Přírodní kosmetika Logona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8ab2477c8ee8fdd95caa45fac8968679Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 1:49 am    Předmět: CoZZZe? Citovat

Jana napsal:
Mě by stačila jenom ta maska.Potřebovala bych tu s olejem z ořechu.Ale jak znám chlapy, jak jde o to něco koupit, tak se tady neukážou.
Jano, Arrow Neházej nás všechny do jednoho pytlae. Zrovna tady se vyskytuje spousta opačných případů. Jo, já se tu ukazuji. A ženskými zbraněmi - tedy vlasy - se dá dosáhnout hodně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 5:57 pm    Předmět: Re: CoZZZe? Citovat

Milovník napsal:
Jana napsal:
Mě by stačila jenom ta maska.Potřebovala bych tu s olejem z ořechu.Ale jak znám chlapy, jak jde o to něco koupit, tak se tady neukážou.
Jano, Arrow Neházej nás všechny do jednoho pytlae. Zrovna tady se vyskytuje spousta opačných případů. Jo, já se tu ukazuji. A ženskými zbraněmi - tedy vlasy - se dá dosáhnout hodně...
Moje mila ma otevrenej ucet na vlasovy veci, damy a pani, nejsou to maly castky. Ale stoji to fakt za to Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 7:47 pm    Předmět: Citovat

Tak teď jsem použila proteinový šampon od Logony, krásně voní, ale musím si k němu koupit kondicioner, protože bez něho ty vlasy fakt nerozčešu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
a co říkáte na logonu? Já jsem měla jeden šampon a teď mám z dalších strach, protože za ty peníze byl teda horší, jak ty chemický. Byl strašně tekutej, takže z vlasů hned stíkal a vlasy nějakou změnu nezaznamenaly. Ale teď si asi něco koupím od Alverde.


Ja mam od Logony dva - s pivem a necim a s aloe a necim, koupila jsem je v Rakousku v akci - jeden za euro Laughing No, popravde mi prijdou jako prumerne, ten s aloe je lepsi, rikam si porad, ze prijemne voni a nejsou plne chemie, tak je stridave pouzivam, ale uz si je asi neporidim. Jinak to je jako se vsim - nekomu prumer muze sednout a mit fantasticky ucinek na vlasy, u jineho super vec neudela nic. Take doporucuji dat jakekoliv kosmetice alespon dva mesice - to se projevi jeji ucinky, at uz jakekoliv Smile
Ja jsem k Vanocum dostala sampoon od dr. Hauschky, VUBEC nepeni, je to navic koncentrat, takze toho muzete pouzit malinko, vlasy jsou po nem ale nadherny a mastit se zacnou az o den pozedeji Laughing Chce to ale trochu trpelivosti pri manipulaci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes za drahé prachy koupila Logonu šampon- ginkgo na suché vlasy (protože u hlavy se mi sice mastí, ale délky jsou suché) a nevím nevím..nepříjdou mi moc hydratované...spíš suché a rozlítaně dekovité Confused Předtím jsem měla urtekram s bodlákem na suché vlay, a ten byl možná lepší (jenže zas se mi po něm trochu dělaly lupy...) a hlavně levnější...Příště budu asi muset vyzkoušet tu Weledu, když je tak chválená Smile Vlastně jsem ještě nenatrefila na šampon, který by mi vyhovoval tak, že bych ho už nechtěla změnit...a to hledání ideálního šamponu se docela prodraží Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 4:59 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Tak jsem dnes za drahé prachy koupila Logonu šampon- ginkgo na suché vlasy (protože u hlavy se mi sice mastí, ale délky jsou suché) a nevím nevím..nepříjdou mi moc hydratované...spíš suché a rozlítaně dekovité Confused Předtím jsem měla urtekram s bodlákem na suché vlay, a ten byl možná lepší (jenže zas se mi po něm trochu dělaly lupy...) a hlavně levnější...Příště budu asi muset vyzkoušet tu Weledu, když je tak chválená Smile Vlastně jsem ještě nenatrefila na šampon, který by mi vyhovoval tak, že bych ho už nechtěla změnit...a to hledání ideálního šamponu se docela prodraží Sad




Taky jsem si kopila Logonu ginko a jsem na tom úplně stejně . Vlasy jsou suché a bez lesku. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 7:18 am    Předmět: Citovat

Myslíte si, že je lepší Logona nebo Santé?Rozhoduju se zda si koupit Logonu - pivo a med nebo Santé - Velvet Rose. Nějak se nemůžu rozhodnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 7:53 am    Předmět: Citovat

Pokud chceš aby vlasy měly objem a držely lépe tvar , tak zkus Logonu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Pokud chceš aby vlasy měly objem a držely lépe tvar , tak zkus Logonu .


Děkuji moc.Máš ho asi ozkoušený, že? Wink Já ho taky vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Holkíííí, nemáte někdo zkušenost s Kopřivovou Logonou? Taky by mě zajímalo jestli někdo nezkošel tu na hnědé vlasy-tuším že je to s výtažky z ořešáku. Kondicionér nepoužívám a vlasy rozčešu i po chemickém kopřiváku za 30kč,tu bych problém neviděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.