Fructis
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=130145cc6ebd83a2c0e0750c2785a642Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gecittka
21-40
21-40


Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 5:50 pm    Předmět: Fructis Citovat

Fructis, stejně jako Avon, mi vůbec nesedl. Asi je to těmi ovocnými kyselinami či co. Ale vlásky po fructis plihly a vypadaly celkově "nezdravě". Na suché a jemné vlasy bych to rozhodně nedoporučovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:14 pm    Předmět: Citovat

Mě Fructis vyhovoval maximálněm, úplně nejvíce ze všech šamponů, používala jsem ho asi 4 roky. Jenže pak mi přišlo, že si na něj vlasy moc zvykly, a účinek už nebyl takový, tak jsem ho přestala používat. Ta maska od Fructisu mi tenkrát "vyléčila" roztřepené konečky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Mě Fructis vyhovoval maximálněm, úplně nejvíce ze všech šamponů, používala jsem ho asi 4 roky. Jenže pak mi přišlo, že si na něj vlasy moc zvykly, a účinek už nebyl takový, tak jsem ho přestala používat. Ta maska od Fructisu mi tenkrát "vyléčila" roztřepené konečky.


to jste docela vyjímky...ségra mojeho drahýho zase střídá sunsilk a fructis,značky,který já absolutně nesnesu:) to je zvláštní jak má každej jinou hlavu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

Fructis má teď nějakou novou 1-vteřinovou okamžitě oplachovací kůru. Jsem hrozná,zas mě to láká. Nemáte někdo s tímto "zázračným" přípravkem zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

naštěstí ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 6:17 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Fructis má teď nějakou novou 1-vteřinovou okamžitě oplachovací kůru. Jsem hrozná,zas mě to láká. Nemáte někdo s tímto "zázračným" přípravkem zkušenost?

1-vteřinovou?? Laughing Laughing Nemá to být náhodou 1-minutovou?? Vždyť to nestihnu ani nanést Laughing Laughing To musí být pěkná chemikálie, když se musí tak rychle sundat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
*Leontýnka* napsal:
Fructis má teď nějakou novou 1-vteřinovou okamžitě oplachovací kůru. Jsem hrozná,zas mě to láká. Nemáte někdo s tímto "zázračným" přípravkem zkušenost?

1-vteřinovou?? Laughing Laughing Nemá to být náhodou 1-minutovou?? Vždyť to nestihnu ani nanést Laughing Laughing To musí být pěkná chemikálie, když se musí tak rychle sundat


Souf nee, fakt vteřinovka, viděla jsem někde reklamní plakát Smile Jinak mě Fructis dost vyhovoval, akorát mě vždycky po čase začala kousat hlava. A když jsem ho po delší době použila jako nouzovku, už při schnutí mě svědila a kousala hlava jako blázen. Tak už nikdy. Ale jinak mi přišel taky fajn, masky mají dobrý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

Teď nedávno mě něco strašně pobavilo Very Happy
Převlékaly jsme se v šatně na tělocvik a jedna spolužačka najednou prohlásila: "Holky, nezdá se vám, že mám teď vlasy nějaké LONG AND STRONG?"
A za chvilku dodala: "Koupila jsem si nový šampon a mám je úplně hnusné Sad "
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Ta "ihned smývací " maska mě dost láká, asi si ji koupím. Ale Fructis šamp. mi vysušovaly vlasy a mám pocit, že je to docela agresivní šampon. Totéž tvrdí i můj přítel, který si jinak normálně myje vlasy sprchovým gelem z Lídlu. Jinak četla jsem popisek a tam je psáno, že se má nanést a hned smýt. O časovém údaji nebyla zmínka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 7:40 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Ta "ihned smývací " maska mě dost láká, asi si ji koupím. Ale Fructis šamp. mi vysušovaly vlasy a mám pocit, že je to docela agresivní šampon. Totéž tvrdí i můj přítel, který si jinak normálně myje vlasy sprchovým gelem z Lídlu. Jinak četla jsem popisek a tam je psáno, že se má nanést a hned smýt. O časovém údaji nebyla zmínka


Pokud se ti zdál šampon agresivní, tak tu masku bych nebrala vůbec. Nemůžu si pomoct, ale pokud to má během "vteřiny" něco udělat, tak v tom bude asi něco mnohem agresivnějšího než v tom šamponu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.