šampony Doliva
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f566db47316e37b62d0fdc772921ac5dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 9:18 am    Předmět: Citovat

Babizny! Laughing Jste mi zas nasadily brouka do hlavy s tím objemovým Very Happy Teď mám ještě úplně plnou Baleu ale až ji vypatlu, tak se vrhnu na Dolivu asi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
EvulinkaH napsal:
slunovláska napsal:
Nevím, jestli už si toho někdo všimnul. Doliva změnila strategii, začala prodávat v lékárnách šampony v půllitrovém balení, jsou jen asi o deset korun dražší, než čtvrtlitrová předchozí, a taky je přejmenovala - třeba ten Doliva Amalfi, který si kupuju, je Volume - objem, ale jinak i stejně voní. O kvalitě zatím nevím, nemyla jsem...


Koukala jsem, ale říkala jsem si, že je to asi jiný druh, který k nám dříve nedováželi. Obsah je teda stejný??


Lékárnice mi tvrdila, že jo,že jsou jenom přejmenované.Vůně,hustota,i chemické složení odpovídá, jenom jsem jím fakt ještě nemyla, ale polepším se... Embarassed


Tak to docela nechápu- předtím stál 200 ml šampon téměř stejně jako teď půllitrový-není to nějaké divné??? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 9:53 pm    Předmět: Citovat

No akosi sa mi nepodarilo zohnať vzorku toho šamponu na objem, tak vezmem 500ml rovno naostro Embarassed Dúfam, že to bude dobrá kúpa, dosť ľuďom vyhovoval ako tak čítam...už sa teším, ako ho vyskúšam Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 9:56 am    Předmět: Citovat

Ja maximálne odporúčam aj šampónik aj kondicioner, nádherne vonia, po umytí sú vlásky krásne lesklé a jemné...palec hore Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kure XXL
0-7
0-7


Založen: 15.10.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 4:57 pm    Předmět: Citovat

Mohla bych se zeptat ta doliva se prodává na suché,mastné i normální vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 5:46 pm    Předmět: Citovat

Pejem ódu na Dolivu objemový šampón Very Happy Objem sa teda konal, vlasy boli nádherne jemné a lesklé, ako som nemala ešte po žiadnom inom šampóne. Myslím, že celkom pečuje, ale pritom vlasy nezaťažuje, mycí interval mi zostal rovnaký. Takže vrelo odporúčam Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stelleonor
8-20
8-20


Založen: 17.1.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 12:08 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, tak ja sa tiez pripajam k pouzivatelom Dolivy. vcera som si dala kavovou masku (med, olivovy olej, 3 lyzicky kavy, nechala posobit cca 1 hod.) a umyla som si vlasy iba samponom na suche a namahane vlasy. Po umyti som sa nalakala lebo ostali take tvrdsie vlasy, no ale rano uplne prekvapenie!! Jemne nadherne vlasky! neviem ci to bolo tou maskou alebo samponom. Ale tiez som mala po umyt take uzliky, celkom ma to zaskocilo a nevedela som ci to vobec rozcesem v suchom stave, tak som to pomalicky rozcesavala velmi riedkym hrebenom, ale dalo sa. Takze ja som zatial spokojna a este chcem k tomu dokupit tiez kuru na vlasy. mam dolamane konce takze sa nejako snazim ich povzbudt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.