši..)


Letos jsem moc pohádek nestihla,ale zjistila jsem,že s přibývajícími léty už ty prince nemohu objektivně hodnotit... když mi bylo 15 let, většina princů se mi líbila,páč byli starší než já,mužní a urostlí Laughing , ted jsou to pro mě "ucha"... na které je občas hezký pohled Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 5:09 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Déscantes napsal:
Toho jsem nestihla.
Ale Klus v bambitce a Mádl v lásce rohaté mi nepřipadali špatní. Líbili se mi tam Smile
Na prince ze starých pohádek nebude mít nikdy nikdo ( třeba na Jiříka ze Zlatovlásky)Very Happy takže s nimi nikoho ani nepoměřuju... (radši..)


Letos jsem moc pohádek nestihla,ale zjistila jsem,že s přibývajícími léty už ty prince nemohu objektivně hodnotit... když mi bylo 15 let, většina princů se mi líbila,páč byli starší než já,mužní a urostlí Laughing , ted jsou to pro mě "ucha"... na které je občas hezký pohled Very Happy


Ono to nebude věkem, jsem o pár let mladší než ty a taky mi připadají jako mladičká ucha Wink (i když někteří jsou možná stejně staří jako já Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 6:30 pm    Předmět: Citovat

Jo, to fakt nebude věkem, mně zase ucha nevadí Twisted Evil Laughing Laughing Ale musí to být hezká ucha a takové pravda aby člověk v poslední době v těch pohádkách pohledal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 7:24 pm    Předmět: Citovat

Tak mě se někteří opravdu líbí a patnáct mi dávno není Smile
Nedá se to brát podle stáří pohádky - Třeba mladý Hrušínský v Jak se budí princezny byl taky ucho a to už je pěkně stará pohádka.
A Klus byl teď v té nové prostě dobrý, takový upřímný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Tak mě se někteří opravdu líbí a patnáct mi dávno není Smile
Nedá se to brát podle stáří pohádky - Třeba mladý Hrušínský v Jak se budí princezny byl taky ucho a to už je pěkně stará pohádka.
A Klus byl teď v té nové prostě dobrý, takový upřímný Smile


No jo, když já už jsem vážně proti vám jiná věková kategorie a neumím s takovým tim zalíbením hledět na kluky, kteří jsou jen o málo starší než můj syn Laughing ... řeknu si maximálně - jo, ten je hezkej, ale takové to zalíbení,jaké jsem měla u princů jako dítě a náctiletá - to už tam není a nebude. Leda by hrál prince Johny (však víte který Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu, Johny je nejlepší Very Happy

Bude teď hrát upíra v Burtonově Dark Shadows, nemůžu se dočkat, mělo by to být někdy koncem roku 2012.


A teď mě napadá, že stejně všechny místní debaty o chlapech vždycky skončí u Johnyho Mr. Green čím to asi je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 8:41 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Máš pravdu, Johny je nejlepší Very Happy

Bude teď hrát upíra v Burtonově Dark Shadows, nemůžu se dočkat, mělo by to být někdy koncem roku 2012.


A teď mě napadá, že stejně všechny místní debaty o chlapech vždycky skončí u Johnyho Mr. Green čím to asi je...

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dudka
41-80
41-80


Založen: 16.5.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

Protože Johny je prostě njekrásnější Very Happy a ti princové ucha opravdu jsou, to říkám já jako náctiletá Very Happy ač někteří jsou docela hezké ucha Very Happy ale urostlí a mužní nejsou v žádném případě... Ale z princů se mi vůbec co si pamatuju líbil jenom ten z Nesmrtelné tety (holt vlasatec... Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 8:57 pm    Předmět: Citovat

Johny a upír?... a sakra Very Happy Je pravda, že on je ze všech prostě nejlepší vždy a všude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 9:07 pm    Předmět: Citovat

Upír johny by mi klidně mohl vysát krev Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.