Násilní muži (i ženy?)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b5359d8856dc4e33276f59aad7d9577Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:28 pm    Předmět: Citovat

a ty se do takovýho trápení,co se děje jim, nedostaneš protože si se s ním rozešla...já tohle v životě nepochopím,protože mě osobně láska vždycky hned přešla,když jsem zjistla co je kluk zač...tak se mi to říká lehce,že se to milování prostě musí překousnout když si člověk nechce zažít peklo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

to zvládneš:)určitě,myslím na tebe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:35 pm    Předmět: Citovat

Nejhorší jsou ty začátky. Zazačátku má žena vztek na svého partnera, že jí něco udělal co jí moc ublížilo, ale po čase vždy příjdou vzpomínky na ty pěkné chvíle a začátky kdy vše bylo tak krásné, růžové a zamilované a příjde na řadu smutek. Pak se ta žena většinou vrátí. Mám pořád vztek, ale pomalu jistě přicházejí ty vzpomínky na ty krásné chvíle. Musím to vydržet pokuď nechci, aby mi zase dřív či později ublížil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:38 pm    Předmět: Citovat

Jsem moc ráda, že jsem se zde zaregistrovala. Nejenže je tu spousty rad na mé zničené vlasy, ale jak vidím i super lidi jako jsi ty Tree. Děkuji ti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:51 pm    Předmět: Citovat

Smile já taky děkuju,sem ráda,když si člověk nenechá ubližovat,aspon vim,že je taky někdo kdo se nedá...
zkus si myslet,že potkáš lepšího,se kterým zažiješ lepší věci Wink
no já vím,zase se mi to lehce řekne,protože dozadu nemyslim,ani na to hezkýSmile
jo,já jsem taky ráda že jsem tady na tom serveru,ale mám strach,že to dopadne jako na jiných serverech viš Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:54 pm    Předmět: Citovat

Muži nejenže týrají ženy fyzicky, ale i psychicky. Znám případy ať už osobně nebo co jsem se dozvěděla, že spousty mladých holek skončilo v psychiatrii kvůli to mu, že jim její kluk ubližoval (nemyslím fyzicky). Nebo jak se člověk pořád dozvídá, že někdo spáchal sebevraždu kvůli rozchodu s tím druhým. Je to opravdu moc smutný.. Pořád si říkám, že některé věci se dějí z nějakých důvodů a že vše zlé je k něčemu dobré. Třeba někde čeká ten pravý a někteří už se to nedozví... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:56 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Smile já taky děkuju,sem ráda,když si člověk nenechá ubližovat,aspon vim,že je taky někdo kdo se nedá...
zkus si myslet,že potkáš lepšího,se kterým zažiješ lepší věci Wink
no já vím,zase se mi to lehce řekne,protože dozadu nemyslim,ani na to hezkýSmile
jo,já jsem taky ráda že jsem tady na tom serveru,ale mám strach,že to dopadne jako na jiných serverech viš Sad


Jak pak to dopadá a jiných servrech? Toto je první co mi stál za přihlášení. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:06 pm    Předmět: Citovat

takový psychický týrání od kluka si asi neumim dost představit,od rodičů jo,ale od kluka moc ne Shocked ,jestli myslíš nějaký poznámky typu "beze mě nejsi nic" "jsi nula" "koukni se jak vypadáš" a tak,tak to chápu no...ale je to normální že si tohle někdo nechá líbit?
(já osobně sem s takovym klukem ani nepřišla moc do styku,protože je to na nich vidět-někdy sem se taky spletla,ale už na začátku řeči je jasny že to nebude ono Confused Laughing )

no jiný servery se rozrostly bylo(je)tam hrozně moc lidí,všichni chtějí bejt středem zájmu,ale navzájem se všichni ignorujou,hádají se a tak...no ale to sou servery umělecký no,kam lidi vkládaj svoje věci a tak tam je nějaká ta rivalita no...nebo stránka naší třídy na spolužácích trochu
no a všude se tvoří skupinky a uzavřený skupiny pro vybraný a tak...tady je to v poho...asi to bude tím,že tady nikdo nemusí usilovat o body nebo dobrou kritiku tak si nezávidíme a podobně no..naštěstí se nebodujou vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:07 pm    Předmět: Komentář Citovat

Ano, Tree, jak to dopadá jinde? Pro mě je to také první zkušenost s tímto světem... A budu si pamatovat, že když jsem s jinou ženou, tak nemám zmiňovat krásu těch ostatních, neb bych měl mít oči jenom pro ni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:13 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
takový psychický týrání od kluka si asi neumim dost představit,od rodičů jo,ale od kluka moc ne Shocked ,jestli myslíš nějaký poznámky typu "beze mě nejsi nic" "jsi nula" "koukni se jak vypadáš" a tak,tak to chápu no...ale je to normální že si tohle někdo nechá líbit?
(já osobně sem s takovym klukem ani nepřišla moc do styku,protože je to na nich vidět-někdy sem se taky spletla,ale už na začátku řeči je jasny že to nebude ono Confused Laughing )


Můj bývalý co mě napadl fyzicky mě pak rok a půl po rozchodu otravoval. Psal mi smsky pozdě večer ,volal a říkal, že sem jeho a nikoho jiného!!! Když takový telefonát si odposlechneš ve 2 hodiny ráno je to opravdu síla kolikrát jsem se bála a klepala se hrůzou. Měnil si často čísla tak jsem nepoznala kdo volá. Nakonec to došlo tak daleko, že jsem si vyměnila číslo já a on přesto mi psal. tehdy už jsem neměla sílu bála jsem se chodit ven a mít mobil u sebe. Byla jsem uplně na dně. Tehdy jsem mu napsala, že jestli ještě jednou mi napíše už ho nahlásím na policii. Vyměnila jsem si hned na druhý den po té zprávě číslo. Uěhlo několik měsíců a už mám pokoj. Ťuk ťuk na dřevo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.