Geny a vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8aae39383974051c4d4d721d364b9ceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 11:11 pm    Předmět: Citovat

jo,tak to šedivění jo,máma taky začla brzy...jinak geny co se týče vlasů jsem spokojená...ale bojim se rakoviny,u nás jí bylo hodně mám docela strach,proto se snažim žít celkem zdravě - ikdyž tomu se člověk někdy nevyhne...jedna moje učitelka,zlatíčko naše,žila celej život zdravě,její děti říkali že nebyla 20let nemocná,a pak přišla rakovina a do měsíce a půl to bylo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
jo,tak to šedivění jo,máma taky začla brzy...jinak geny co se týče vlasů jsem spokojená...ale bojim se rakoviny,u nás jí bylo hodně mám docela strach,proto se snažim žít celkem zdravě - ikdyž tomu se člověk někdy nevyhne...jedna moje učitelka,zlatíčko naše,žila celej život zdravě,její děti říkali že nebyla 20let nemocná,a pak přišla rakovina a do měsíce a půl to bylo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


jo rakovina je hrozná věc. v naší rodině jsme taky obklíčeni ze všech stran. oba dědové, bratránek, bratránek z druhé strany.... je to fakt hrozný a taky se jí bojim, jenže v dnešní době je bohužel hodně pravděpodobná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

U nás je hodně chorob.Děda umřel na rakovinu, a jeho žena tedy moje babička umřela žalem ještě dřív než dědu stačili pohřbít takže je pohřbili spolu.Další děda byl teď na operaci rakoviny konečniku ale přežil to.Babička umřela na mrtvici a jinak nevím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Moje babička, když byla mladá, tak měla vlasy až pod zadek prý...
No a sestra od mého pradědy zemřela na cirhózu jater (tvrdnutí)
Ale to teda nevím, jestli bylo genetický, nebo životosprávou... Question
A praděda zemřela na rakovinu hrdla, ale za to si prý mohl sám svou životosprávou... Jinak žádné nemoci ani rakoviny myslím nemáme,,, teda mooc doufám....
Jo a dědeček byl zavražděn! On se v domově důchodců začal hádat s jiným důchodcem ohledně politiky no a ten druhý ho strčil a děda spadl a udeřil se do hlavy,,, za několik dní v nemocnici zemřel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no, já mám taky blbý geny. máma zešedivěla už ve 25. po tátovi mám nohy (naštěstí táta má prej ženský nohy)(takže spíš jen asi lýtka a prej máme oba rovný nohy, což mě teda nepřijde). z máminý strany mám velký boky(velkou pánev a to je to nejhorší,co mě mohlo potkat), pihy a světlý původní vlasy. a po dědovi mám jedno obočí. on měl obě do takového ostrého oblouku a já mám stejný náznak na pravém. ale na druhou stranu, celé naše příbuzenstvo včetně mě je odchováno na masu, na zabijačkách, na zvířátkách doma v kotcích a chlívech, ale až u mě se něco zlomilo a daří se mi sem tam někoho taky tak trochu nalomit:)


Proč myslíš, že velká pánev je to nejhorší? Bude se Ti dobře rodit Smile
Myslím, že to nejhorší jsou vážný dědičný choroby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
tiborMel napsal:
no, já mám taky blbý geny. máma zešedivěla už ve 25. po tátovi mám nohy (naštěstí táta má prej ženský nohy)(takže spíš jen asi lýtka a prej máme oba rovný nohy, což mě teda nepřijde). z máminý strany mám velký boky(velkou pánev a to je to nejhorší,co mě mohlo potkat), pihy a světlý původní vlasy. a po dědovi mám jedno obočí. on měl obě do takového ostrého oblouku a já mám stejný náznak na pravém. ale na druhou stranu, celé naše příbuzenstvo včetně mě je odchováno na masu, na zabijačkách, na zvířátkách doma v kotcích a chlívech, ale až u mě se něco zlomilo a daří se mi sem tam někoho taky tak trochu nalomit:)


Proč myslíš, že velká pánev je to nejhorší? Bude se Ti dobře rodit Smile
Myslím, že to nejhorší jsou vážný dědičný choroby...


to určitě jsou:) tohle bylo ohledně zevnějšku... a sice se mi bude dobře rodit, ale dělá mi to velkej zadek:) znáš takový ty holčičí ztezky nebo jak to říct
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

ZnámSmile taky mě to dřív štvalo, ale ted jsem za to ráda ani bych se nebránila aby to bylo víc Smile))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Tak ja jsem vlasy dostala po tatkovi a castecne po mamce. Ta ma nadherny kudrnaty husty vlasy. Ja mam po tatkovi, takove ty jemne, sice jich neni malo, ale jsou jemne. A nejak se tam promitly geny mamci, takze se mi, kdyz jsou zdrave ruzne vataceji, ale vzdy jenom casti.

Jinak postavou jsem po babicce z tatkovi strany- typ hruska, mamca je presne typ jablko. ne teda ze bych byla jak vestonicka Venuse, ale pas mam opravdu stihly a boky tak normal. Na to ze mam nejakych 50 kg bych rekla ze by mohly byt uzssi.Kdyz pribiram, hned to citim na bocich a adku, bricho zhubnu v pohode-za 2 dny je ploche, s boky je to horsi.
Taky bych mohla byt vyssi, obe babicky nemaji ani 160- ted jaj ksou uz strasi tak jeste min, ja mam taky tak 159-160. Takovych 5-10 com navic by nevadilo.

Ale neberte to jako nejake narky, jenom tak konstatuju, jsem zdrava, nemam problemy, tohle jsou jenom takove poznamky Very Happy

Jinak doufam, ze geny funguji, jelikoz z obou stran nikdo nevypada na svuj vek. Tak doufam, ze to ceka i mne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

chran buh abych toho mela jeste vic
vypada to hrozne sirokej hrudnik uzkej pas a vooooobrovsky boky.... a pak zas hubeny nohy... no des, sem takova asimetricka a mozna bych radsi pretrpela jeden porod s malym pozadim nez celou zakladku poslouchat >>vau, to je ale doskočiště pro hrochy<< nebo >>kam jedeš?-jak kam?- no že máš tak velkej kufr...<<
to sou holt ty traumata a komplexy Laughing Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Jee...Smile))) Já to měla asi na ZS podobny, ale zase spouste chlapum se velky pozadi libi Smile)))))) Ja jsem ted z tech porodu tak vystresovana, ze bych asi měla radsi pozadi jak hroch Smile))) To je stejne zvlastni. Na ZS se mi posmivali kvuli zrz vlasum, nebo jinak. Kvuli cemu se mi posmivali, toho si na mě v dospělosti muži cení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.