Věříte v minulé životy a další nadpřirozeno?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=27c9b95535cfad29fcd0a0e029fed696Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hana K.
41-80
41-80


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 1:08 am    Předmět: Citovat

Věřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 12:40 pm    Předmět: Citovat

Věřím v určité věci, je to složitě popsatelné. Nedávno jsem někde četla, že už si člověk nepřenáší to špatné co nyní udělal do další reikarnace, ale už se mu to stíhá vrátit už za nynějšího života.. že se všechno nějak posunulo.. tak nevim.. no ty tibetský knihy - začínají - musíš se vyvarovat sexu Embarassed , alkoholu... musíš jíst střídmě..no, tak jsem to po přečtení této první stránky zavřela a vrátila do knihovny.. Embarassed Razz to víte mniši noooo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 2:17 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Věřím v určité věci, je to složitě popsatelné. Nedávno jsem někde četla, že už si člověk nepřenáší to špatné co nyní udělal do další reikarnace, ale už se mu to stíhá vrátit už za nynějšího života.. že se všechno nějak posunulo.. tak nevim.. no ty tibetský knihy - začínají - musíš se vyvarovat sexu Embarassed , alkoholu... musíš jíst střídmě..no, tak jsem to po přečtení této první stránky zavřela a vrátila do knihovny.. Embarassed Razz to víte mniši noooo Twisted Evil

Ano, o tom tu někde psala Descantes - všechno se nějak zrychluje, dřív člověk něco hnusného provedl v gotice a facka se mu vrátila až to při dalším životě v renesanci, ted jsou ty facky mnohem rychlejší, přicházeji takřka ihned po "spáchání činnu " Smile .
..tak mne napadá, jak by svět vypadal, kdybychom se všichni vyvarovali i sexu jako tibetští mniši... Laughing Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

Věřím, kdyby nic nebylo teď, ani potom, naše existence by neměla smysl.
Sex podle mě není špatný, když je čistý a s láskou - je to přirozené a fyziologické, myslím, že "nečistý" se stal v průběhu staletí, vlivem různých dogmat, zákazů, příkazů atd..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

ahoj Ajan, to Zrcadlo okultismu není vůbec špatná knížka, taky mi něco dala. Tibetská kniha mrtvých je taky moc zajímavá jak psala Llucy.
V tom zrcadle se pojednává a spoustě věcí, řekla bych, že člověk má potom docela přehled v některých "okultních" záležitostech a ví která bije. Smile
Založilas pěkné téma, na minulé životy věřím, dokonce už jsem si sem tam něco zjistila, a nikdy by mě nenapadlo o nich pochybovat. Dokonce i s lidmi, o kterých jsem si myslela, že si s nimi nemám co říct, jsme se zapovídali na téma minulé životy. Je zvláštní, že mi jejich sdělení potvrdili to, jaký jsem z těch lidí měla dojem.
Člověk neexistuje jen tady a teď, a čas není lineární. Dokonce se říká, že čas vůbec není. Je to neskutečně zajímavá záležitost, naše vnímání času, a minulosti, budoucnosti...
Když se ale vrátím zpět k minulým životům - a k tomu, jak to vypadá tu na zemi - je nás tu tolik proto, že kruh se uzavírá. Mluví o tom nejen proroctví Mayů, indiánů Hopi i dalších, ale i spousta novodobých učitelů. Uvidíme, kam se po tomto životě dostaneme. Ilonka psala, že karma se zrychluje, což je fakt, prostý a jednoduchý. Frekvence Země jde nahoru. Možná tady právě žijeme výslednici všech našich snah a životů za posledních několik tisíc let Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:16 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
ahoj Ajan, to Zrcadlo okultismu není vůbec špatná knížka, taky mi něco dala. Tibetská kniha mrtvých je taky moc zajímavá jak psala Llucy.
V tom zrcadle se pojednává a spoustě věcí, řekla bych, že člověk má potom docela přehled v některých "okultních" záležitostech a ví která bije. Smile
Založilas pěkné téma, na minulé životy věřím, dokonce už jsem si sem tam něco zjistila, a nikdy by mě nenapadlo o nich pochybovat. Dokonce i s lidmi, o kterých jsem si myslela, že si s nimi nemám co říct, jsme se zapovídali na téma minulé životy. Je zvláštní, že mi jejich sdělení potvrdili to, jaký jsem z těch lidí měla dojem.
Člověk neexistuje jen tady a teď, a čas není lineární. Dokonce se říká, že čas vůbec není. Je to neskutečně zajímavá záležitost, naše vnímání času, a minulosti, budoucnosti...
Když se ale vrátím zpět k minulým životům - a k tomu, jak to vypadá tu na zemi - je nás tu tolik proto, že kruh se uzavírá. Mluví o tom nejen proroctví Mayů, indiánů Hopi i dalších, ale i spousta novodobých učitelů. Uvidíme, kam se po tomto životě dostaneme. Ilonka psala, že karma se zrychluje, což je fakt, prostý a jednoduchý. Frekvence Země jde nahoru. Možná tady právě žijeme výslednici všech našich snah a životů za posledních několik tisíc let Smile

přečti si andělskou medicínu od doreen virtue..bude se ti líbit..a dojdeš zase dál v tom poznání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Déscantes napsal:
ahoj Ajan, to Zrcadlo okultismu není vůbec špatná knížka, taky mi něco dala. Tibetská kniha mrtvých je taky moc zajímavá jak psala Llucy.
V tom zrcadle se pojednává a spoustě věcí, řekla bych, že člověk má potom docela přehled v některých "okultních" záležitostech a ví která bije. Smile
Založilas pěkné téma, na minulé životy věřím, dokonce už jsem si sem tam něco zjistila, a nikdy by mě nenapadlo o nich pochybovat. Dokonce i s lidmi, o kterých jsem si myslela, že si s nimi nemám co říct, jsme se zapovídali na téma minulé životy. Je zvláštní, že mi jejich sdělení potvrdili to, jaký jsem z těch lidí měla dojem.
Člověk neexistuje jen tady a teď, a čas není lineární. Dokonce se říká, že čas vůbec není. Je to neskutečně zajímavá záležitost, naše vnímání času, a minulosti, budoucnosti...
Když se ale vrátím zpět k minulým životům - a k tomu, jak to vypadá tu na zemi - je nás tu tolik proto, že kruh se uzavírá. Mluví o tom nejen proroctví Mayů, indiánů Hopi i dalších, ale i spousta novodobých učitelů. Uvidíme, kam se po tomto životě dostaneme. Ilonka psala, že karma se zrychluje, což je fakt, prostý a jednoduchý. Frekvence Země jde nahoru. Možná tady právě žijeme výslednici všech našich snah a životů za posledních několik tisíc let Smile

přečti si andělskou medicínu od doreen virtue..bude se ti líbit..a dojdeš zase dál v tom poznání


Mám doma Smile ačkoli ještě ne celou přečtenou. Doreen je výborná. Krásně píše o elementárních bytostech, i o těch vtělených. Nádhera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

dycinky jak čtu její knížky tak mě obalí takové teplo..a hřeje celou noc..jak kdyby mě někdo objal Smile tedka čtu ještě zakázanou egyptologii..taky zajímavé věci..ale ne okultní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
dycinky jak čtu její knížky tak mě obalí takové teplo..a hřeje celou noc..jak kdyby mě někdo objal Smile tedka čtu ještě zakázanou egyptologii..taky zajímavé věci..ale ne okultní Smile


viď, Doreen je moc sympatická, také z ní mám takový pocit. Má krásné karty, a zajímavé knihy. Myslím že to byla ona, kdo první v této době přišel s myšlenkou vtělování u jiných bytostí než lidských. Nikoho dřívějšího neznám. Jenom lidi, kteří to věděli i bez knih Smile
A o čempak je ta zakázaná egyptologie? zní to moc zajímavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
kalakai napsal:
dycinky jak čtu její knížky tak mě obalí takové teplo..a hřeje celou noc..jak kdyby mě někdo objal Smile tedka čtu ještě zakázanou egyptologii..taky zajímavé věci..ale ne okultní Smile


viď, Doreen je moc sympatická, také z ní mám takový pocit. Má krásné karty, a zajímavé knihy. Myslím že to byla ona, kdo první v této době přišel s myšlenkou vtělování u jiných bytostí než lidských. Nikoho dřívějšího neznám. Jenom lidi, kteří to věděli i bez knih Smile
A o čempak je ta zakázaná egyptologie? zní to moc zajímavě.

o tom co všechno našli v papirech, v pyramidách a tak... a proč někam lidé nesmí.. jsem na začátku,ale i tak už je to zajímavé.. jsou tam věci, co se moc veřejnost nedoví.. prej že na veřejnosti je jenom 20% z přeložených svitku..zbytek by prej vzbudil paniku a tak..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.