Geny a vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1101fe31c7cf2942c28fb89660e70dcfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

Mamka má maďarskou krev a temný vlasy, ségra je po ní. Já jsem spíš po tátovi, vytáhlá, blonďatá, sem tam pihatej nos, oči po obou, po tátovi jedno modrý, po mamce druhý zelený Very Happy Kvalitu mám asi spíš po mamce, protože blond vlasy bývají hodně jemný a bývá jich málo ( není pravidlem! ), protože vlasů mám hodně a poměrně houževnatý. Všechny dcery po tátovi ( ta tmavovlasá ségra má jinýho tátu ) jsme vysoký blondýny a teď jsme zjistili, že ač má nejstarší ségra ( právě po tátovi vysoká blondýnka ) holčičku se Španělem, malá je modrookej blonďatej andílek, takže máme ten blond gen asi docela silnej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 11:34 am    Předmět: Citovat

Je ale vzdyt jsi psala, ze jsi odbarvena??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 11:36 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Je ale vzdyt jsi psala, ze jsi odbarvena??


Nejsem odbarvená, vlasy mám zesvětlený a svoje vlasy pochopitelně takhle světlý ( skoro bílý ) nemám, mám takovou tu klasickou blond, spíš do popelava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

Tak to ja su podstrcena bosorka...takhle potrhle decko nemuze byt lidskeho puvodu.. Very Happy JInak, nevim, jak dlouhe vlsay mi narostou, nebot mati se poslednich 20 let nechava strihat na delsiho jezoura,co se tyce barvy, tak coby male robe byla cista blondynka, okolo dvacitky ztmavla do kastanova a nez se pred 7 lety zacala barvit, tak mela vlasy cerne.Tedka ma rubinove vlasy s platinovym melirem...ale mohlo to dopadnout hur Shocked Very Happy Tata byl v mladi blondaty a momentalne ma takovou jako blondato-zrzavo-hnedo-sedou smesku.NIkdo v rodine nemel nikdy delsi vlasy nez mam ted, tak by me zajimalo, kam se dopracuju Laughing mozna budu za par let konkurovat Adel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

Hm, prababička měla až do smrti dlouhe vlasy, napřed ke kolenům, pak do pasu a nosila je v drdolu. Mela je pry i ve stari cerne, ale tuhle podivuhodnost nikdo nezdedil, mamka zešedivěla dost brzo Sad A jinak mam od kazdeho rodice 50% genů, tzn. tu horší půlku z obou Sad Ještě že nemám sourozence, určitě by měl od každého tu lepší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
Hm, prababička měla až do smrti dlouhe vlasy, napřed ke kolenům, pak do pasu a nosila je v drdolu. Mela je pry i ve stari cerne, ale tuhle podivuhodnost nikdo nezdedil, mamka zešedivěla dost brzo Sad A jinak mam od kazdeho rodice 50% genů, tzn. tu horší půlku z obou Sad Ještě že nemám sourozence, určitě by měl od každého tu lepší Very Happy


Shocked je to tak - sestra je taky 50/50 % a má ty lepší geny. Já jsem starší, asi jsem byla zkušební vzorek Laughing a na sestře si dali víc záležet Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

No tak u nás je to také záhada...Máma je modrooká a snědá (má v rodině nějakýho inda tuším ale nevím to jistě) má hodně tmavé vlasy a husté.Táta míval sytě černé vlasy nebo hodně tmavě hnědé a tmavomodré oči a pleť tak normální.No brácha má hnědé vlasy nebo takové světle hnědé oči po tátovi no vypadá jak táta skoro úplně.A já mám šedomodrozelené oči (nevím přesnou barvu) vlasy takové proměnlivé něco mezi světle hnědou a nazrzle blond a šíííííleně světlou pleť až to nevypadá hezky.Nikdo nevěděl na koho jsem.Až jednou jsem byla u dědy na návštěvě a oprášil pár starých fotek z jeho rodiny a byla tam nějaká moje praprababička, která mi byla do oka podobná nebo prostě určitě jsem z ní něco měla až na to, že měla černé vlasy(i když nevím ta fotka byla černobílá ale beztak je měla tmavé).Máma mi i říkala že si vzala nějakého o patnáct let staršího chlapa( to je mi podobné já se také líbím jen chlapům od 25 a výš) a že byla strašně chytrá měla vysokou školu v té době to bylo vzácné mohli studovat jen muži výšku(no tak to už teda o sobě nevim . Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 11:58 am    Předmět: Citovat

Je fakt zajimave, jak ty geny funguji.
Napriklad moji mamky rodina maji vsichni nadherne modre oci. V tatkove jsou modre i takove hnedozelene az hnede. Ja jsem sice cely tatka, ale bracha je postavou i povahou cela mamky rodina, ale presto u nas obou prorazily ty "silnejsi geny" a mam oba obrovske hnede oci, hnede vlasy a snedou plet. Bracha kdyz byl maly a sel do prvni tridy, tak byl mesic s mamkou v Jugoslavii, kde byla na rehabilitaci jako zdravotno sestra s detmi, a pak s nim nikdo nechtel sedet, ze pry s cikanem sedet nebude Very Happy
My jsme ted byli s kamosema na Rhodose, je tam strasne Italu a vsichni si o mne a jeste jedne kamaradce mysleli, ze jsem Italky. Sice to sem nepatri, ale jeste zminim, ze jsme to i zbabele nekolikrat potvrdily, jelikoz jsme udelali zkusenost, ze kdyz clovek rekl, ze je z Czech Republic, pripadal si najednou uplne menecenny. Udelali jsem i otresnou zkusenost na plazi, kdy tam stali nejaci reccti machove a predvadeli se, vedle lezely nejake holky, oni s nima zacali jakoby flirtovat, pak se zeptali odkud jsou, jestli Italky a kdyz ty holky rekly, ze jsou z Polska, tak normalne ty debilci se jakoby zhnusene usklibli a rukou tak jako udelali, at ta verbez odtahne a doplnili to komentarem, aby jim to tam nezaspinili nebo tak neco. Sice to byli dva debilove, ale setkali jsme se tam s tim nekolikrat. Proste porad jsme tam brany jak ta luza z vychodu. Bohuzel

Jeste bych zminila, ze Rekyne i Italky maji nadherne vlasy a uplne jsem silntala zavisti, kdyz jsem je videla. Achch Sad ty geny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holčiny tak při slovu rakovina mi leze mráz po zádech a hned se mi udělá špatně... je mi 21 a na děložním čípku mi našli rakovinotvorný viry,který jsou silně pozitivní tak 3.9 jdu na zákrok kde mi je odstraní a doufám že už se neobjeví!! mám vážně strach,protože to neni stoprocentní a když všchno dobře dopadne tak stejně celej život už budu žít se strachem:(... tak vás všechny chci tímto varovat a doporučuju aby ste se nechali proti týhle zákeřný nemoci očkovat! sice to stojí 10 000,- ale co jsou peníze o proti zdraví!! v tý době kdy mi viry zjistili jsem ještě o žádným očkování nevěděla..ale ted když to existuje tak neváhejte!......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 6:09 pm    Předmět: Citovat

Crying or Very sad - tak to je hrůza, navíc jsi mladá.... (moje sestra loni podstoupila tu samou operaci) O tom očkování jsem četla,určitě je to dobrá věc, ale ono působí jen pět let, poté je nutné přeočkování a bohužel není 100%. A je vhodné hlavně pro holky,co ještě neměly pohlavní styk (prý)...

http://zdravi.idnes.cz/ockovani-proti-rakovine-bude-drahe-ale-velmi-ucinne-fxl-/zdravi.asp?c=A060903_201306_zdravi_ad


http://nemoci.abecedazdravi.cz/ockovani-proti-rakovine-revoluce-ne-vsak-zazrak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.