Věříte v minulé životy a další nadpřirozeno?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7969a3eaad03ec2de262e6ba67ee781aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:17 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Tree napsal:
AJAN napsal:
Taky doufám, že přemohu svojí druhou zlou polovinu. Snažím se své černé myšlenky odhánět. Teď čtu dobrou knihu Zrcadlo Okultismu a o Bohu se tam hodně mluví.


a tam sou návody nějaký černý čarodějnický?já mám s okultnem svý,a už o něm nechci slyšet Smile jinak,nemám ráda dogmata,a nějaký různý církevní předpisy a tak,takže já sem já,pro mě je akorát nejvyšší myšlenka nedělat to co nechci aby bylo děláno mě...být svobodnej ale neomezovat druhý...a nevyčítat si že sem nebyla nikdy u zpovědi jak mi vyčítal jeden kněz Mad


Nejsou tam žádne návody čarodějnictví. Jen je tam spousty o tom jak dosáhnout osvícenství nabírat energii ať už z přírody nebo Vesmíru jak dosáhnout klidu duše. Někomu se to může zdát hloupost, ale já v tom hledám a snad najdu jak svojí zničenou duši očistit. Arrow edělat to co nechci aby bylo děláno mě...být svobodnej ale neomezovat druhý... souhlasím Wink

prostě tuhle větu mít pořád na paměti,a pokud někomu ublížím tak se plácnu přes pusu Embarassed a snažim se to už neudělat no...podle mě jsou knížky tady v tom zbytečný:)knížek neni třeba si myslim,jen si prostě říct tamto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:22 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
AJAN napsal:
Tree napsal:
AJAN napsal:
Taky doufám, že přemohu svojí druhou zlou polovinu. Snažím se své černé myšlenky odhánět. Teď čtu dobrou knihu Zrcadlo Okultismu a o Bohu se tam hodně mluví.


a tam sou návody nějaký černý čarodějnický?já mám s okultnem svý,a už o něm nechci slyšet Smile jinak,nemám ráda dogmata,a nějaký různý církevní předpisy a tak,takže já sem já,pro mě je akorát nejvyšší myšlenka nedělat to co nechci aby bylo děláno mě...být svobodnej ale neomezovat druhý...a nevyčítat si že sem nebyla nikdy u zpovědi jak mi vyčítal jeden kněz Mad


Nejsou tam žádne návody čarodějnictví. Jen je tam spousty o tom jak dosáhnout osvícenství nabírat energii ať už z přírody nebo Vesmíru jak dosáhnout klidu duše. Někomu se to může zdát hloupost, ale já v tom hledám a snad najdu jak svojí zničenou duši očistit. Arrow edělat to co nechci aby bylo děláno mě...být svobodnej ale neomezovat druhý... souhlasím Wink

prostě tuhle větu mít pořád na paměti,a pokud někomu ublížím tak se plácnu přes pusu Embarassed a snažim se to už neudělat no...podle mě jsou knížky tady v tom zbytečnýSmile


Určitě nikomu neubližuji to né. Jen mám ted hodně nenávisti v sobě k jiné osobě co mi moc ubližuje a nedokáži být ted v klidu pořád na to myslím nedokáži na nic jiného myslet a chci se zbavit té nenávisti nechci v ní žít ani, aby mě užírala chci být v pohodě jako před tím. Harmonizovaná a sebevědomá. Tak doufám, že to naleznu v kihách navíc mi pomáhájí nemyslet na okolní svět,ale na ten svůj. Tak takhle no Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Tree napsal:
AJAN napsal:
Tree napsal:
AJAN napsal:
Taky doufám, že přemohu svojí druhou zlou polovinu. Snažím se své černé myšlenky odhánět. Teď čtu dobrou knihu Zrcadlo Okultismu a o Bohu se tam hodně mluví.


a tam sou návody nějaký černý čarodějnický?já mám s okultnem svý,a už o něm nechci slyšet Smile jinak,nemám ráda dogmata,a nějaký různý církevní předpisy a tak,takže já sem já,pro mě je akorát nejvyšší myšlenka nedělat to co nechci aby bylo děláno mě...být svobodnej ale neomezovat druhý...a nevyčítat si že sem nebyla nikdy u zpovědi jak mi vyčítal jeden kněz Mad


Nejsou tam žádne návody čarodějnictví. Jen je tam spousty o tom jak dosáhnout osvícenství nabírat energii ať už z přírody nebo Vesmíru jak dosáhnout klidu duše. Někomu se to může zdát hloupost, ale já v tom hledám a snad najdu jak svojí zničenou duši očistit. Arrow edělat to co nechci aby bylo děláno mě...být svobodnej ale neomezovat druhý... souhlasím Wink

prostě tuhle větu mít pořád na paměti,a pokud někomu ublížím tak se plácnu přes pusu Embarassed a snažim se to už neudělat no...podle mě jsou knížky tady v tom zbytečnýSmile


Určitě nikomu neubližuji to né. Jen mám ted hodně nenávisti v sobě k jiné osobě co mi moc ubližuje a nedokáži být ted v klidu pořád na to myslím nedokáži na nic jiného myslet a chci se zbavit té nenávisti nechci v ní žít ani, aby mě užírala chci být v pohodě jako před tím. Harmonizovaná a sebevědomá. Tak doufám, že to naleznu v kihách navíc mi pomáhájí nemyslet na okolní svět,ale na ten svůj. Tak takhle no Smile

já si přece nemyslím že někomu ubližuješ...ale když je to tak jak si řikala tak to na tebe myslim ať to zvládneš Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 11:19 pm    Předmět: Komentář Citovat

Děvčata, já se snažím ještě řídit i tím, abych se choval k druhým tak, abych se později nemusel za něco omlouvat - prostě předcházet nějakým konfliktům, nedorozumění... Stejně se ale nějakým střetům zabránit nedá, to nejde... AJAN, myslíš, že to fakt zvládneš, i když Ti bude pořád ubližovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 8:28 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Děvčata, já se snažím ještě řídit i tím, abych se choval k druhým tak, abych se později nemusel za něco omlouvat - prostě předcházet nějakým konfliktům, nedorozumění... Stejně se ale nějakým střetům zabránit nedá, to nejde... AJAN, myslíš, že to fakt zvládneš, i když Ti bude pořád ubližovat?


Tak. V minulé životy (ba i v budoucí, které už jakoby "proběhly") věřím, ale nikterak mne to neovlivňuje v životě současném.. prostě žijeme tady a teď, konfliktům se nevyhneme a je to "mravní zákon" v nás, slovy p. Imanuela, který by měl pomoci se rozhodnout.. spíše než přemýšlení o tom, jak jsem si to v minulém životě zasloužil či co si tím v budoucím životě nadrobím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 9:06 am    Předmět: Citovat

Tak me cela predstava reinkarnace pripada velice logicka (jakoze mi to dava smysl a pripada mi to celkem spravedlive:-), nicmene ale asi nemuzu rict, ze bych na minule zivoty zrovna verila??Smile To asi spis nee.... Celkem v teto oblasti nemam nijak jasno a skoro mam pocit, ze to patri mezi ?nepoznatelne?, do sfery, kam mozna muzem nakouknout, ale konecne overene odpovedi nejsme schopni jaksi vyzjistit ?Laughing (nebo mozna teda někdo jooo, ale ja si tak vysoke cile nedavam).
Celkem se ztotoznuju s klukama a s tim, co napsali predemnou a o soustredeni se na život soucasny pozemsky, který momentalne zijeme a mame alespon do urcite miry v rukou Smile
V co ale docela verim, jsou ruzne ty ?cesty do minulych zivotu? jako metoda zlepseni svého soucasneho zivota?.
Pripada mi, ze skrze nejaky terapeuticky navrat do minuleho zivota (coz ja teda chapu spis jako obraceni ke svemu nevedomi nebo tak něco) je mozne vyresit nejake soucasne problemy, podivat se na soucasny život z jineho uhlu, dat si nektere věci do souvislosti, oprostit se od urctych zazitku z minulosti atp?.
Proste myslim, ze to muze pomoct a setkala jsem se s divkou, která mi to na svém prikladu potvrdila Smile. Ja bych třeba dala asi prednost psychoterapeutovi, ale tohle mi pripada taky jako jedna z moznych cest ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:40 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Děvčata, já se snažím ještě řídit i tím, abych se choval k druhým tak, abych se později nemusel za něco omlouvat - prostě předcházet nějakým konfliktům, nedorozumění... Stejně se ale nějakým střetům zabránit nedá, to nejde... AJAN, myslíš, že to fakt zvládneš, i když Ti bude pořád ubližovat?


Dobrá otázka milovníku. Věř, že mě to napadlo a jestli budu mít dostatek sil tak třeba už brzy nebude Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 8:47 am    Předmět: Citovat

V minulé životy - nevím. Věřím ve svůj šestý smysl. Věřím a občas mě děsí. Věřím, že se v životě nic nestane náhodně. Věřím, že všechno má svou příčinu, svůj důvod. Dobré i zlé. Když se ohlédnu zpět, všechno v životě mi do sebe zapadá jako precizně vyrobená skládačka. Už vím, jaký smysl má prožít si něco zlého atd. Věřím v život, věřím v sama sebe a v "osůbku", která mě chrání odkudsi tam za shora, která mě miluje i přes to, jaká jsem, která mi dává do života štěstí a dala mi všechno co teď mám. A taky věřím, že ten Anděl strážnej musím mít obrovskou svatozář, jinak by se ze mě už musel zákonitě zbláznit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 10:15 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
V minulé životy - nevím. Věřím ve svůj šestý smysl. Věřím a občas mě děsí. Věřím, že se v životě nic nestane náhodně. Věřím, že všechno má svou příčinu, svůj důvod. Dobré i zlé. Když se ohlédnu zpět, všechno v životě mi do sebe zapadá jako precizně vyrobená skládačka. Už vím, jaký smysl má prožít si něco zlého atd. Věřím v život, věřím v sama sebe a v "osůbku", která mě chrání odkudsi tam za shora, která mě miluje i přes to, jaká jsem, která mi dává do života štěstí a dala mi všechno co teď mám. A taky věřím, že ten Anděl strážnej musím mít obrovskou svatozář, jinak by se ze mě už musel zákonitě zbláznit. Wink


plnej souhlas - líp bych to nenapsal Wink Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 10:17 am    Předmět: Citovat

O těchto věcech jsem dost uavžoval, když mi odešli oba rodiče, v žádného boha jako takového nevěřím, ale věřím v přírodu, v dobro člověka a věco vyššího - jak latiníci říkají "Vis major" - vyššší moc . \co nebo kdo to je, to neřeším... Wink jednou jsem na netu našel nějaké okultivní stránky, které, když se zadalo datum narození, místo, čas a atkové ty další věci, tak Vám to vypsalo, čím jste byly v životě před tím dnešním... no to, co mi vyšlo bylo celkem zajímavé ... vychází se z toho, že pokud jste v nynějším životě dobrák a smolař, tak v minlém to bylo naopak...dokonce se tam dalo vyčíst, jak člověk v minulém životě umřel... Embarassed Confused Wink Takže raději po ničem nepátrám, nezajímám we a hlavně NEVĚŘÍM !!!!!!!!!! Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.