Intenzivní vlasová kůra D´oliva
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=13700073fe654f8a40b169527aea59ffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 6:03 pm    Předmět: Citovat

Můj nový experiment a tip pro vás! Intenzivní vlasová kúra D oliva v malé 100ml lahvičce, koupená v lékárně za 98 Kč. Nádherně (!) voní. Namazala jsem si ji na konečky, ač je původně splachovací, splachovat nebudu. Oproti čístému oleji tak příšerně nemastí, voní božsky.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 12:30 pm    Předmět: Citovat

Kúra D Oliva na konečky (kterou jsem nespláchla), se osvědčila! Voní to stále, konečky jsou vláčné, po lámání ani stopa! Dokonce to sjednotilo barvu konečků se zbytkem vlasů. Takže kdo si stěžujete na světlejší konečky - mohou být světlejší, protože jsou vyschlé víc než zbytek vlasů. Když je dobře promažete, mohlo by se to srovnat!
Návrat nahoru
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 11:19 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Kúra D Oliva na konečky (kterou jsem nespláchla), se osvědčila! Voní to stále, konečky jsou vláčné, po lámání ani stopa! Dokonce to sjednotilo barvu konečků se zbytkem vlasů. Takže kdo si stěžujete na světlejší konečky - mohou být světlejší, protože jsou vyschlé víc než zbytek vlasů. Když je dobře promažete, mohlo by se to srovnat!




Tak jsem tu D Olivu vyzkoušela a souhlasím se vším , co Fairy napsala . Vlasy jsou jako hedvábí a krásně voní. Very Happy Ty konečky mám taky sjednocené . Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 9:53 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Damayanti napsal:
Fairy napsal:
Kúra D Oliva na konečky (kterou jsem nespláchla), se osvědčila! Voní to stále, konečky jsou vláčné, po lámání ani stopa! Dokonce to sjednotilo barvu konečků se zbytkem vlasů. Takže kdo si stěžujete na světlejší konečky - mohou být světlejší, protože jsou vyschlé víc než zbytek vlasů. Když je dobře promažete, mohlo by se to srovnat!




Tak jsem tu D Olivu vyzkoušela a souhlasím se vším , co Fairy napsala . Vlasy jsou jako hedvábí a krásně voní. Very Happy Ty konečky mám taky sjednocené . Shocked


To mě těší, že ti to také pomohlo. Je to opravdu super! Very Happy




Je to vážně paráda ! Very Happy A protože pořád čekám na šampon z Urtekramu , tak asi vyzkouším D Olivu šampon z olivového oleje . Nemáš s ním taky nějaké zkušenosti ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 11:30 am    Předmět: Citovat

Ahoj. Také jsem si koupila D olivu na konečky. Jestli jsem to správně pochopila, tak to nepoužíváte podle návodu, ale dáváte to na suché vlasy. Jak často? Když jsem si to dala na konečky suchých vlasů, tak byly takové slepené a nešly pak rozčesat.
To se vám nestává ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 11:49 am    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Ahoj. Také jsem si koupila D olivu na konečky. Jestli jsem to správně pochopila, tak to nepoužíváte podle návodu, ale dáváte to na suché vlasy. Jak často? Když jsem si to dala na konečky suchých vlasů, tak byly takové slepené a nešly pak rozčesat.
To se vám nestává ?


Ano, já to dávám na téměř suché konečky a nesplachuji to. Mírně slepené to být může, ale určitě míň než po přípravcích, které jsou na konečky i přímo určené a s rozčesáváním nemám žádný zvláštní problém.
Návrat nahoru
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 6:36 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem si přečetla, že tu vychvalujete "Doliva". Zaúkolovala sem mamimu a v ruce držím Doliva intenzivní vlasová kůra na suché narušené vlasy. Sic je suchý nemám...ale prevence musí být Very Happy . Šampon si pořídím v pondělí a ihned vyzkouším. Díky za tip Rolling Eyes . V drogerce už nikdy nenakoupím...lékárna Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 1:40 am    Předmět: Citovat

D'olivu používá moje mamka na pleť, ale ty krémy jsou jenom na suchou pleť, myslím že se šampony to bude podobné (přeci jen je v tom olivový olej), a mně se vlasy docela mastí (i když je to po URTEKRAMU lepší než dřív), takže si D'olivu asi odpustím. Chystám se teď vyzkoušet Alverde z DM, jak tady radila day, snad bude dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

Před chvílí jsem si z lékárny přinesla kúru od Dolivy,doufám že to bude fungovat na moje suché konce...jsou už pěkně ošklivé...bojím se,že budu muset vzít nůžky.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

Kdo máte Dolivu...taky vám tak krásně voní....? Já si jí včera dala na hlavu a asi to začnu fetovat.....áááá Very Happy Very Happy Very Happy Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.