Fructis
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed7a11da594f50a5f7e9297f1df4a206Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 2:40 pm    Předmět: Citovat

Elune: Já si asi 2 měsíce umývala vlasy šamponem fructies a je dobrý. Prostě dobrý...předtím jsem používala Elsev a ten mi taky vyhovoval. Vlasy jsou po tom takové lesklé a silné...ale teď mám Dolivu! Very Happy A ta se nedá s ničím srovnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 5:08 pm    Předmět: Re: Garnier Fructis Citovat

elune napsal:
Jaké máte skušenosti s šampony z řad Fructis
Párkrát jsem jej použila a nebylo to tak zlé...
díky za reakce:) Question

Po fruktisu mě vždycky svěděla hlava....ale asi je to v genech, mamku a ségru taky. Obsahuje vlastně Fructis -cony? To jsem nikdy nezkoumala... Question Já už se nějaký čas držím přírodní kosmetiky, ale z té "drogeriové" mi vyhovovaly produkty Gliss Kur, ale ty obhužel taky obsahují -cony....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

A co říkáte na Garnier? Nějaké zkušenosti? Včera jsem dostala od skorotchýně balíček se šamponem, balzámem a bezoplachovou péčí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 9:06 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
A co říkáte na Garnier? Nějaké zkušenosti? Včera jsem dostala od skorotchýně balíček se šamponem, balzámem a bezoplachovou péčí...

Myslíš Fructis?...tak tedy tedy radši nebrat...Tak gumové vlasy jsem po ničem snad neměla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 9:07 am    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
sarahpentium napsal:
A co říkáte na Garnier? Nějaké zkušenosti? Včera jsem dostala od skorotchýně balíček se šamponem, balzámem a bezoplachovou péčí...

Myslíš Fructis?...tak tedy tedy radši nebrat...Tak gumové vlasy jsem po ničem snad neměla...


Jojo, Fructis... Jejda, tak to radši ani zkoušet nebudu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 5:21 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
A co říkáte na Garnier? Nějaké zkušenosti? Včera jsem dostala od skorotchýně balíček se šamponem, balzámem a bezoplachovou péčí...


Mě to vyhovovalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
sarahpentium napsal:
A co říkáte na Garnier? Nějaké zkušenosti? Včera jsem dostala od skorotchýně balíček se šamponem, balzámem a bezoplachovou péčí...


Mě to vyhovovalo Smile


No já teda musím přiznat, že jsem neodolala, Fructis použila ( šampon a balzám ) a jsem taky spokojená. Vlasy jsou heboučký, poddajný, krásně voňavý a hurá, tolik se necuchají. Jedinej problém je, že já na vlasy moc nemůžu ovocný věci, protože mě po nich svědí hlava, takže dlouhodobější užívání nepřipadá v úvahu...
Máte někdo zkušenosti s profesionální řadou LOreal? Kdysi jsem od nich mívala šampon pro blond vlasy ( Shine Blond ), byl super, pak jsem jednou vyzkoušela šampon pro poškozený vlasy ( Repair ) a žádnej zázrak, přišlo mi, že jsem po tom Shine Blond měla vlasy lepší. Zkusil jste je taky někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Nika napsal:
sarahpentium napsal:
A co říkáte na Garnier? Nějaké zkušenosti? Včera jsem dostala od skorotchýně balíček se šamponem, balzámem a bezoplachovou péčí...


Mě to vyhovovalo Smile


No já teda musím přiznat, že jsem neodolala, Fructis použila ( šampon a balzám ) a jsem taky spokojená. Vlasy jsou heboučký, poddajný, krásně voňavý a hurá, tolik se necuchají. Jedinej problém je, že já na vlasy moc nemůžu ovocný věci, protože mě po nich svědí hlava, takže dlouhodobější užívání nepřipadá v úvahu...
Máte někdo zkušenosti s profesionální řadou LOreal? Kdysi jsem od nich mívala šampon pro blond vlasy ( Shine Blond ), byl super, pak jsem jednou vyzkoušela šampon pro poškozený vlasy ( Repair ) a žádnej zázrak, přišlo mi, že jsem po tom Shine Blond měla vlasy lepší. Zkusil jste je taky někdo?


mě svědila po fructisu svědila hlava po tejdnu,takže vůbec..a měla sem lupy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:27 pm    Předmět: Citovat

Fructis na mou hlavu vůbec nesedí Very Happy - kouše, plihne, mastí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:29 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Fructis na mou hlavu vůbec nesedí Very Happy - kouše, plihne, mastí.

mně dělal úplně to samé... pozoruju, ilonko, že máme nějakou stejnou hlavu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.