Extrémně suché konečky - co s nimi?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9280a412b85b4d28ff842401d281d05bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:29 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky strašně třepící se konečky a je jedno jestli je zastřihnu bo ne stejně se po týdnu začnou třepit znovu.Já do nich před tím vtrala tu vlasovou vodu luna s olivovým olejem pro suché vlasy ale to jako fakt po velkých dávkách před mytím a zdálo se to docela dobrý ale dlouhodobý efekt to nemělo =(...Krém s bambuckým máslem mám doma také od Avonu značky planet spa na ruce abych je měla jemné když hraji..... Laughing Ale do vlasů to mě nenapadlo patlat Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:34 pm    Předmět: Citovat

4 Tree: aha, tak to ty moje suchoše >>naštěstí<< až takhle citlivý nejsou. a zkoušela jsi obyčrjný olej? ten by neměl být možná tak agresivní. i když si stejně řikám, že jak se řiká, jak vlas je vlastně mrtvej, jak si může z něčeho brát ty vitaminy ( i když na druhou stranu ty blbý věci si veme razdva), takže ty oleje možná nejsou až tak o tom, kolik a jaký maj vitaminy, jako spíš o tom čistym uzamknutí vlhkosti. proto vlastně používám i řepkovej a slunečnicovej:) aspoň ho tam pak můžu vylejt na ty vlasy hrnek bez nějakejch výčitek, kolik to stálo:)
4 Aw: no, řikám, zkoušim tam dát, co mi přijde pod ruku. dokonce mě napadlo udělat si masku z nějakýho krému, ale toho se docela bojim:) no uvidim, jestli to aspoň na 10 cm konců nezkusim:) kdyžtak se dám k radikální levici nebo z kerý že strany to ty holohlavý sou Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:40 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing o vidiš to by mě nenapadlo...Náhodou by to mohlo být dobré..Jsi mě teď tak inspirovala že jsem neodolala a trošku toho bambučáku jsem si vetřela do konců..Je doopravdy hodně mastný což je dobré...Chtěla bych to zkusit po celé délce ale jak říkáš bojim se toho.Nemyslim si ani, že by ze mě pak byl skinhead spíš se bojim vymývání Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

no, to taky:) přinejhoršim chodit několik dní nato v šátku:) ale jo, asi to taky zkusím, nějakej lehčí krémik a bude:) když v klidu vymeju olej:) ač teď mi docela dala zabrat ta maska z vajčka, ale chemie chemií pude určoSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:47 pm    Předmět: Citovat

kdo de do hola de i do prava;D

no,nevim no,myslíš že olej uzamkne ve vlasu vlhkost?něco na tom bude:)
jinak ten můj olej je normálnní rostlinej a ve složení je napsáno eště lopucha,kopřiva,jedle,borovice,cedr,nevim jestli tohle by mělo bejt agresivní... víš co sem si ale řekla,že si ted budu vlasy mít jen šamponem a nic na ně nebudu patlat,nechám je odpočinout nějakou dobu...tak 2 tejdny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:57 pm    Předmět: Citovat

no jasně, chce to zkoušet:)
nevim, nějak se mi tam nelíbí ta borovice a vůbec ty jehličnany, ale to je asi jen můj pocit.
jestli to tam vodu uzamkne to nevim, nejsem vědec, ale řekla bych, že takhle nějak to funguje Laughing
jo a agresivni asi nebylo to spravny slovo, nevim jak to rict, mozna jen -vyhovujici-jen-nekomu nebo tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 11:00 pm    Předmět: Citovat

ale bylo by to logický,že olej vlas obalí a nepustí vodu ven:) napadlo mě zkusit masku ze salátovky(ta je taková hydratační),nezoušelas to náhodou?Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 6:25 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
¨já do konečků vtírám cokoliv je jen trochu mastný... oleje jedlý, olej na opalování, krém na ruce s olivovým olejem, nejnověji dětský krém z rossmana s úúúžasnou vůní jahod, bambucké máslo, vazelínu... prostě cokoliv. mám silně se třepící a lámavé konečky. kdysi jsem si koupila od glisskuru to malý drahý na konečky, a že by nějakej efekt? ee... Confused takže tyhle věcičky mi přijdou zdravější, rozhodně levnější, a neni v nich moc takovejch těch nezdravejch věcí. i když teď sem si zastřihla konečky někdy na zač. prázdnin, a přijde mi, že se tolik netřepí jako předtim. jestli je to glisskurem nebo těma olejema(jakože celejma zábalama)? nebo jen tim, že je prostě jen furt něčim patlám... kdo ví...


Takze uz si skusila hocijaky krem na ruky??Rozmyslam ze to skusim aj ja,lebo aj ja mavam suche konce...Davas si to na mokre vlasy,alebo na uz vysusene???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 9:59 am    Předmět: Citovat

Ahojky, tak já už jsem vyzkoušela ten kokosový olej na své vlasy. Nechala jsem to přes noc působit a ráno to pořádně umyla a musím říct, že jsem poměrně hodně spokojená. Mám teď vlsy opravdu hodně jemné a žádné suché zacuchané. Jeden kamarád mi ještě poradil použít jako šampon esenciální olej (asi nějak naředěný)...prý je nejlepší Ranní rosa...tak nevím, možná vyzkoušímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 1:09 pm    Předmět: Citovat

Když na to příjde - ono je vlastně jedno, jestli na vlasy dáváte olej se žloutkem nebo domácí majonézu ( ta se totiž dělá olej plus žloutek plus trocha citronu, je to jen hodně vymíchané a nezůstanou vám ve vlasech zbytky vajec Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.