Násilní muži (i ženy?)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3056db3849343e13ddf36826fef22181Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:15 pm    Předmět: Citovat

Milovník:prostě se mezi sebou uživatelé hadají,tvoří třeba alternicky aby zmátly ostatní apod.,pak některý členové ze serveru odejdou,protože jsou zklamaní z úpadku,v horším případě někooho admin smaže za nadávky a tak...
tady se to snad nestane,protože sem vkládáme rady a užitečný věci,a ne něco,co někomu budou chválit a jinýmu řikat že to neni dost dobrý a dávat za to bud 5 nebo 1 bod...


Naposledy upravil Tree dne čt srpen 23, 2007 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:15 pm    Předmět: Citovat

citace:
naštěstí se nebodujou vlasy Laughing


Ještě, že tak já bych byla na posledním místě. Přečti si na stránce co nejhoršího jste svým vlasům provedly a pochopíš. Navíc je mám moooc zničený. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:26 pm    Předmět: Citovat

ty jo to je síla s tím klukem Shocked ještě že jenom kecal a nebyl mstivej(teda asi)já bych asi nosila v tašce nůž Evil or Very Mad Twisted Evil uplně mi běhá mráz po zádech Sad aspon to dal najevo včas že je takovej...co třeba ty ženský co si vemmou chlapa a teprve po svadbě se ukážeSad

mimo téma:jinak ty vlasy to je síla,to je mi líto Sad co tě to popadlo taková barvící mánie Shocked Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:30 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
ty jo to je síla s tím klukem Shocked ještě že jenom kecal a nebyl mstivej(teda asi)já bych asi nosila v tašce nůž Evil or Very Mad Twisted Evil uplně mi běhá mráz po zádech Sad aspon to dal najevo včas že je takovej...co třeba ty ženský co si vemmou chlapa a teprve po svadbě se ukáže:


Do těd ať už je den nebo večer se pořád ohlížím. Pořád mám strach. Vím, že on je schopný mnoha věcí tak nenechám to jen tak. Evil or Very Mad

mimo téma: Já nevím uplně jsem se nějak zbláznila byl to zkrat v mé hlavě Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:40 pm    Předmět: Citovat

já si řikám jak je možný že někdo přitahuje takový kluky...sem si do teď myslela že to sou jen ty co se sebou nechaj vorat,ale ty se tak vůbec nezdáš,nedáš se,fakt nevím čím toje... Question Idea Shocked
před chvíli mě něco napadlo...ale to je uplně mimo téma.je to hrozně depresivní Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:46 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
já si řikám jak je možný že někdo přitahuje takový kluky...sem si do teď myslela že to sou jen ty co se sebou nechaj vorat,ale ty se tak vůbec nezdáš,nedáš se,fakt nevím čím toje... Question Idea Shocked
před chvíli mě něco napadlo...ale to je uplně mimo téma.je to hrozně depresivní Confused


Když jsme se poznali byl to jen frajírek co chce zaujmout pak se změnil k lepšímu jak jsme spolu začli chodit... tehdy když už šel náš vztah ke dnu tak se uplně změnil. Byl agresivní, bral mě jako jeho majetek a taky se tak choval. Bojím se ho do ted a toho jeho výrazu v očích když mě napadl. Neublížil mi moc, ale stačí i málo a pak se to stupňuje až padne první facka.

Copak tě napadlo? Jestli o tom nechceš mluvit nemusíš!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 12:03 am    Předmět: Komentář Citovat

Tree napsal:
Milovník:prostě se mezi sebou uživatelé hadají,tvoří třeba alternicky aby zmátly ostatní apod.,pak některý členové ze serveru odejdou,protože jsou zklamaní z úpadku,v horším případě někooho admin smaže za nadávky a tak...
tady se to snad nestane,protože sem vkládáme rady a užitečný věci,a ne něco,co někomu budou chválit a jinýmu řikat že to neni dost dobrý a dávat za to bud 5 nebo 1 bod...


Já se bojím, že i tak na to občas dojde... Týrání - a k řemu máme státní policii nebo městské strážníky? Holky, nenechte se deptat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 12:04 am    Předmět: Citovat

no,jak sem mluvila o tom přemejšlení do budoucnosti,že by měl člověk hlavně myslet jen na to,aby se měl dobře v budoucnu a moc se nezaobírat minulostí,nevzpomínat a tak(nemyslim poučit se z ní,to jediný je na tý minulosti dobrý..)tak když už je člověk starej(hodně starej),sem si uvědomila,a není ještě dementní,tak si uvědomí,že vlastně už tý vlastní budoucnosti moc nezbývá,to je hrozně depresivní,když si člověk uvědomí,že má vlastně všechno za sebou,a že ho čeká smrt(ty to vidíš možná jinak když věříš na reinkarnaci)a před tím nějaký ty koníčky(když má člověk ještě síly),možná vnoučata,rodina,a tak,ale člověka už nic moc nečeká,prostě pokud bůh dá tak poklidný dožívání a člověk nemusí přemýšlet dopředu"měl bych to udělat tak,protože za 20 to může být takhle"a podobně...nevim,jestli to správně vyjadřuju,ale jako my se ted zaobíráme tim,jak něco udělat,abychom se měli takhle,co uděláme,abychom v budoucnu dělali tohle..starého člověka čeká smrt.myslim si,že nemám strach ze smrti(spíš ze způsobu)ale tohle je divný,že je před tebou konec etapy proste... Rolling Eyes ale plácám blbosti,je mi 19 Laughing musim se bavit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 12:06 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:

Já se bojím, že i tak na to občas dojde... Týrání - a k řemu máme státní policii nebo městské strážníky? Holky, nenechte se deptat...


nevim,ale strážníci a policajti jsou občas na prd,přijedou pozdě a ještě nic neudělají...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 12:49 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Tree napsal:
Milovník napsal:

Já se bojím, že i tak na to občas dojde... Týrání - a k řemu máme státní policii nebo městské strážníky? Holky, nenechte se deptat...


nevim,ale strážníci a policajti jsou občas na prd,přijedou pozdě a ještě nic neudělají...


Ale, jak vidíme, někdy stačí jen pohrozit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.