Kérastase
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dcb70881705abcd11fa9cd8529cbb70eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
docela zajimave video o tom, ze nemusi vsechno byt takove, jake se zda ve filmu nebo na fotografiich:
http://www.campaignforrealbeauty.com/flat4.asp?id=6909

To je velice zajímavé video.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Daniela napsal:
Co vypadá hezky ve filmu bych nebrala moc za směrodatné, tam musí umět načančat i mrtvolu Smile


docela zajimave video o tom, ze nemusi vsechno byt takove, jake se zda ve filmu nebo na fotografiich:
http://www.campaignforrealbeauty.com/flat4.asp?id=6909


Tak tohle video zunám, kamarád mi jej poslal s tím,k že bychom si tam mohli nechat vylepšit své drahé polovičky.... Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 1:14 pm    Předmět: Citovat

Já tohle video taky znám, navíc mám pár mailu různych hereček před nalíčením a po nalíčení- no není všechno zlato, co se třpytí Very Happy V soukromí vypadají obyčejně, jeden by je skoro přehlídl, některé i politoval, jaké že to mají problémy s pletí, s vlasy....pak je dostane do ruk vizážista, kadeřník, nanesou se kvanta šminek, přidá pár pramenů příčesku a z obyčejné holky je hvězda. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 12:33 am    Předmět: Citovat

To video je přesné. A souhlasím, že ve filmu udělají krááásné i to, co vlastně neexistuje. Technika, make-up, osvětlení, počítačové úpravy, prostě všechno vytvoří tu virtuální realitu.Nejlepší je, když je žena krásná, aniž cokoli z toho potřebuje.
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

Galadriel, já jsem si před 14dny koupila po dlouhé době Kerastase zelený,šampon a masku a mám sama pro sebe jediný závěr, je prostě nejlepší, kdo ho zkusí, těžko se spokojí s něčím jiným. Asi bych řekla tak, mám po něm přesně takové vlasy, jaké chci, takže spokojenost veliká,aby ne, za ty peníze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

Jana: no me taky ty vlasy po kerastase prijdou takove pevnejsi. ted jedu do Nemecka, tam je o neco levnejsi, tak si ji koupim. Jakou mas masku? Tu age recharche? Ta je naprosto skvela, ale bohuzel jak ma slabe a jemne vlasy, dost rychle se mi pak masti. Ale tak dva dny je opravdu videt rozdil, jak jsou vlasy pevnejsi a jakoby hustsi.
Krom toho tuhle kosmetiku pouziva Madonna, Sarah Jessica Parker, Jennifer Aniston, Cameron Diaz atd. A ty maji na nejdrazsi pripravky, z cehoz plyne, ze nejlepsi je tahle. Pro me jasny zaver
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 12:05 pm    Předmět: Citovat

No jo, ale jaké mají tyhle celebrity vlasy! Kérastase nekérastase, takové vlasy jako ony bych vážně mít nechtěla! Anistonka je pěkně šeredná, včetně vlasů a žádná z nich nijak vlasově nevyniká nad běžný průměr. Confused Určitě by mě to nepřesvědčilo, abych si kupovala šampon jako ony, podobně jako mě nepřsvědčí, abych si kupovala hadry jako ony Mad
Návrat nahoru
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
No jo, ale jaké mají tyhle celebrity vlasy! Kérastase nekérastase, takové vlasy jako ony bych vážně mít nechtěla! Anistonka je pěkně šeredná, včetně vlasů a žádná z nich nijak vlasově nevyniká nad běžný průměr. Confused Určitě by mě to nepřesvědčilo, abych si kupovala šampon jako ony, podobně jako mě nepřsvědčí, abych si kupovala hadry jako ony Mad

Souhlasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 5:56 pm    Předmět: Citovat

Ja se s vami musim podelit o cerstvou zkusenost s Kerastase. Z kamaradky vypadlo, ze ma tu zelenou Age Recharge, tak jsem ji o kapku pozadala, protoze jsem byla zvedava, hlavne diky zkusenostem galadriel. Dostala jsem to v takove malinke lekovce, po umyti vlasu jsem to na ne napatlala a po 5-ti min smyla. Musim rict, ze vlasy byly cele 2 dny N-A-D-H-E-R-N-E!! Takove obrovske, nadychane, pevne... Dnes jsou to uz 3 dny a zadne rychle masteni se nekona. Podle slozeni v tom neni zadny zazrak, dokonce jen jeden silikon. Kupovat to nebudu, ale verim, ze to ma pozitivni ohlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 9:03 pm    Předmět: Citovat

Lenna: moje sestrenice ma dlouhe vlasy skoro po pas, ma je teda huste a vlnite a ma meliry. Pouziva od Kerasrase tu zlutou radu a rikala, ze to jediny ji ty vlasy udrzuje ve stavu, ze vubec nemusi zastrihovat konecky. Takze si myslim, ze kdyz nekdo chce "spravit" nebo nejak napravit ponicene vlasy, nerikam uplne znicene a nebo jako prevenci, tak je tahle znacka asi nejlepsi. Je ale jak uz jsem psala hodne silna, takze ji podle mne pravidelne snesou normalni a kvalitni, huste vlasy. Na jemne se hodi jenom po urcitou dobu, kdy teda vlasy vypadaji senzacne a je znat rozdil, ale po nejake dobe, vlasy jsou az tak "osetrene", ze zacnou plihnout a vyhlazovat se, coz je u jemnych vlasu zrovna zadane neni.
Proto si myslm, ze je nejlepsi na jemne vlasy jr, nechat je uplne prirodni, clovek pak nemusi pouzivat buhvijakou vlasovou kosmetiku, ktera sice necha barvu nebo melir hezky vyniknout, ale vlasy zatizi. A taky jsem prestala pouzivat tuzidla, jen trosku laku, kdyz jsou vlasy zdrave a treba muzou byt i jemne, drzi tvar samy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.