Přírodní šampony Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 131, 132, 133, 134, 135  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6e875a588fc82a38ce4bbf4aec4dbfafZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2015 11:50 pm    Předmět: Citovat

Aloe vera sprejovy - hlasim, ze spokojnost zatial pretrvava. Dkonca je mozne to s nim aj prehnat, takze asi by bol aj na velmi suche, krepovate a kucerave vlasy. Ale tot len moj nazor. Dam skusit sestre a potom napisem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2015 11:57 pm    Předmět: Citovat

Jaj a este som chcela, ze tento zeleny aloe sampon si nevie vynachvalit kmotra. Nepestuje dlhe vlasy, ma problemy s pokozkou. Velmi sucha, hryzava. Ons ma dost vazne zdrav problemy tak mozno aj preto ma tu suchost. Je z neho uplne hotova a vravi, ze so samponmi s olejmi a tak sa to neda porovnat. Pokozku citi zdravu, hydratovanu, nema problem s hryzanim a skriabanim, vlasy drzia krasne tvar aj objem. Nepouziva ziadne vlas vody ani oplachy. Je to len o sampone. Cele roky pouziva vylucne prirodu. Tak tolko sprostredkovana skusenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 5:19 pm    Předmět: Citovat

SmoothAnnie: asi už je pozdě, protože si psala před měsícem, ale mám odzkoušenej rozmarýn (jednou, takže to není úplně směrodatný). Lesknou se po něm vlasy, nevysušuje, hlava mě nekouše a vlasy mají příjemnou strukturu- ani přejemnělou ani hrubou. Uvidíme příště. Na obalu píšou, že časem reguluje tvorbu mazu, tak se těším. Smile

O objemu nemůžu říct, protože mi ho od určitý dýlky nedělá nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 11:58 pm    Předmět: Citovat

Se sprejem růže od Urtekram na mé vlnitokudrnaté suché vlasy mám takovou zkušenost, že není výživný, nějakou hydrataci nevidím. Je dobrý tak proti elektrizování, nebo ho používám jako stylingový. Ale ne, že by mi přímo vadil, stříkám ho i tak. Jen je to docela drahá sranda, u které nějak nevidím účinky. Nedá se to s ním přehnat, můžu ho nastříkat kolik chci. Smile

Teď jsem si nově pořídila kondicioner sprej kokosový. Myslela jsem, že bude pro mé vlasy výživnější a lepší, když je s kokosem. Sice píšou pro normální vlasy. Zatím jsem použila párkrát, ale přišel mi horší než ten s růží. Po tomto mám vlasy jakoby ulepené, bez lesku nebo jak bych to popsala. Dám mu ale ještě šanci.

Zato šampon a kondicioner Růže pro suché vlasy mi celkem vyhovoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 12:00 am    Předmět: Citovat

Ráda bych se zeptala, jestli jsou nějaké rozdílné účinky ve verzích růže a aloe vera? Myslím tím hlavně kondicionery a šampony pro suché vlasy a kondicionery ve spreji.
Děkuji. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 1:42 am    Předmět: Citovat

Sampon aloe vera som nemala ale vzhladom na kmotrine nadsenie sa chystam skusit. Klasicky kondis bol pre mna nedostacujuci. Na sprejovy zas nedam dopustit. Sprejovy pochvalila aj sestra - vlasy kucerave, obrovsky objem, velmi suche, chemlnovite a hrube. Ak ona nico pochvali, tak hto je uz co povedat. Co samozrejme neznamena, ze to musi vyhovovat kazdemu. Sprej je pre mna to, co som dlho predlho hladala. Vlasy neztazeju ako po olejoch. Su osetrene, hladke a hydratovane. Nie mastne hrube a zatazene. Odstranuje chlpaty, poletujuco chemlon. Kmotrine skusenosti su o par prispevkov vyssie. Jej vlasy su zas jemne a tenke. Ruzu som nemala tak neviem porovnat, ale aspon skusenost s aloe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 1:52 am    Předmět: Citovat

A inak za mna ten kokosovy sa ani necudujem. Z vlastnej skusenosti mam pocit v poslednej dobe, ze vlastne jediny olej, ktory pomaha je a aj bol jojobovy. Po ostatnych akoby vlasy boli suchsie a hrubsie. Objavila som ameriku, ze hodnotnesia je pre taketo vlasy hydratacia. Len nic som nevedela najst. Urtekram aloe sprej to isti. Makkost a poddajnost. Samozrejme, ze na oleje som ani zdaleka nezanevrela, len sa ucim ako a kedy ich pouzivat. Na konecnu upravu vsak urc trebahydratovat. Tie vlasy to vcucnu ako vysavac. Kdezto oleje mi ostavaju na povrchu a bud totalne zmastia alebo zaroven so zmastenim vysusia......ja davam spreju 1. Plusom je aj to. Ze vlasy mam po nom sypke, ale zaroven akuratne padajuce. Neviem to popisat. A urcite nie su polepene, to by siel do kosa hned. Nezniesla by som to. A inak kmotra mala sampon ruzu a asi aj kondis , ale povedla, ze ine ako aloe uz nekupi. Ona sprej nepouziva. Maz jej vyhovuje kondis oplachovaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 9:55 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak, že bych zkusila ještě ten aloe sprej??? Jsi mě navnadila. A měla jsi i ten sprej s růží? Já jen, jestli je znát rozdíl mezi těmito verzemi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 11:01 pm    Předmět: Citovat

Ja som praveze ruzu nemala. Nic. Ani samp.kondis. a ani sprej. Ak som ta navnadila - tak len na vlastnu zodpovednost Smile)) a ako vravim, kondis aloe sam mi nepostacoval. Sprej mi pomaha aj teraz, ked su vlasy katastrofa bo prerabame izbu a vsade je ten hnusny jemny prach, co strasne susi...tu ruzu som drzala v ruke a vahala som, ze kery kupit, ale na aloe bolo vyslovene pisane, ze je regenercny na suche a poskodene vlasy a mysli, ze aj daco v zlozeni sa mi zdalo lepsie. Tak nejak intuitivne som ho vzala. Treba skusat. Ale ak daco, tak na mna nenadavaj Smile)). Ak by si kupila, daj vediet. Sama budem zvedava. Ale pre mna super a vravim si, ze ak sadol mojej sestre, tak ho budem odporucat dalej, lebo jej vlasy sy ako cernosske, len nie tak velmi kucerave- skor kvalitou, hrubostou a aj problemami.
Urc je neporovnatelny s akymkolvek sprejom. Sama som vsak zvedava, kedy nim vlasy zacnu pohrdat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 11:24 pm    Předmět: Citovat

Jaj a len by som chcela upozornit, ze foto v galerii nie je aktualne. Zial nedala som tam datum. Pred rokom som vlasy zial z ponize pasu odstrihla na ponize ramien - nekomentujem- teraz som pod lopatkami. Pre mna dlzka kedy sa vlasy nejviac trapia nizkou hmotnostou a najvacsmi chemlonom a poletujucimi chlpatymi utvarmi. Ach nech uz som na podprsenke.....viem, ze som mimo temy, to len preto, ze to nezobrazuje pouzivanie spreju v realite. Foto dam casom....pochopitelne nie je nlada fotit...a aj preto som rada, ze mi ten sprej tak sadol, lebo inak neviem, ako by som toto obdobie zvladala. Ale uz je to aspon slusnejsia dlzka. Pred takymi12 rokmi som bola ako princ bajaja a to teda trvalo kym to odrastlo. Ale tak spat k urtekramu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 131, 132, 133, 134, 135  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.