Vlasové vody - kupované i domácí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5b3e8ceb1fdd5968758146df3f08050Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

které mazání vám pomohlo na RŮST VLASŮ?
Bioaquanol U i H
26%
 26%  [ 20 ]
Biohar
40%
 40%  [ 30 ]
Capillan
6%
 6%  [ 5 ]
lopuchový výluh
26%
 26%  [ 20 ]
Elixír Štěstí baronky
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 75

Autor Zpráva
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 7:38 pm    Předmět: Citovat

Trochu vám skočím do diskuze, ale nedávno jsem obhlížela vlasové vody ve kterých by nebyl alkohol, trochu pro vyživení vlasové pokožky, a objevila jsem od BIONE, takže mám vlasovou vodu s keratinem, složení je vlastně jen voda, kyselina mléčná, parfém a právě ten keratin...
Jestli to má účinky to samozřejmě neposoudím takhle rychle, každopádně složení je natolik pěkné že by to snad nějaký efekt mít mohlo, do budoucna Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 12:11 am    Předmět: Citovat

elen03 napsal:
Ředím cca půl na půl. Chvíli po nanesení cítím příjemně "větrovo" ve vlasech, ale nic nepálí, ani nedráždí.


díky, zkusím s tím alkoholem (alpou) raději opratně, asi budu experimentovat s tím správným poměrem. sem na to moc zvědavá, jestli se mi podaří vůbec něco vytvořit Very Happy na jednom webu sem se dočetla od týpka, co pije březovou vodu jako různé (alko)nápoje, že sama o sobě nevydrží čerstvá, protože je v ní cukr, takže začne kvasit. tedy nějaký konzervant bude třeba.

psal ještě o zmražení, že tak by se též dala uchovat, ale kdo ví, jestli by se zachovaly všechny ty vitamínky a dobroty Question Smile

to Soniczka: to vypadá velmi zajímavě, určitě potom poreferuj, jak to ne/funguje Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 5:47 pm    Předmět: Citovat

Aha, zmražování mě nikdy ani nenapadlo. Já si dám do zavařovačky lopuchový kořen, rozmarýn, zázvor a zaleju to čistou alpou. A pak si postupně odlívám dle potřeby, takže poslední várka je klíďo "naložená" 3 měsíce.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 7:04 pm    Předmět: Citovat

lethality:
no myslím, že moc výsledků nezpozoruju. mi jde hlavně o to abych měla pokožku trochu vyživenou (mám extra suchou) a nesvědila mě pak. což ta voda dělá. a pokud zároveň ty nové vlasy a kořínky vyživí, tak je to super. každopádně ta voda stojí jen asi 30 kč takže by mě netrápilo, kdyby jen trochu hydratovala pokožku Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 8:13 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
lethality:
no myslím, že moc výsledků nezpozoruju. mi jde hlavně o to abych měla pokožku trochu vyživenou (mám extra suchou) a nesvědila mě pak. což ta voda dělá. a pokud zároveň ty nové vlasy a kořínky vyživí, tak je to super. každopádně ta voda stojí jen asi 30 kč takže by mě netrápilo, kdyby jen trochu hydratovala pokožku Wink


díky, sem ráda za každou zkušenost, myslím, že i kdyby "jen" hydratovala, tak je to supr, nečekám, že by mi po vlasovce vyrašil zázračný bujný porost rostoucí bleskově rychle Very Happy ale fajná představa

a výživa vlasopokožky je podle mě základ zdravých vlasů, takže vitamíny a minerály sou fajn. asi se po té vodě podívám, investice je to malá a za zkoušku to rozhodně stojí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 5:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, která vodička je bez silné parfemace (Capillan, Bione Rolling Eyes ) a nemastí jemné vlasy? Mám v plánu nějakou používat, aby mi nepnula kůže, neloupala se, nesvědila a byla prostě v pohodě..
Tak kterou? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 7:37 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Ahoj, která vodička je bez silné parfemace (Capillan, Bione Rolling Eyes ) a nemastí jemné vlasy? Mám v plánu nějakou používat, aby mi nepnula kůže, neloupala se, nesvědila a byla prostě v pohodě..
Tak kterou? Smile


Hariku, která nemastí nevím, já používám jen B-U a H, Háčko mi teda mastí, taky jám jemné vlasy.. Pokud jsi z Brna, koukni do Jasmínu, tam těch vodiček mají dost..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 7:39 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
Trochu vám skočím do diskuze, ale nedávno jsem obhlížela vlasové vody ve kterých by nebyl alkohol, trochu pro vyživení vlasové pokožky, a objevila jsem od BIONE, takže mám vlasovou vodu s keratinem, složení je vlastně jen voda, kyselina mléčná, parfém a právě ten keratin...
Jestli to má účinky to samozřejmě neposoudím takhle rychle, každopádně složení je natolik pěkné že by to snad nějaký efekt mít mohlo, do budoucna Smile


Soni, já ji měla, je super (silná vůně mi nevadí, ba naopak Wink ) ale myslím tam je přímo napsáno na vlasy? Nebo i na pokožku? Už jsem ji měla celkem dávno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 8:27 pm    Předmět: Citovat

Cherry, děkuju, nejsem z Brna Laughing Ale já sem se právě chtěla vyhnout bloumání po drogerii, kde mají spoustu věcí na vlasy, který ještě neznám. Ze známých důvodů...(syndrom DV) Twisted Evil
Přemýšlím pořád, jestli je ta Luna lepší než nic. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 8:47 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Přemýšlím pořád, jestli je ta Luna lepší než nic. Smile


já mám od luny březovku, dávám do právě umytých vlasů a maštění mi omezila tak o 1, 2 dny, záleží i na šamponu, jaký sem použila. sice mě moc nenadchlo to složení, ale připadalo mi stravitelnější než u dixi.
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.