šampony Doliva
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49bf216aa264b5012fe721531c697a8bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 1:30 pm    Předmět: Citovat

Zarghul napsal:
Mam 2 otazky:
1. Je lepsi sampon na suche vlasy nebo na objem?(nekdo psal ze to vysusuje)
2. Jak dlouho vam vydrzi 200ml?(hodlam to kombinovat s chemickym samponem, alespon na zacatku, takze na jedno umyti za 2 dny)

Já mám ten na objem a je hodně dobrý, myslím, že nevysušuje. Na suché jsem nezkoušela.
Záleží, jak moc šamponem plýtváš, jestli to nepřeháníš, mohl by ti vydržet tak 2 měsíce při mytí obden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 10:48 pm    Předmět: Citovat

Tak mi sampon na objem a proti padani vlasu ze zacatku delal psi kusy, nejprve mi vysusoval, tak jsme ho nechal na hlavu pusobit (aby se vsaknul ten olej), ale to hrozne stipalo, navic mi zacaly padat vlasy mnohem vic nez predtim(i kdyz tezko rict jestli to bylo samponem nebo ze jsem je umyl a vycesal jednou za tri dny)a byly hrozne suche. Po mesici co jsem Dolivu nepouzival, mam vlasy po umyti Dolivou lepsi nez predtim. Ale davkovani je naprosto skvele-vlasy se mi tolik nemasti takze muzu vlasy namydlit jednou za tri dny(tj. sampon na nich je 5x min casto nez s sampony z drogerie).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 8:32 am    Předmět: Citovat

No nejak ma stale ta doliva laka, tak som si povedala ze ju vyskusam - chystam sa pre tu citronovu , pre objem a proti vypadavaniu vlasov tak som nanu strasne zvedava. Akurat vaham ci zobrat aj masku alebo nie, ale to uvidim az po par umytiach ci vlasy drhnu alebo nie Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:22 am    Předmět: Citovat

No tak hlasim sa po prvom umyti. Ten citronovy sampon naadherne voni, prijemne penil, ani moc ani vela, a aj sa s nim tie vlasy dobre umyvali . Umyl na jednotku, vona vydrzala , vlasy sa pekne lesklu, aj nejaky ten objem sa objavil, ale mam pocit ze mi trosku zjemnil vlasy co mi zas tak moc nevyhovuje Rolling Eyes uvidim na dalsie umytie, ale tak zatial by som povedala ze jeden z tych lepsich samponov Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TatianaMG
0-7
0-7


Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 10:47 pm    Předmět: Citovat

Ahojte,
mám vlnité vlasy, které by určitě potřebovaly spíše hydrataci než vysušení.. popis "lamavost a suché vlasy" se k mým hodí určo víc než "objem a padadání.." .. objem mám dostačující.. ale teda.. vysušuje ten na tu lámavost? Musim Dolivu proste zkusit Very Happy už jen lahvička mě přitahuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delusion
8-20
8-20


Založen: 23.10.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 1:20 pm    Předmět: doliva Citovat

http://www.naturprodukt.sk/?produkt-1&produkt=giardino-di-roma-olivovy-hlbkovo-vyzivujuci-sampon

http://www.naturprodukt.sk/?produkt-1&produkt=limoni-di-amalfi-olivovy-spevnujuci-sampon

Má niekto skúsenosti s týmito šampónmi ? Celkom ma zaujalo zloženie,pretože tie bylinky používam najviac a osvedčili sa mi. Very Happy ale tá cena je vysoká a nechcem aby taký drahý šampón šiel po dvoch použitiach mojej maminke.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2011 11:10 am    Předmět: Citovat

Nevím, jestli už si toho někdo všimnul. Doliva změnila strategii, začala prodávat v lékárnách šampony v půllitrovém balení, jsou jen asi o deset korun dražší, než čtvrtlitrová předchozí, a taky je přejmenovala - třeba ten Doliva Amalfi, který si kupuju, je Volume - objem, ale jinak i stejně voní. O kvalitě zatím nevím, nemyla jsem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 10:45 am    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
Nevím, jestli už si toho někdo všimnul. Doliva změnila strategii, začala prodávat v lékárnách šampony v půllitrovém balení, jsou jen asi o deset korun dražší, než čtvrtlitrová předchozí, a taky je přejmenovala - třeba ten Doliva Amalfi, který si kupuju, je Volume - objem, ale jinak i stejně voní. O kvalitě zatím nevím, nemyla jsem...


Koukala jsem, ale říkala jsem si, že je to asi jiný druh, který k nám dříve nedováželi. Obsah je teda stejný??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 10:49 am    Předmět: Citovat

EvulinkaH napsal:
slunovláska napsal:
Nevím, jestli už si toho někdo všimnul. Doliva změnila strategii, začala prodávat v lékárnách šampony v půllitrovém balení, jsou jen asi o deset korun dražší, než čtvrtlitrová předchozí, a taky je přejmenovala - třeba ten Doliva Amalfi, který si kupuju, je Volume - objem, ale jinak i stejně voní. O kvalitě zatím nevím, nemyla jsem...


Koukala jsem, ale říkala jsem si, že je to asi jiný druh, který k nám dříve nedováželi. Obsah je teda stejný??


Lékárnice mi tvrdila, že jo,že jsou jenom přejmenované.Vůně,hustota,i chemické složení odpovídá, jenom jsem jím fakt ještě nemyla, ale polepším se... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 10:10 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
EvulinkaH napsal:
slunovláska napsal:
Nevím, jestli už si toho někdo všimnul. Doliva změnila strategii, začala prodávat v lékárnách šampony v půllitrovém balení, jsou jen asi o deset korun dražší, než čtvrtlitrová předchozí, a taky je přejmenovala - třeba ten Doliva Amalfi, který si kupuju, je Volume - objem, ale jinak i stejně voní. O kvalitě zatím nevím, nemyla jsem...


Koukala jsem, ale říkala jsem si, že je to asi jiný druh, který k nám dříve nedováželi. Obsah je teda stejný??


Lékárnice mi tvrdila, že jo,že jsou jenom přejmenované.Vůně,hustota,i chemické složení odpovídá, jenom jsem jím fakt ještě nemyla, ale polepším se... Embarassed


Teraz sa to pri tých 500ml za 7€ dosť oplatí. Chystám sa na ten objemový s citronovým olejom. Najprv som chcela len vzorku vypýtať, ale vidím, že tu veľa ľuďom vyhovoval, tak asi kúpim rovno Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.