Jar :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3a2d3b8d5cff25779b4305bc7cbe384eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 7:58 am    Předmět: Citovat

Tak teda jar bych si taky na hlavu nedala,ale když už jsme u toho.....teta mojí kamarádky kadeřnice je taky kadeřnice a kdysi dělaly spolu a ta teta nám jednou vyprávěla,že měla jednu zákaznici už starou pani,která ale měla krásný,hustý,pevný a lesklý vlasy,a ta teta se té zákaznice jednou zeptala,jak to dělá,že má i ve svém věku tak pěkný vlasy,a ta jí odpověděla,že si je myje Arielem,což pokud vim,byl a je prášek na praní. My z kámoškou byly tehdy znechucený,ale ta babča z toho prý byla nadšená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

To jsem si asi před deseti lety napatlala na hlavu olivový olej jakože masku, ale fakt na celou. No, šlo to dolů až po použití jaru. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

ja by som si to na hlavu nedala. jar a podobné veci obsahuje veľmi silné detergenty.... mam kožu na hlave citlivú a suchú, takže s istotou viem, čo by následovalo. ale tak zas každému to môže reagovať inak. no ale ani ľuďom s mastnejšími vlasmi by som to asi nedoporučovala... také drastické odmasťovanie podľa mňa vedie iba k tomu, že si koža na hlave vytvorí o to viac mazu Smile ale aj tak... jednoducho aj keď v reklamách neviem čo rozprávajú, tieto prostriedky obsahujú agresívne chemické látky a proste stačí mi, keď s tým umyjem riad a vidím, čo mi to s spraví s rukami. aj tak si ich musím vždy nakrémovať Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 12:32 am    Předmět: Citovat

presne tak...ta povestna kapka jaru jak kapne do umasteneho pekace a olej je tatam....to mluvi za vse. Podle me to z vlasu odstrani veskerou mastnotu a to i tu prirodni....radsi nezkouset...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 1:32 pm    Předmět: Citovat

já to jednou zkoušela - bylo to v době, kdy jsem si navíc vlasy dost fénovala, no a výsledek byl strašný Evil or Very Mad vlasy uplně vysušené, zacuchané, trčely na všechny strany, no chemlon hadra Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 1:36 pm    Předmět: Citovat

no a ještě jsem si vzpomněla, že jednou v jednom časopisu psali, že když nemá člověk po ruce kondicioner, může použít aviváž, tak jsem to párkrát vyzkoušela Very Happy ale výsledek nic moc Very Happy

ještě štěstí, že jsem nikdy nezkoušela prací prášek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monika.ocetkova
81-160
81-160


Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Jarem mně to nikdy nenapadlo, obyčejným mýdlem ano a vlasy jsou strašlivé, šedivé, hrůza všech hrůz. Nedoporučuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 2:44 pm    Předmět: Citovat

mamka si jako puberťačka dala na vlasy nějaké vyživovací mastící cosi, samozřejmě to vymýt nešlo, děcka z vesnice se jí smály a tak se toho snažila zbavit jakýmkoli způsobem - a tak uhodilo na jar a myslím, že i na prášek, ale tím už si nejsem jistá. Vlasy sice už opravdu mastné nebyly, ale sežralo to i tu přírodní ochrannou vrstvu, takže se do pokožky hlavy dostala nějaká infekce -> obrovské boláky, kůže se loupala i s vlasovými kořínky atd. Tenkrát byly určitě mycí přípravky agresivnjší, ale prosím, raději to nezkoušejte, tohle nepřeju nikomu zažít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 2:50 pm    Předmět: Citovat

Violet: Shocked A jak to nakonec celé dopadlo? Uzdravila se mamce pokožka na hlavě bez následků?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Violet: Shocked A jak to nakonec celé dopadlo? Uzdravila se mamce pokožka na hlavě bez následků?


z hustých vlasů zbyly řídké, ale je dobře, že zbyly aspoň ty. stará se o ně teď dvojnásobně, má je po pás a docela kvalitní, jenom ta hustota už s jí nevrátí, vyzkoušela snad všechny léčebné vodičky na světě, ale pokud nejsou kořínky, tak se nedá udělat nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.