Extrémně suché konečky - co s nimi?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c07b02a670cd8f8d7faee4d4fa26e672Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

mini napsal:
Ahoj všichni! Smile
Mojí kamarádce kadeřnice na suché vlasy doporučila obklad z majonézy a jogurtu (1:1). Tato směs se nanese na vlasy a nechá se na nich půl hodiny pod neprodyšným obalem a pak samozdřejmně umýt... Very Happy


Tomuto receptu bych také věřila .Majoneza by ale měla být domácí (opakuji se, určitě už jsem to sem jednou psala- kupovaná majoneza je ochucena,obsahuje nějaké konzervanty a vejce v ní pasterizovaná, takže účinek kupované skoro žádný Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 4:52 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
mini napsal:
Ahoj všichni! Smile
Mojí kamarádce kadeřnice na suché vlasy doporučila obklad z majonézy a jogurtu (1:1). Tato směs se nanese na vlasy a nechá se na nich půl hodiny pod neprodyšným obalem a pak samozdřejmně umýt... Very Happy


Tomuto receptu bych také věřila .Majoneza by ale měla být domácí (opakuji se, určitě už jsem to sem jednou psala- kupovaná majoneza je ochucena,obsahuje nějaké konzervanty a vejce v ní pasterizovaná, takže účinek kupované skoro žádný Smile )


a jak se dělá domácí Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
ilona napsal:
mini napsal:
Ahoj všichni! Smile
Mojí kamarádce kadeřnice na suché vlasy doporučila obklad z majonézy a jogurtu (1:1). Tato směs se nanese na vlasy a nechá se na nich půl hodiny pod neprodyšným obalem a pak samozdřejmně umýt... Very Happy


Tomuto receptu bych také věřila .Majoneza by ale měla být domácí (opakuji se, určitě už jsem to sem jednou psala- kupovaná majoneza je ochucena,obsahuje nějaké konzervanty a vejce v ní pasterizovaná, takže účinek kupované skoro žádný Smile )


a jak se dělá domácí Shocked


rozmixuješ žloutek s olejem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

Cože?Takovýto bílý podobný tatarce se dělá takhle?Tak ze mě nikdy kuchařka nebude teda:Da jaký olej?olivový nebo slunečnicový?nebo ještě jiný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 6:24 pm    Předmět: Re: Extrémně suché vlasy-co s nimi? Citovat

sarahpentium napsal:


Ilonko, protože je fakt super Laughing Je na něm napsáno, že je na zesvětlený vlasy, ale Brett potvrdí, že to nádherně rozzáří i hnědý barvený vlasy ( on je pro zesvětlený, protože ty bývají obvykle nejsušší, jinak s tou barvou jako takovou to nic nedělá ). Nezatíží, uhladí, v žádným případě neslepí a úžasně rozzáří Wink Stojí do stovky,vydrží poměrně dlouho a i hezky voní Smile


Brett potvrzuje Wink Very Happy, skutecne vlasy nezatezuje. Momentalne mam jeste anti-frizz krem od Freemana a ten je oproti Dove hrozne tezkej a da se mezi mytim pouzit tak jednou a jeste se musi hodne hlidat mnozstvi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mini
0-7
0-7


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Cože?Takovýto bílý podobný tatarce se dělá takhle?Tak ze mě nikdy kuchařka nebude teda:Da jaký olej?olivový nebo slunečnicový?nebo ještě jiný?


Jo... To je majonéza... jaký olej? to máš úplně jedno... kdyžtak přesně se majolka dělá takhle:
Čerstvé žloutky spolu se solí a citronovou šťávou dobře vyšleháme. Přidáváme po kapkách olej a šleháme a šleháme. Žloutky se postupně spojí v hladkou hmotu. Olej přidáváme tak dlouho, dokud nemá majonéza krémovou hustotu.

A když ti zbyde, můžeš si udělat ještě nějakou pomazánku... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 6:47 pm    Předmět: Citovat

mini napsal:
Denynka napsal:
Cože?Takovýto bílý podobný tatarce se dělá takhle?Tak ze mě nikdy kuchařka nebude teda:Da jaký olej?olivový nebo slunečnicový?nebo ještě jiný?


Jo... To je majonéza... jaký olej? to máš úplně jedno... kdyžtak přesně se majolka dělá takhle:
Čerstvé žloutky spolu se solí a citronovou šťávou dobře vyšleháme. Přidáváme po kapkách olej a šleháme a šleháme. Žloutky se postupně spojí v hladkou hmotu. Olej přidáváme tak dlouho, dokud nemá majonéza krémovou hustotu.

A když ti zbyde, můžeš si udělat ještě nějakou pomazánku... Very Happy Very Happy Very Happy


Dobrá tedy já se vzdávám, u nás doma vaří martínek Laughing děkuji za recept,poznamenám si ho Laughing musím ještě koupit bio jogurt bílý.mám doma v ledničce jen activii aloe vera Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 6:39 pm    Předmět: Citovat

Ahojky všem....potýkám se se stejným problémem: příliš suché konečky vlasů (trochu úděl těch kudrlinek)...a koupila jsem si dneska právě kokosový olej, který hodlám vyzkoušet, tak Vám pak dám reference Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:26 pm    Předmět: Citovat

¨já do konečků vtírám cokoliv je jen trochu mastný... oleje jedlý, olej na opalování, krém na ruce s olivovým olejem, nejnověji dětský krém z rossmana s úúúžasnou vůní jahod, bambucké máslo, vazelínu... prostě cokoliv. mám silně se třepící a lámavé konečky. kdysi jsem si koupila od glisskuru to malý drahý na konečky, a že by nějakej efekt? ee... Confused takže tyhle věcičky mi přijdou zdravější, rozhodně levnější, a neni v nich moc takovejch těch nezdravejch věcí. i když teď sem si zastřihla konečky někdy na zač. prázdnin, a přijde mi, že se tolik netřepí jako předtim. jestli je to glisskurem nebo těma olejema(jakože celejma zábalama)? nebo jen tim, že je prostě jen furt něčim patlám... kdo ví...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
¨já do konečků vtírám cokoliv je jen trochu mastný... oleje jedlý, olej na opalování, krém na ruce s olivovým olejem, nejnověji dětský krém z rossmana s úúúžasnou vůní jahod, bambucké máslo, vazelínu... prostě cokoliv. mám silně se třepící a lámavé konečky. kdysi jsem si koupila od glisskuru to malý drahý na konečky, a že by nějakej efekt? ee... Confused takže tyhle věcičky mi přijdou zdravější, rozhodně levnější, a neni v nich moc takovejch těch nezdravejch věcí. i když teď sem si zastřihla konečky někdy na zač. prázdnin, a přijde mi, že se tolik netřepí jako předtim. jestli je to glisskurem nebo těma olejema(jakože celejma zábalama)? nebo jen tim, že je prostě jen furt něčim patlám... kdo ví...


já sem si začla před nedávnem vtírat do konečků olej s výtažky z nějakých stromů či co,žádná chemie v tom neni(značka EPAM se tím vyznačuje) ale nějak sem si všimla že se mi začínají třepit konečky,jakože ikdyž mám suchý vlasy,tak se mi netřepí...tak nevim,bojim se na moje vlasy cokoli dát pač je mám hrozně citlivýSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.