Násilní muži (i ženy?)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=74b23d37738d83d2b8c15e133e05484dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

Moje sestřenka je stejný typ jako tvé kamarádka. Chodí s jedním klukem a uplně jí uraží za to jak se oblíká tak hned změnila styl oblékání. Ona je Bruneta a on řekl, že miluje blondýnky tak se hned obarvila píše jí smsky ve stylu, že jí nemiluje a ona sním stejně je. Nechápu to snad má trochu hrdosti aby si tohle nenechala líbit. Vždy byla sebevědomá, chytrá zde je důkaz, že láska je slepá tak moc ho miluje, že si to vše nechává líbit Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Moje sestřenka je stejný typ jako tvé kamarádka. Chodí s jedním klukem a uplně jí uraží za to jak se oblíká tak hned změnila styl oblékání. Ona je Bruneta a on řekl, že miluje blondýnky tak se hned obarvila píše jí smsky ve stylu, že jí nemiluje a ona sním stejně je. Nechápu to snad má trochu hrdosti aby si tohle nenechala líbit. Vždy byla sebevědomá, chytrá zde je důkaz, že láska je slepá tak moc ho miluje, že si to vše nechává líbit Confused


tohle nepochopím,co je to za lásku,jak může někdo popřít sama sebe kvůli sobeckýmu blbečkovi...to je nad moje chápání...ale každýho věc,ty holky to dělají dobrovolně Crying or Very sad co na plat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

s tím oblíkaním sem taky mimo,když se klukovi nelíbí jak holka oblíká,proč si nenajde jinou Mad kamarádce napsal jeden kluk co se jí líbil,cituju: krátký sukýnky ti moc moc sluší,ale nohy by sis měla víc opálit,sou moc bílý" tohle bych nesnesla..ona má z toho ale mindrák že má bílý nohy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
AJAN napsal:
Moje sestřenka je stejný typ jako tvé kamarádka. Chodí s jedním klukem a uplně jí uraží za to jak se oblíká tak hned změnila styl oblékání. Ona je Bruneta a on řekl, že miluje blondýnky tak se hned obarvila píše jí smsky ve stylu, že jí nemiluje a ona sním stejně je. Nechápu to snad má trochu hrdosti aby si tohle nenechala líbit. Vždy byla sebevědomá, chytrá zde je důkaz, že láska je slepá tak moc ho miluje, že si to vše nechává líbit Confused


tohle nepochopím,co je to za lásku,jak může někdo popřít sama sebe kvůli sobeckýmu blbečkovi...to je nad moje chápání...ale každýho věc,ty holky to dělají dobrovolně Crying or Very sad co na plat Sad


Komu není rady to mu není pomoci. Bohužel Sad kvůli němu pořád cvičí a drží diety. Já bych takovému blbci řekla... Když se ti nelíbím taková jaká jsem tak máš smůlu já jsem já a kvůli tobě se nebudu měnit Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

tak k zacatku diskuse:Kdyz sem byla mala,nemela sem moc pratel,prave kvuli tomu ze sem byla jina a nedala sem si nic libit.a jednou jsem nasla na silnici jezka tak sem ho odnesla na louku za sidlistem s trochou zradla a byla rada,ze ho nic neprejede.No a rano se na me decka vrhly (hlavne kluci)ze sem toho jezka ukamenovala v nejake doure,sla jsem se tam kouknout a tam byl rozmackany jezek mrtvi a ja z toho mam nocni mury dodnes.Proste ten jeden klucina(bylo nam tehdy asi 8let)me nesnasel kvuli piham a tak mu tohle prislo jako skvela pomsta za to kdo jsem a jezka z louky vzal(asi totiz hned neutek) a tohle mu udelal,je mi z nej zle do dnes.A co se tyce nasili na zenach a detech souhlasim s aha,jedine zeleznou panu nic na to jineho neni,je to hnus.Proto jsem treba nebyla schopna zhlednout Mechanicky pomeranc,bylo mi zle uz na zacatku kdyz se tam vrhali na nejakou slecnu,takze ho znam jen z vypraveni a vim ze na to nikdy nebudu mit zaludek Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Tree napsal:
AJAN napsal:
Moje sestřenka je stejný typ jako tvé kamarádka. Chodí s jedním klukem a uplně jí uraží za to jak se oblíká tak hned změnila styl oblékání. Ona je Bruneta a on řekl, že miluje blondýnky tak se hned obarvila píše jí smsky ve stylu, že jí nemiluje a ona sním stejně je. Nechápu to snad má trochu hrdosti aby si tohle nenechala líbit. Vždy byla sebevědomá, chytrá zde je důkaz, že láska je slepá tak moc ho miluje, že si to vše nechává líbit Confused


tohle nepochopím,co je to za lásku,jak může někdo popřít sama sebe kvůli sobeckýmu blbečkovi...to je nad moje chápání...ale každýho věc,ty holky to dělají dobrovolně Crying or Very sad co na plat Sad


Komu není rady to mu není pomoci. Bohužel Sad kvůli němu pořád cvičí a drží diety. Já bych takovému blbci řekla... Když se ti nelíbím taková jaká jsem tak máš smůlu já jsem já a kvůli tobě se nebudu měnit Razz


Lidi maji obcas prazvlastni a casto velice podvedome a nevedome duvody, proc s nasilniky nejen ze jsou schopni zit, ale (nevedome treba) je i vyhledavaji. Pak je ale dobre si o tom promluvit s nejakym terapeutem, ktery pomuze najit duvody, ktere dotycnou zenu k nasilnikovi poutaji, a treba je "vyresit".

Zaroven ale take vim, ze lidske motivy jsou tak slozite a casto nepochopitelne, ze nelze soudit... znam jeden takovy par, kde utiskovana zena zustava, protoze to je proste pro ni v tuto chvili nejmensi ze zel... Je hrozne osemetne soudit ostatni v techto situacich.


Naposledy upravil Aha Admin dne st srpen 22, 2007 4:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 3:14 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak k zacatku diskuse:Kdyz sem byla mala,nemela sem moc pratel,prave kvuli tomu ze sem byla jina a nedala sem si nic libit.a jednou jsem nasla na silnici jezka tak sem ho odnesla na louku za sidlistem s trochou zradla a byla rada,ze ho nic neprejede.No a rano se na me decka vrhly (hlavne kluci)ze sem toho jezka ukamenovala v nejake doure,sla jsem se tam kouknout a tam byl rozmackany jezek mrtvi a ja z toho mam nocni mury dodnes.Proste ten jeden klucina(bylo nam tehdy asi 8let)me nesnasel kvuli piham a tak mu tohle prislo jako skvela pomsta za to kdo jsem a jezka z louky vzal(asi totiz hned neutek) a tohle mu udelal,je mi z nej zle do dnes.A co se tyce nasili na zenach a detech souhlasim s aha,jedine zeleznou panu nic na to jineho neni,je to hnus.Proto jsem treba nebyla schopna zhlednout Mechanicky pomeranc,bylo mi zle uz na zacatku kdyz se tam vrhali na nejakou slecnu,takze ho znam jen z vypraveni a vim ze na to nikdy nebudu mit zaludek Crying or Very sad


To je fakt hrozné...a strašně smutné...člověku to trhá srdce...něco poddobného jako ti kluci, co zapálili kočku a natočili si to... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Já nevím, prostě to nechápu a je mi špatně , jen na to pomyslím... Jak to může někdo udělat???

S tím filmem tě naprosto chápu, mě takhle ťalo Kluci nepláčou...a ještě je to podle skutečné události... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad To jsem si pak jen říkala, jak můžou být muži tolik zlí???!!! A to jsem šťasně vdaná za naprostý opak výše popsaných zrůd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
lučnívíla napsal:
tak k zacatku diskuse:Kdyz sem byla mala,nemela sem moc pratel,prave kvuli tomu ze sem byla jina a nedala sem si nic libit.a jednou jsem nasla na silnici jezka tak sem ho odnesla na louku za sidlistem s trochou zradla a byla rada,ze ho nic neprejede.No a rano se na me decka vrhly (hlavne kluci)ze sem toho jezka ukamenovala v nejake doure,sla jsem se tam kouknout a tam byl rozmackany jezek mrtvi a ja z toho mam nocni mury dodnes.Proste ten jeden klucina(bylo nam tehdy asi 8let)me nesnasel kvuli piham a tak mu tohle prislo jako skvela pomsta za to kdo jsem a jezka z louky vzal(asi totiz hned neutek) a tohle mu udelal,je mi z nej zle do dnes.A co se tyce nasili na zenach a detech souhlasim s aha,jedine zeleznou panu nic na to jineho neni,je to hnus.Proto jsem treba nebyla schopna zhlednout Mechanicky pomeranc,bylo mi zle uz na zacatku kdyz se tam vrhali na nejakou slecnu,takze ho znam jen z vypraveni a vim ze na to nikdy nebudu mit zaludek Crying or Very sad


To je fakt hrozné...a strašně smutné...člověku to trhá srdce...něco poddobného jako ti kluci, co zapálili kočku a natočili si to... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Já nevím, prostě to nechápu a je mi špatně , jen na to pomyslím... Jak to může někdo udělat???

S tím filmem tě naprosto chápu, mě takhle ťalo Kluci nepláčou...a ještě je to podle skutečné události... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad To jsem si pak jen říkala, jak můžou být muži tolik zlí???!!! A to jsem šťasně vdaná za naprostý opak výše popsaných zrůd...


Máš pravdu opravdu je to smutný příběh. Tohle nikdy nepochopím jak někdo takový může být.

Je opravdu moc dobře, že jsi štastně vdaná to mě zase hřeje u srdce, že né všichni jsou zrůdy a že jsou i ti co mají srdce na správném místě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 4:01 pm    Předmět: Citovat

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad to je smutné tema... mám dobrou kamarádku, která je také vdaná za jednoho z největších h... pod sluncem... dělá jí ze života peklo, několikrát od něj odešla, ale on jí neustále vyhrožoval, že pokud se k němu nevrátí, odnese to jejich dcera... je ve strašné situaci. Souhlasím s Aha- ti lidé, kteří se takhle vyžívají v týrání druhých (ať už psychicky, nebo fyzicky) jsou narušení a jediné, co jím pomůže je psychiatr a léčba. Jenže dostat takového člověka k nějakému odborníkovi je nadlidský úkol a málokdy se to podaří. (bohužel,mám osobní zkušenost, jako dítě jsem žila v něčem podobném, o to víc si teď vážím toho, koho mám doma teď).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

už nemluvte o tom jak někdo mučí zvířátka,tohle je fakt brutální a srdcervoucí Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.