Dětské šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b948dc8bc09b6fe24a129d387ae12dbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

Taky jsem zkoušela dětské šampony. Měla jsem po nich na hlavě nerozčesatelnou změť, takže už nikdy víc. Vůbec se mi nezdá, že by dětské šampony byly nějak šetrnější, právě naopak Confused
A vždycky, ale úplně vždycky mě štípaly v očích, ať už měly reklamu jakoukoli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem dětské šampony Johnsons, ale oba dva mě hrozně vysušily hlavu i vlasy,což mě mrzelo, protože mi krásně voněly a byly celkově takové příjemné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:31 pm    Předmět: Citovat

Po Johnsons má dcera vlasy dost zacuchané, a celkově nic moc. Teď jsem jí koupila dětský šampon od Urtekramu, a řekla bych, že je to o dost lepší. Po delším používání ještě poreferuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jul
0-7
0-7


Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 11:00 am    Předmět: Citovat

Tak jelikož mám dvě malé děti, tak i doma mám pár dětských šamponů. Lavera dětský mandlový a hipp a jak se tak dívám na složení, jsem docela překvapená.
HIPP : aqua, sorbitol, cocamidopropyl hydroxysultaine, cocamidopropyl betain, lauryl glukoside, sodium chloride, coco-glukoside, glyceryl oleante, prunus amygdalus dulcis, sodium carboxymethyl betaglucan, glycerin, citrid acid, parfum.
Lavera :Water (Aqua), Glycerin, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Lauryl Glucoside, Sucrose Laurate, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Rosa Damascena Flower Water*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Glucose Glutamate, Alcohol, Fragrance (Parfum)**, Limonene**, Linalool** * ingredients from certified organic agriculture ** natural essential oils
Na lahvičce u hippu píšou bez min. olejů, arom. látek, barviv, konzerv. látek, tak asi nebude špatný, i když je jenom drogerkový. U Lavery bych nečekala ten Sodium Lauryl Sulfoacetate, no co už.
Umývám dětem tou laverou a zdá se takový normální, ani se rychle nezmastí ani nevysušuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 11:02 am    Předmět: Citovat

Já kdysi taky zkoušela dětské šampony, sice nádherně voněly Laughing ale zato pořádně cuchaly vlasy a byly hrozně jemné-opravdu jako dětské. Mamka nějaké dva šampony taky měla a teda musím říct, že měla skvělé vlasy Very Happy A to je teda zvláštní Question Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Divoženka
21-40
21-40


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 32
Bydliště: Severov??chod

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 6:46 pm    Předmět: Citovat

Dětský (český) šampon jsem používala dlouhou dobu a nějaké velké zlepšení nebo zhoršeí vlasů se nekonalo. Na prosté umytí byl bezva, ale asi mu chybí nějaké ty pečující specialitky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 10:37 am    Předmět: Citovat

A co třeba dětský šampon od Weledy? V diskuzi o Weledě si ho některé holky chválili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 12:30 pm    Předmět: Citovat

Jsem si jednou vydupala v obchodě dětský, jahodový šampon...vůně užasná. Ale po pár umytích se mi oběvilo příšerný svědění hlavy, který po měsíci nechtělo ustoupit. Už jsem na to brala tatův headen&shoulders a nic. Pak mě napadlo do šamponu přikápnout trochu TeaTreečka a po dvou umytích bylo svědění pryč. Zbytek jahodovýho používám jako nouzovku, a vlasy jsou vpohodě, i je krásně rozčešu.
Johnson jsem jednu dobu používala a docela ušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

tedka mam Johnsons a vlasky se mi jim davaji do poradku... prestavaji padat... Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

vzdy ked kupim sampon lejkovi, tak ho sama vyskusam a ani neviem preco to robim, lebo kazdy jeden detsky sampon mi vlasy zacuha hroznym sposobom a ani ich poriadne neumyje. proste je velmi jemny asi na tie polodroty co mam na hlave
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.