Býčí ... žlázy...ehm :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 83, 84, 85  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc191faf5f261c1160411ae076f5e189Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

Jo znam, je to firma Wonder, je to opravdu z bycich zlaz a kdo ma suche a poskozene vlasy tak je to nejlepsi kura co existuje, kam se hrabou vsechny vlasove kury. Vubce to nesmrdi, ani toi neni nejak nechutny, vypada to normalne jak hustsi kondicioner a voni to taky jak kosmetika.

Sezenez ho v Tescu na Narodni v 1. patre nebo i pres net

http://www.kosmetika-iren.cz/Vlasova-kosmetika-WONDER.html,kat,37 napr. nebo kdyz zapatras, tak urcite v kazdym vetsim meste.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 5:04 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Jo znam, je to firma Wonder, je to opravdu z bycich zlaz a kdo ma suche a poskozene vlasy tak je to nejlepsi kura co existuje, kam se hrabou vsechny vlasove kury. Vubce to nesmrdi, ani toi neni nejak nechutny, vypada to normalne jak hustsi kondicioner a voni to taky jak kosmetika.

Sezenez ho v Tescu na Narodni v 1. patre nebo i pres net

http://www.kosmetika-iren.cz/Vlasova-kosmetika-WONDER.html,kat,37 napr. nebo kdyz zapatras, tak urcite v kazdym vetsim meste.


Já jsem tu kuru měla (bohužel - kdybych tušila z čeho to je, v životě bych si ji nekoupila), a žádný zázrak to nebyl, nepozorovala jsem nějaké výraznější účinky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kattie
0-7
0-7


Založen: 27.7.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 8:25 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Jo znam, je to firma Wonder, je to opravdu z bycich zlaz a kdo ma suche a poskozene vlasy tak je to nejlepsi kura co existuje, kam se hrabou vsechny vlasove kury. Vubce to nesmrdi, ani toi neni nejak nechutny, vypada to normalne jak hustsi kondicioner a voni to taky jak kosmetika.

Sezenez ho v Tescu na Narodni v 1. patre nebo i pres net

http://www.kosmetika-iren.cz/Vlasova-kosmetika-WONDER.html,kat,37 napr. nebo kdyz zapatras, tak urcite v kazdym vetsim meste.



jo, to je presne to co jsem hledala Smile tak moc dekuju, hned zitra pro to pujdu do Tesca Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 8:44 pm    Předmět: Citovat

Lidi, neblázněte, proč chudák býk, oni ho nezabijí kvůli žlázám, on už je dávno k.o., když mu to odebírají Smile Jinak ho tady používala i markétka batková, zesvětluje vlásky barvou a říkala, že je super. Taky se na něj chystám Smile
A k tomu bléééé, kdybych to věděla - a třeba maggi používáš, takový to tekutý do polévky? To je teprve bléé a málokdo to ví Wink

A Baronku vás tady používá lidí, chválí si ten lesk a přitom jsou v ní ropný deriváty... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 9:31 pm    Předmět: Citovat

sarah promin,ale bohuzel kdyz vim jak to vznika(nehlede na to ze sem podobne veci i videla,)tak se mi to proste hnusi a vzhledem k tomu ze pouzivam vazne prirodni kosmetiku a snazim se o co nejmin neprijemne veci,vzhledem k me intuici co mi svedci a co ne Wink mne se to proste nelibi a ja sama to nikdy pouzivat nebudu,ale rozhodne nevycitam nikomu ze to zkusi nebo mu to bude svedcit Wink jen sama za sebe proste takove veci nemam a ani tu baronku a ani drogerkovy sampony testovane na zviratech a ze siroka se jim vyhybam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
sarah promin,ale bohuzel kdyz vim jak to vznika(nehlede na to ze sem podobne veci i videla,)tak se mi to proste hnusi a vzhledem k tomu ze pouzivam vazne prirodni kosmetiku a snazim se o co nejmin neprijemne veci,vzhledem k me intuici co mi svedci a co ne Wink mne se to proste nelibi a ja sama to nikdy pouzivat nebudu,ale rozhodne nevycitam nikomu ze to zkusi nebo mu to bude svedcit Wink jen sama za sebe proste takove veci nemam a ani tu baronku a ani drogerkovy sampony testovane na zviratech a ze siroka se jim vyhybam.


Vílko, já tě plně respektuju, mě se líbily jen věty ( ne tvoje ): "no fůůůůj mě by to jako vegetariána odradilo okamžitě" a "býčí žláza ... to jsou věci. Chudák býk."
Ta moje reakce nebyla reakcí na tebe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 10:16 pm    Předmět: Citovat

tak jo hlavne ze si rozumime sarah Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 6:13 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
lučnívíla napsal:
sarah promin,ale bohuzel kdyz vim jak to vznika(nehlede na to ze sem podobne veci i videla,)tak se mi to proste hnusi a vzhledem k tomu ze pouzivam vazne prirodni kosmetiku a snazim se o co nejmin neprijemne veci,vzhledem k me intuici co mi svedci a co ne Wink mne se to proste nelibi a ja sama to nikdy pouzivat nebudu,ale rozhodne nevycitam nikomu ze to zkusi nebo mu to bude svedcit Wink jen sama za sebe proste takove veci nemam a ani tu baronku a ani drogerkovy sampony testovane na zviratech a ze siroka se jim vyhybam.


Vílko, já tě plně respektuju, mě se líbily jen věty ( ne tvoje ): "no fůůůůj mě by to jako vegetariána odradilo okamžitě" a "býčí žláza ... to jsou věci. Chudák býk."
Ta moje reakce nebyla reakcí na tebe Wink



no myslim že moje fůůůj Laughing (teď tu budem všichni fůjovat) bylo oprávněné. maggi nepoužívám, maso nejím a přijde mi nechutný patlat si na hlavu mrtvolky:) ale jasně, když to někdo chce zkusit, proč ne? stejně jako někdo jí maso někdo ne a podobně. taky to nemám úplně vychytaný, když se dozvim, že i glisskur snad testuje... Evil or Very Mad Crying or Very sad je to votřesný, přemejšlim, že dovyplácám, co mám, a přejdu na freemana, četla jsem tu na něj chválu, a co mám doma, to mi taky vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

Počkejte, já myslela, že v tom článku píší o býčím spermatu, což by pro toho býka nebylo tak hrozný, ale jestli tam dávaj celé žlázy?!?!?! Evil or Very Mad
Opravdu, jeden se nestačí divit, co všecko lidi nevymyslí s vědomím, že krásychtivé slečny se toho chytnou...
Ztotožňuji se s vílou, i kdybych po tom měla vlasy po kolena, do tohohle bych fakt nešla.

(Ale můžem si tu sperma masku zkusit i po domácku Wink Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 12:13 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Počkejte, já myslela, že v tom článku píší o býčím spermatu, což by pro toho býka nebylo tak hrozný, ale jestli tam dávaj celé žlázy?!?!?! Evil or Very Mad
Opravdu, jeden se nestačí divit, co všecko lidi nevymyslí s vědomím, že krásychtivé slečny se toho chytnou...
Ztotožňuji se s vílou, i kdybych po tom měla vlasy po kolena, do tohohle bych fakt nešla.

(Ale můžem si tu sperma masku zkusit i po domácku Wink Embarassed )



Laughing Laughing Laughing - už jsem si na vlasy patlala ledacos, ale býčí žlázy nikdy a nikdy do toho nepůjdu, tím jsem si jistá... nemusím zkoušet všechno a tohle ráda oželím ... Very Happy


Naposledy upravil ilona dne ne září 09, 2007 3:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 83, 84, 85  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.