Extrémně mastné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5bb4cf999a922051edd870b62277c805Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 11:49 am    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Jelikož budu teď zalezlá doma minimálně měsíc, tak chci zkusit prodloužit interval mytí. Zatim asi dva týdny myju vlasy ob den, vždycky večer promasíruju capillanem (trochu to maštění omezuje). Takhle hezké vlasy jsem snad ještě neměla Shocked Žádné trčící anténky, ty vlasy splývají, jsou opravdu hebké, necuchají se... No jsem nadšená.

Mám otázku na ty co prodlužovali interval - myslíte že je lepší z mytí každý den přejít spíš zvolna na mytí ob den, nebo na vlasy jít šokem a mýt třeba každý 3.den? Pokožka hlavy zatím neprotestuje, při prvním náznaku kousání se okamžitě vracím ke každodennímu mytí (i když moje vlasová pokožka je poslední dobou spíš vysušená, tak jí to možná i dělá dobře Question )


Já kdysi myla každý den a pak jsem rovnou přešla na mytí 2x týdně. Když jsem měla fakt potřebu si je umýt, tak jsem zvolila nějakou alternativu (voda, jedlá soda, kondicioner, vejcomedový šampon). Můžeš to zkusit tak, že si jeden den umyješ šamponem, druhý nebudeš mýt, třetí zvolíš nějakou alternativu a čtvrtý buď nebudeš zase mýt a nebo umyješ šamponem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 5:09 pm    Předmět: Citovat

Vidíš, mám tady ještě zbytek lávové země Smile Tak to zkusím střídat, šampon použiju jen jednou za 4 dny. No, jsem na to zvědavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 6:22 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Vidíš, mám tady ještě zbytek lávové země Smile Tak to zkusím střídat, šampon použiju jen jednou za 4 dny. No, jsem na to zvědavá.


Mě to hodně pomohlo, dřív jsem měla už druhý den zmaštěné kořínky a vlasy se dost pramínkovaly a teď i druhý den můžu mít s čistým svědomím rozpuštěné vlasy Laughing Třetí den už teda musím mít culík no Rolling Eyes Tak hodně štěstí, ať se ti zadaří minimálně tak, jako mně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 10:17 am    Předmět: Citovat

Jájo, děkuju Smile Kdybych to stáhla na každý druhý den, tak si pískám, spotřeba šamponu by klesla na půlku, nemusela bych vstávat v 6 abych byla v 8 ve škole (kam dojdu za 10 minut pěšky)... Jé, to by bylo fajn Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 5:39 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Jájo, děkuju Smile Kdybych to stáhla na každý druhý den, tak si pískám, spotřeba šamponu by klesla na půlku, nemusela bych vstávat v 6 abych byla v 8 ve škole (kam dojdu za 10 minut pěšky)... Jé, to by bylo fajn Cool


Nemáš vůbec za co Smile Jo, taky jsem svýho času vlasy myla ráno, vstávala jsem v 6 jako ty, cestu do školy mám taky 10 minut... Laughing Asi po půl roce jsem toho nechala kvůli zničeným vlasům způsobeným fénováním Rolling Eyes A nemůžu si vynachválit mytí večer, hlavně kvůli vstávání o hodinu později! Very Happy Ovšem že se mi spotřeba šamponů zmenšila, je pro mě spíš nevýhoda, od doby navštěvování DV mám zásoby které neubývají a já chci pořád zkoušet opěvované šamponky a kondiše Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JaMik
8-20
8-20


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 11:00 am    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Jájo, děkuju Smile Kdybych to stáhla na každý druhý den, tak si pískám, spotřeba šamponu by klesla na půlku, nemusela bych vstávat v 6 abych byla v 8 ve škole (kam dojdu za 10 minut pěšky)... Jé, to by bylo fajn Cool
Mě se to podařilo se šamponem Scapl Therapy od Jungle Fever. Vlasy se mastí míň, tak není třeba je tak často mýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dusnina
0-7
0-7


Založen: 26.8.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 6:04 pm    Předmět: fluid Citovat

Ahojte taky jsem dlouho hledala až jsem našla to, co mi opravdu pomáhá, nemůžu se spoléhat jen na šampon, takže musím hledat více přípravků proti maštění vlasů. Ted ujíždím na fluidu od Alciny proti hodně mastným vlasům, ale nekoupíto ho všude Sad , určo ho mají na a-cosmetics, jak je to s jinýma e-shopama nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kriss4
21-40
21-40


Založen: 23.7.2011
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

Takže. Přidávám můj tip. Mě nejvíce pomůže mýt vlasy jen jednou týdně. Vážně to vydržet. A v nouzi použít suchý šampon. Pomáhá to. Ale důležité je i hennovat, přidávat lávovku a hlavně opravdu hodně olivového oleje (ten mi přijde nejlepší, ikdyž jsem zkoušela i jojobák, mandlový olej, kokosák, avokádový a spousty dalších co má mát od Atoku). Nechat na hlavě min 10 hodin. A po umytí vlasy nastříkat (a to pomáhá nejvíc, hlavně na objem a lesk!) zeleným čajem s citronem. Dříve jsem je oplachovala ve vaně, ale tohle je ještě účinější. Vezmu malou střičku (mám z avonu takový ten bodyspray). Dám do něj cca půl cm citronu - ne víc! (popřípadě z citronky, protože citron vždy nemáme, lepší je samo jablečný ocet, ale mě hrozně hrozně smrdí a citronka pomáhá stejně skvěle) a doleju zeleným čajem, který uvařím do hrníčku, normálně z pytlíku. Něchám ho pořádně přelouhovat, tak půl hoďky. Vše promíchám a hned co mi vlasy po umytí uschnou, nastříkám v předklonu ke kořínkům. Mírně je to natuží a hlavně se míň mastí, déle vydrží. A jak je to natuží jsou pevnější, objemnější. Vyzkoušejte to, ne každému to sedne asi, pokud má někdo sušší vlasy tak nedoporučuju. Je to na ty mé - mastné, jemné, splihlé, pramínkující se... Ještě jedna poznámka. Nedělejte to z sypaného ochuceného čaje. Je v něm ovoce a různé květy atd... A pak se to hrozně rychle zkazí. Doporučuji neochucený, popřípadě citron z pytlíku. A klidně kápněte nějaký ten aromatický olejíček. Ale já se snažím vysušit a navíc vůni zeleného čaje miluji. A pokud byste někdo můj recept vylepšili a chtěli mi pomoci, napište mi prosím. Občas přidávám i kopřivu a mátu. Ale zelený čaj mám nejraději:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andiepil
0-7
0-7


Založen: 13.9.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 8:07 pm    Předmět: Citovat

dělam to tak že druhej den po umytí si dám suchý šampona do večera přetrpim..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so září 14, 2013 7:09 am    Předmět: Citovat

To s tím čajem zní dobře! Ale hennovat nezvládám. Musím na to mít rozpoložení a čas, kdy mě nebude přehnaně vytáčet, že mám tak těžkou hlavu. Já se s hennou bojím spát, protože jsem si jistá, že bych obarvila celou postel. (nějaký ručník na polštáři je proti mému přetáčení a chrutí slabý)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.