Extrémně suché konečky - co s nimi?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ea945911526f7b3e3768d932de268146Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 10:17 am    Předmět: Citovat

Kúpila som ju v Tescu asi za 2,30 je od firmy Vitar a je tam napísané Extra jemná bílá vazelina v lékopisné kvalitě, v takej zeleno bielej krabičke. No a nabrala som si kúsok na prst, rozotrela v dlani a utrela do končekov, večer som si jej dala trošku viac že vlasy boli mastnejšie ale len minimálne a ráno po mastnote ani stopy, krása Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 10:46 am    Předmět: Citovat

Vazelínu mají i v DM, buď klasickou nebo měsíčkovou, stávala kolem 30 Kč.

Jinak já musím pochválit avoňácký sérum s arganovým olejem, který jsou koupila na zkoušku místo toho na suché konce. Jsem unešená, skvěle se nanaší a pěkně hydratuje i mikrodávce (půl zmáčknutí), při jednom zmáčknutí už jsem lehce zmaštěná, ale přes noc se to taky krásně vsákne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 4:42 pm    Předmět: Citovat

Sharinka napsal:
Titania, moc děkuju, určitě to vyzkouším! Budu muset koupit kondiše bez silikonů, to zase bude den v drogerce Very Happy Tohle by mě zrovna nenapadlo, ale snad mi to pomůže. Takže použiju oplachovací kondiš jako neoplachovací. A jaký jsou bezsilikonový šampony a kondicionéry, masky atd.? Doma mám šampon Milk shake, ten je bez chloridu sodnýho.


Mně třeba vyhovovaly věci od alverde (konkrétně jsem měla avokádovou masku, masku s ibiškem a ještě něčím (ach ta skleróza) a ten meruňkovej kondicionér - ten jsem teda používala hlavně na to mytí celejch vlasů, aby mi zase u kořínků moc netěžkly. A pak mi taky hodně vyhovoval kondicionér Yes to Tomatoes, ale to už je dražší záležitost. Z těch levnějších je třeba fajn od Baley ten balzám Best Age. Ale každýmu může vyhovovat něco jinýho. Rozhodně bych být tebou zkusila tu alverďáckou masku s avokádem - tu si tu na tohle použití chválilo víc lidí. A jinak silikonový věci nejsou vyloženě zakázaný, někomu vyhovujou víc než ty bezsilikonový, někomu (třeba mně) nevyhovujou vůbec, fakt se musí odzkoušet - akorát by se obecně neměly dávat až ke kořínkům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwule
41-80
41-80


Založen: 2.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 7:46 pm    Předmět: Citovat

Též chválím sérum od Avonu s marockým olejem....za sebe doporučuji....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2012 2:28 pm    Předmět: Citovat

Hlásím úspěch , konečky se daly do kupy. Opravdu to chce co nejvíc mastit vším možným. (jak pár dnů polevím tak se zase zhorší)

A teď jsem na LHC našla článek o scalp washing = ideál, moc doporučuju Wink
Mě už to kdysi napadlo, ale přišlo mi to jako moc velká šílenost , a hele ono se to dělá celkem normálně. Díky bohu za dlouhovlasá fora a podobně naladěné "šílence" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2012 2:50 pm    Předmět: Citovat

Vixen napsal:


A teď jsem na LHC našla článek o scalp washing = ideál, moc doporučuju Wink
Mě už to kdysi napadlo, ale přišlo mi to jako moc velká šílenost , a hele ono se to dělá celkem normálně. Díky bohu za dlouhovlasá fora a podobně naladěné "šílence" Very Happy

Smiem sa spýtať o čo ide? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2012 3:45 pm    Předmět: Citovat

Promiň Embarassed
Uděláš si cop na vrchu hlavy (jednorožce?) + gumičku na konec, a pak ten zapletený konec připevníš na tyč od závěsu ve sprše. Bud štipcem, nebo to dáš na ramínko (pro kratší cop). A pak ve stole myješ, cop je nad hlavou, a umyje se to jenom u kořínků. Spodní vlasy mám mokré tak pod ramena, horní o trochu mín. Zbytek se vůbec nenamočí, takže se konce netrápí častým mytím.
Jakoby visíš za ten cop Laughing
Můžeš ho i chytit do jedné ruky, držet nahoře a mýt druhou. To je nepohodlnější, ale taky to jde. (Nechtěla jsem si u přítele brát do koupelny ramínko Rolling Eyes )

Musí to mít u hlavy trochu vůli, aby ses pak do mokrých dobře dostala. lepší je udělat culík s gumičkou a tu pak posunout dokud nejsi spokojená, až pak zaplést. Já poprvé dělala cop nad čelem a dolní vlasy byly zbytečně mokré.

Začínám s tím, ale opravdu se mi to líbí. Vlasy musím mýt každý druhý den a konce dost trpěly.

Edit: ramínko má být praktičtější, kdyby se vlasy zamotaly tak se to celé odnese a rozplete mimo koupelnu. Ale mně se to nikdy nezamotalo tak nevím no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 12:35 pm    Předmět: Citovat

Vixen napsal:
Promiň Embarassed
Uděláš si cop na vrchu hlavy (jednorožce?) + gumičku na konec, a pak ten zapletený konec připevníš na tyč od závěsu ve sprše. Bud štipcem, nebo to dáš na ramínko (pro kratší cop). A pak ve stole myješ, cop je nad hlavou, a umyje se to jenom u kořínků. Spodní vlasy mám mokré tak pod ramena, horní o trochu mín. Zbytek se vůbec nenamočí, takže se konce netrápí častým mytím.
Jakoby visíš za ten cop Laughing
Můžeš ho i chytit do jedné ruky, držet nahoře a mýt druhou. To je nepohodlnější, ale taky to jde. (Nechtěla jsem si u přítele brát do koupelny ramínko Rolling Eyes )

Musí to mít u hlavy trochu vůli, aby ses pak do mokrých dobře dostala. lepší je udělat culík s gumičkou a tu pak posunout dokud nejsi spokojená, až pak zaplést. Já poprvé dělala cop nad čelem a dolní vlasy byly zbytečně mokré.

Začínám s tím, ale opravdu se mi to líbí. Vlasy musím mýt každý druhý den a konce dost trpěly.

Edit: ramínko má být praktičtější, kdyby se vlasy zamotaly tak se to celé odnese a rozplete mimo koupelnu. Ale mně se to nikdy nezamotalo tak nevím no

Tak to musí vyzerať dosť divne Very Happy Ale ostanem pri umývaní celých vlasov keďže si dávam pred umytím do celých vlasov olej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

To jo, asi je to jenom pro mírně bláznivé lidi . Ale zase na druhou stranu je to o zvyku.Banán nebo majonézu si na vlasy taky nedá každý Razz
Záleží jak vlasy nosíš, já taky pořád mastím konce, ale v copu|drdolu ta trocha není vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:44 pm    Předmět: Citovat

Teda nenapadlo by mě, že si někdy budu do vlasů zcela dobrovolně patlat něco jako vazelínu, ale DV dělá s člověkem divy... xD A jelikož mi nějaká zbyla po dohojení tetování, řikala jsem si, že fajn aspoň ji na něco užiju... xP Tak jsem teda zvědavá na výsledek... xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.