Hřeben, nebo kartáč?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f330beaeaeb409cafc264b93745d7d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používate hreben alebo kefu ?
Hreben
42%
 42%  [ 49 ]
Kefa
57%
 57%  [ 67 ]
Celkem hlasů : 116

Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 5:01 pm    Předmět: Citovat

To mě těší Smile . To víš, pátrala jsem a pátrala, až jsem vypátrala. Smile Sama si ale radši počkám, abych do toho obchodu mohla zajít osobně. Chci ten kartáč ještě radši před zakoupením vidět, a krom toho nerada platím poštovné za objednávky přes net. Tak jestli ho budeš mít dřív než já, tak dej vědět, jak vyhovuje, yes? Smile
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 7:04 pm    Předmět: Citovat

Fairy Arrow jasně Wink já jsem si na těch stránkách všimla, že ten obchod je v Brně ve Vaňkovce a protože jsem v Brně pořád, tak tam možná v pondělí zajdu... ale asi vezmu nějakej ten menší... jestli je tam vůbec budou mít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 9:52 am    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
No jo ale oni tam ty kartáče neprodávají přes net.Jsou to ty kartáče Marylin?




Jak to že ne? Na hlavní stránce klikni na e-shop, pak "péče o tělo", vlevo "přírodní kartáče na vlasy" a už můžeš vybírat. MArilyn jsou tam také, ale bacha, jsou to ty co mají štětiny na gumě. OSobně bych volila spíš ty Tuxedo nebo "aristokratické", co jsou rovnou ve dřevě. Ta guma může zlobit. Co jsou pak platné přírodní štětiny, když jsou zasazené v laciné gumě, která elektrizuje a trhá! Ale možná máte jiné zkušenosti?
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út září 19, 2006 7:10 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Sandy napsal:
No jo ale oni tam ty kartáče neprodávají přes net.Jsou to ty kartáče Marylin?




Jak to že ne? Na hlavní stránce klikni na e-shop, pak "péče o tělo", vlevo "přírodní kartáče na vlasy" a už můžeš vybírat. MArilyn jsou tam také, ale bacha, jsou to ty co mají štětiny na gumě. OSobně bych volila spíš ty Tuxedo nebo "aristokratické", co jsou rovnou ve dřevě. Ta guma může zlobit. Co jsou pak platné přírodní štětiny, když jsou zasazené v laciné gumě, která elektrizuje a trhá! Ale možná máte jiné zkušenosti?




Ten kartáč jsem si objednala.Díky za typ.
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2006 4:25 pm    Předmět: Hřeben, nebo kartáč? Citovat

Ahoj,



inspirován příspěvkem od Sandy se ptám: co je lepší na co? Kdy použít hřeben a kdy kartáč? Určitě neplatí, že oba dělají totéž...



Pište i s jakými hřebeny a kartáči máte nejlepší zkušenost. Já jsem koupil své milé ručně dělaný kartáč z kančích štětin za x tisíc, ale určitě existuje i levnější varianta. Sem s ní, až ho zase ztratí, a? mám levnější alternativu Wink



A pište, nějak nás zmáhá podzimní spánek Wink



Aha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2006 8:08 pm    Předmět: Citovat

Při rozčesávání vlasů své ženy jsem používal a vlastně stále používám hřeben s velkými zuby - hrábě , pak nastupuje kartáč s ostny, které jsou zakončeny kuličkou... akorát musím dávat pozor, abych moc netahal... Embarassed Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2006 10:50 am    Předmět: Citovat

JAk už jsem psala jinde, já se rozčesávám zásadně dřevěným hřebenem, ale s poměrně hustými zuby. Řídkým bych někdy ty knoty nerozuzlovala Smile . Ale teĎ jsem si na psí výstavě koupila dřevěný kartáč s kančími štětinami přímo ve dřevě. Dělá krásně hedvábné vlásky, ale češu sním jen konečky a dorůstající ofinu, aby se mi tak nemastily.
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 11:30 am    Předmět: Citovat

Já jsem zkoušel kartáč a krásně se mi s ním rozčesávaly vlasy,ale taky mi jich nějak moc v něm zůstávalo,takže jsem se vrátil ke svýmu miláčkovi-trojřadýmu hřebenu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 3:22 pm    Předmět: Citovat

Asi spíš hřeben. Akorát vůbec nemůžu sehnat dřevěný hřeben, i kartáč s kančími štětinami jsem už viděla, ale dřevěnej hřeben ne...asi si ho budu muset vytesat. Sice jsem dostala dřevěnej kartáč, ale taky mi připadá, že v něm zůstává těch vlasů nějak moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 6:46 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Asi spíš hřeben. Akorát vůbec nemůžu sehnat dřevěný hřeben, i kartáč s kančími štětinami jsem už viděla, ale dřevěnej hřeben ne...asi si ho budu muset vytesat. Sice jsem dostala dřevěnej kartáč, ale taky mi připadá, že v něm zůstává těch vlasů nějak moc.


Jestli ten kartáč má dřevěné kolíky zasazené v gumě, tak to škubání pravděpodobně dělá ta guma. Aspoň mně to tak dělala. Dřevěný hřeben jsem si koupila před lety v Praze v Havelské tržnici u Staromáku. Je pěkně bytelný, s masivní rukojetí, nikdy už jsem neviděla lepší. Vídám je tam dosud, a také hřebeny z rohoviny, která je nedestruktivní podobně jako dřevo. Porozhlédni se tam. Stojí kolem 150 - 200 korun a stojí to za to!
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.