Šampon a kondicioner Štěstí baronky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c08410393dc418126c6d6577243540fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 2:20 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Nekupoval jste si někdo to štěstí baronky někde v Brně? nehce se mi to objednávat přes internet.


Zdrava vyziva- na Grohove na rohu:) Je to kousek od FF MU.

takze info jeste jednou zupgrejtuju-
melo by to byt na Veveri 21 (ale kdyz vystoupis na Grohove, nemuzes to nenajit- leda bys mela orietacni (ne)smysl jako ja:)


Naposledy upravil Nika dne so leden 20, 2007 2:59 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
MIMISEK napsal:
Nekupoval jste si někdo to štěstí baronky někde v Brně? nehce se mi to objednávat přes internet.


Zdrava vyziva- na Grohove na rohu:) Je to kousek od FF MU.



Děkuju moc moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Já teď používám Štěstí baronky a vyhovuje mi zatím nejvíc. Vlasy mám po něm ještě lepší , než po Urtekramu. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:48 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Já teď používám Štěstí baronky a vyhovuje mi zatím nejvíc. Vlasy mám po něm ještě lepší , než po Urtekramu. Very Happy Very Happy


dela baronka neco i na normalni az jemny vlasy? Vim, ze se dela na suchy, pak na mastny, ale ani jedny nemam.
A jste, nevite kde se da koupit baronka v Praze? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Damayanti napsal:
Já teď používám Štěstí baronky a vyhovuje mi zatím nejvíc. Vlasy mám po něm ještě lepší , než po Urtekramu. Very Happy Very Happy


dela baronka neco i na normalni az jemny vlasy? Vim, ze se dela na suchy, pak na mastny, ale ani jedny nemam.
A jste, nevite kde se da koupit baronka v Praze? Question




Baronka se vyrábí jen na suché , normální a mastné vlasy. Já mám vlasy jemné se sklonem k rychlému maštění a po použití Baronky mi vlasy vydrží být jemné , hebké a nemastné až tři dny. Very Happy Very Happy To je u mých vlasů opravdu úspěch , většinou jsem je měla mastné už druhý den. Evil or Very Mad
V obchodě jsem ji nikde nesehnala a tak si ji kupuji tady
http://bylinky.vltava2000.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

Damayanti:
A nevadi Ti, ze po nich mas vlasy jemne? Ja nevim, vsude pisou, po pouziti samponu toho a toho budete mit vlasy jemne, hebke, leskle atd. Ale to neni zrovna co bych chtela, chci mit spis vlasy pevne a hrubsi nez jemne a hebke. Mozna prave proto mi spis vyhovuje ta chemie nez priroda, po chemii mi prijde ze jsou ty vlasy takove celistve, jako v reklame, kdyz tam hazi hlavou Klara Dolezalova nebo Penelope Cruz Laughing
Teda ne ze by byly takove Crying or Very sad , ale jsou takove vic v "pohybu"
Po prirodnich jsou takove jakoby" kazdy vlas sam" a takove jemnejsi a nedrzi zadny tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 4:40 pm    Předmět: Citovat

Galadriel, můj názor na Baronku je takový, že dělá pěkný objem, ale také vysouší malinko víc než by mohla. Já mám na suché vlasy a připadá mi jako jiné šampony na normální. A vlasy po ní rozhodně nejsou ulízané jako z reklamy, naopak, také jsou spíš rozlétanější a huňatější. Mně to nevadí, na mém háru to vypadá hezky, ale ty s tím radši počítej. A je po ní pěkný lesk.
Jinak Baronku jsem sehnala normálně v lékárně. MYslím, že kdybys jich zkusila pár obejít, tak na ni v nějaké určitě narazíš. Dolivu tam mají také.
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 5:33 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Galadriel, můj názor na Baronku je takový, že dělá pěkný objem, ale také vysouší malinko víc než by mohla. Já mám na suché vlasy a připadá mi jako jiné šampony na normální. A vlasy po ní rozhodně nejsou ulízané jako z reklamy, naopak, také jsou spíš rozlétanější a huňatější. Mně to nevadí, na mém háru to vypadá hezky, ale ty s tím radši počítej. A je po ní pěkný lesk.
Jinak Baronku jsem sehnala normálně v lékárně. MYslím, že kdybys jich zkusila pár obejít, tak na ni v nějaké určitě narazíš. Dolivu tam mají také.


A vyhovuje Ti vic ta baronka nebo urtekram? Ted si kolegyne koupila ten s aloe, ma take jemnejsi vlasy a je dost spokojena a vlasy musim rict ma moc pekne, takove leskle. Ale zase aloe vera je asi spis na sussi vlasy ne? I kdyz pisi, ze tenhle urtekram je na vsechny typy vlasu, hlavne ty ktere potrebuji zregenerovat. Nic o suchych vlasech jsem nenasla. Ale jine sampony, kdyz jsou a aloe, jsou vzdy na poskozene ci suche.
Tak kdo se v tom ma vyznat? Snad jen zkouset.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 10:51 pm    Předmět: Citovat

Galadriel Arrow Nevím, který víc nebo míň, já je střídám podle okamžitého stavu vlasů. Když jsou mastnější, dám Baronku, když tolik ne, dám Urtekram. Aloe Urtekram je přímo regenerační, vlasy spíš jemně zvlhčuje a uhlazuje, takže jestli tě trápí suché vlasy, určitě pro Tebe bude lepší než Baronka. Oba jsou kvalitní, ale Urtekram je šetrnější, jemnější a myslím, že i víc pečující.
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 7:52 am    Předmět: Elixír, kondicionér Štěstí baronky Citovat

Tak jsem včera zkusila Štěstí baronky. Šampon (na suché) mě zamrzel, strašně mi vlasy vysušil, byly nepoddajné a hrubé, musela jsem stejně použít Elseve. U kondicioneru jsem se modlila, aby to dopadlo. A dopadlo. Tohle je jediný bylinný kondicioner, který mi sednul na 100%. Vlasy mám ještě navlhlé a s klidem se v nich můžu prohrabovat rukama. Lesk je neuvěřitelný, vlasy jsou objemnější. Akorát je půlka lahvičky v háji.. Po mytí se mi dělaly vždycky rudé svědivé fleky vzadu na krku, které vždy tak do hoďky zmizely. Teď nic Exclamation a také jsem vypozorovala, že jak mi kondicioner stékal po těle, zklidnil mi ekzém, dneska se vůbec nedrbu Shocked a pleť mi přijde taková jiná - zdravější. Tak, je to jasné. S nevolí dopotřebuju kondicionery Elseve a přejdu na Baronku. Protože ten kondicioner je neuvěřitelný Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.