Přírodní kosmetika Logona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=38f16007442c4c4246f09a03c45de60aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 1:47 pm    Předmět: Citovat

já s kopřivou zkušenost nemám, ale když jsem měla problémy s pokožkou, tak Jalovec fakt pomohl, a suchým vlasům nijak neuškodil. ale jkao nejlepší šampon od Logony mi přijde Měsíček. je na suché vlasy a taky nedráždí pokožku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 4:41 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
já s kopřivou zkušenost nemám, ale když jsem měla problémy s pokožkou, tak Jalovec fakt pomohl, a suchým vlasům nijak neuškodil. ale jako nejlepší šampon od Logony mi přijde Měsíček. je na suché vlasy a taky nedráždí pokožku Smile

Měsíček taky nevypadá špatně, vážně bude dobrý i na lupy? A nebo co ginko? Zkoušel někdo?
No tak či onak, až si našetřím tak do nějakého investuju, budu vybírat mezi těmito čtyřmi (jalovec, kopřiva, měsíček, ginko)
Jo a k tomu ginko je ještě doporučená jojobová kúra, kterou jsem měla, ale fakt nevím, co si o tom mám myslet, když jsem nic nezpozorovala - a to už jsem ji vypatlala... Na moje vlasy budu hledat asi ještě hodně dlouho, chjoo Crying or Very sad
btw: měli jste regenerační kúru Jojoba? a pomohla Vám?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

pokud máš hodně lupů a chceš se jich zbavit, tak běž do Jalovce, pokud jich máš tak "normálně", tak bych šla do jakéhokoliv, i Gingko je super, ale u něj jsem pozorovala, že těstně před mytím už jsem z něj lupy měla, ale žádná hrůza-jsou po něm krásné vlasy.

Kúra jojoba je na prd. měla jsem jich několik balení, a na mě je moc "slabá". Jako není špatná, nevysuší, ale ani nijak zvlášť nehydratuje. Nejlepší na hydrataci mi přišel balzám od K pour Karité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

Na moje suchý vlasy byl teda měsíček pohroma (šíleně je přesušil)... takže v něm teď peru Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 6:33 pm    Předmět: Citovat

Říkáte měsíček?Smile
To by mě mohlo zajímat, já mám vlasy mastňáky, možná bych ho mohla zkusit. Prohlížela jsem si cestuprirody.cz a mají tam dobré recenze k šamponům Smile zaujala mě citron/meduňka, kopřiva a právě ten měsíček.
Myslíte že když mi nevyhovovala Lavera a Alverde, (Urtekram jakž takž ušel a Jason jsem taky snesla) tak že by mi Logona mohla sednout?
Chtěla bych zas zkusit něco přírodního na vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 6:34 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Na moje suchý vlasy byl teda měsíček pohroma (šíleně je přesušil)... takže v něm teď peru Wink


tak to je drsné, a to mám fakt hodně, hodně suché vlasy Shocked máš ho ještě? klidně bych ho za nějaký s tebou vyměnila:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 6:35 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Říkáte měsíček?Smile
To by mě mohlo zajímat, já mám vlasy mastňáky, možná bych ho mohla zkusit. Prohlížela jsem si cestuprirody.cz a mají tam dobré recenze k šamponům Smile zaujala mě citron/meduňka, kopřiva a právě ten měsíček.
Myslíte že když mi nevyhovovala Lavera a Alverde, (Urtekram jakž takž ušel a Jason jsem taky snesla) tak že by mi Logona mohla sednout?
Chtěla bych zas zkusit něco přírodního na vlasy.


mě alverde nesedělo vůbec, jason tak průměr, nejvíc mi sedí logona Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:

tak to je drsné, a to mám fakt hodně, hodně suché vlasy Shocked máš ho ještě? klidně bych ho za nějaký s tebou vyměnila:-D


No už moc ne... už v něm poctivě peru skoro 3 měsíce takže zbývá sotva centimetr v lahvičce Smile nějakou dobu jsem ho měla ve vyměním/prodám, ale nikdo se nehlásil, tak sem ho začala likvidovat Smile
U mě je spíš problém že posledních 20 čísel je po několikanásobném náletu odbarvovače (překrytý hennou), takže je to spíš chemlon...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 6:52 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
No už moc ne... už v něm poctivě peru skoro 3 měsíce takže zbývá sotva centimetr v lahvičce Smile nějakou dobu jsem ho měla ve vyměním/prodám, ale nikdo se nehlásil, tak sem ho začala likvidovat Smile
U mě je spíš problém že posledních 20 čísel je po několikanásobném náletu odbarvovače (překrytý hennou), takže je to spíš chemlon...


achjjo, tak to je škoda, že jsem si toho nevšimla, hned bych ho jinak brala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 7:41 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
pokud máš hodně lupů a chceš se jich zbavit, tak běž do Jalovce, pokud jich máš tak "normálně", tak bych šla do jakéhokoliv, i Gingko je super, ale u něj jsem pozorovala, že těstně před mytím už jsem z něj lupy měla, ale žádná hrůza-jsou po něm krásné vlasy.

Kúra jojoba je na prd. měla jsem jich několik balení, a na mě je moc "slabá". Jako není špatná, nevysuší, ale ani nijak zvlášť nehydratuje. Nejlepší na hydrataci mi přišel balzám od K pour Karité.

Lůpů hodně nemám. Mám povětšinu doby vlasy bez lupů, ale jednou za čas se mi přesuší pokožka a mívám i ohromné lupy, pak tak 2-3 týdny používám Nizoral a je to v klidu. Ale teď nedávno se mi zase začalo trochu sypat z hlavy a kdybych našla nějaký šampon, který předchází lupům a zároveň bude hydratovat suché délky, bylo by to skvělé. Nicméně, děkuji za odpověď Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.