šampony Doliva
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=16fc05326c2cf2e82c62a21808c11e24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 7:40 pm    Předmět: šampony Doliva Citovat

Tak jsem vyzkoušela šampon D oliva a jsem mile překvapená. Na moje vlasy zapůsobil fantasticky . Voní po čerstvých citronech a vlasy jsou jemné , pružné , hladké a nádherně provoněné . A zdá se mi , že i maličko ztmavly. Shocked Ale jen nepatrně. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 11:15 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Tak jsem vyzkoušela šampon D oliva a jsem mile překvapená. Na moje vlasy zapůsobil fantasticky . Voní po čerstvých citronech a vlasy jsou jemné , pružné , hladké a nádherně provoněné . A zdá se mi , že i maličko ztmavly. Shocked Ale jen nepatrně. Very Happy


Tahleta D oliva se dá koupit jen v lékarně Question Question Nevíte výrobce? Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 8:37 am    Předmět: Citovat

Já jsem ji koupila v lékárně. Výrobce je Medipharma cosmetics.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 12:27 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem ji koupila v lékárně. A dá se sehnat i na www.lekarnaparizska.cz nebo www.klea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 1:35 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Taky jsem ji koupila v lékárně. A dá se sehnat i na www.lekarnaparizska.cz nebo www.klea.cz

Děkuji za tip, hned jsem si ji objednala, doufám, že brzy dojde, ne jako Urtekram, kterého se stále nemůžu dočkat Confused Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 2:14 pm    Předmět: Citovat

Hmm to je divné, mě Doliva šampon udělal, to, že jsem vlasy nebyla schopná rozčesat. Jiný přírodní šampon jsem nezkoušela, teprv se chystám. Teď mám Dove a vlasy jsou krásně rozčesatelné, ani nepotřebují kondicionér.Asi holt potřebuji šampon nabitý chemií. Tak nevím, jestli mám dál používat drogerijní silikoňáky a nebo přírodní šampon a zas na to patlat moře kondicionéru/ z drogerky/ páč na ty přírodní jako weleda či urtekram a pod. nemám peníze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 2:18 pm    Předmět: Citovat

To je zajímavé, já jsem s DOlivou maximálně spokojená a kondicionér nepoužívám. Opět se nám tu potvrzuje, že každý máme úplně jiné vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Určitě, co člověk, to jiný materiál. Ale přesto doufám, že existuje něco, co mají rády všechny vlasy. To s tou dolivou mě mrzí,ale určitě mě to neodradí od dalšího testování. Chtěla bych s chemií přestat úplně, ale zatím pořád nejlepší vlasy mám po šamponech z drogerky...Co mě taky u šamponu odradídí je to, když je ho málo. Danielo, od Tebe jsem také někde četla, že stříkáš na vlasy směs vody a oleje, praktikuješ toto stále?A jak to děláš, že nemáte celou koupenu mastnou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 9:06 am    Předmět: Citovat

Taky mi před časem Doliva vůbec nesedla, ale vůbec. Opravdu je to s těma šamponama individuální...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

tak sem právě včera dostala od babičky šampon doliva na suché a poškozené vlasy...uvidíme co to udělá Confused pak poreferuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.