Kérastase
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=beac010785dd8365bb30cf979ca41dfbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Keller
21-40
21-40


Založen: 17.12.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 11:47 am    Předmět: Citovat

[quote="porcelainswan"]tak to zní opravdu fantasticky! sice jsem studentka, ale blíží se Vánoce, a Ježíšek by mohl nadělovat. Mohla bych tě poprosit o přepsání, nebo spíš vyfocení složení (předpokládám, že je řádně dlouhé)? abych kdyžtak neobjedala na internetu zajíce v pytli?[/quote]

Tak jsem právě "dotahal ženu za vlasy" :twisted: a jdu nahodit reply, protože mi ještě ruce voní po tom úžasném olejovém komlexu, popisovaném v mém předchozím příspěvku a tak to půjde s patřičnou inspirací.
Na lahvičce složení není, je tam pouze uvedeno, že se jedná o unikátní "Olejový komplex", ale díky chytré technice se mi podařilo "vygooglit", že Elixir Ultime obsahuje oleje z kukuřice, kamélie, arganu (tzv. marocké zlato) a ze semen stromu Pentaclethra Macroloba. Tedy nic než oleje :wink: , takže žádné obavy z těch démonizovaných silikonů, silikátů, silanů či silikonátů... .
Apropos, nutno ještě uvést k tomu úvodu - žádné domácí násilí! Naopak. Ráno jsem Dáše umyl lebku (po 5dnech! to jsem čuměl, jak to dlouho vydrželo pěkné :shock: ) a po "býčích žlázách, co jsou vlastně výtažky z bambusu, ale i tak fungují výborně" ji vždycky dávám na již řádně spláchnuté vlásky právě onen Kérastase Elixír Ultime. 4 pumpnutí na prsty, lehce rozetřít a pak velmi zlehka, jen tak se ze začátku vlásků dotýkat pěkně od konců, až je to zhruba distribuováno na všechny vlasy a pak to začne :P :twisted: ...!
Beru pramen po prameni, zejména ty vrchní, co jsou nejvíc namáhané větrem, deštěm, sluncem, česáním, barvením, žehlením, fénováním, mým neustálým hrabáním... a tahám ten pramen po prameni hezky od hlavy až ke konečkům a palci proti dlaním uhlazuji a zatírám právě nanesený "oil complex" tak dlouho, až ty vlasy vůbec nikde nedrhnou a nezadírají se. Občas je přitom prohrábnu prsty či pročísnu rozčesávacím hřebenem s proměnlivou výškou zubů a pokračuji v "zatírání", až mám ruce úplně "suché", nebo lépe - bez olejového filmu, čímž pádem vím, že všechno je na, a hlavně ve vlasech. No a taky si naivně říkám, že kyž ty vlásky budu takhle intenzivně leč šetrně tahat a povytahovat, tak oni porostou o to rychleji. To je ale spíš jak teorie z Cimmermana... a přiživuju si tím touhu a přání, že se do té půlky zad přece nějak k sakru musíme jednou dostat...!
No a závěrem tohoto kraťoučkého příspěvku můžu jenom doporučit předvánoční typ na dobrý nákup, protože za mírně vyšší cenu (730,-Kč), než je nejnižší dosažitelná (cca 690,-Kč za 125ml) je momentálně k mání set Kérastase Elixír Ultime 125+50ml. A nekecám, tady to je!! http://www.zbozi-vlasy.cz/Kerastase-Elixir-Ultime-125ml-Vanocni-AKCE-ZDARMA-Elixir-Ultime-50ml-g7841.html. A to se vyplatí, 175ml místo 125ml za ty prachy!!! :wink:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 4:41 pm    Předmět: Citovat

díky za vyčerpávající odpovědi, asi do něj teda jdu, spolu se Sixteen Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 5:23 pm    Předmět: Citovat

Tento olej mám. Na krabičce složení je a je to v podstatě čistý silikon v oleji, což mně nevadí, ale jiným by mohlo. Zdevastované vlasy nespasí, jen jednorázově vyhladí, takže na pohled působí opravdu "reklamním" dojmem. Vůně ambry je naprosto neodolatelná. Loreal prof. prodává podstatně levnější variantu s názvem Mythic Oil. Za zázrak bych to nepovažovala (třeba takový Oleo-relax olejíček od stejné značky mi vyhovuje lépe na prevenci proti třepícím se konečkům), ale novou vlajkovou lodí Kerastase je právem. Výhodou je jeho multifunkčnost (osobně aplikuji na umyté vlasy před foukáním, na vtírání před mytím si zatím netroufám) a také to, že je vhodný pro všechny typy vlasů.

Naposledy upravil koloušák dne út listopad 22, 2011 6:10 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 5:25 pm    Předmět: Citovat

silikon v oleji? Confused máš doma ještě krabičku se složením?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 5:30 pm    Předmět: Citovat

tohle by mohlo pomoct http://www.makeupandbeautyblog.com/product-reviews/is-kerastase-elixer-the-ultime-hair-styling-jewel/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 5:38 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
tohle by mohlo pomoct http://www.makeupandbeautyblog.com/product-reviews/is-kerastase-elixer-the-ultime-hair-styling-jewel/


úžasné úžasné!!! děkuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leník
0-7
0-7


Založen: 22.11.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 7:04 pm    Předmět: Kerastase Citovat

Taky používám Kerastase specifique a můžu doporučit. Jsou to opravdu kvalitní šampony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 3:15 pm    Předmět: Citovat

uvažuju že si objednám ten Ultimate elixir, máte teda některá s tím zkušenosti? Keller jej vychválil až do nebe, našla jsem i tu stránku kde stále mají tu akci... Tak nevím, je to dost peněz, které ráda dám, ale ne jen tak vyhodím z okna no...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 7:18 pm    Předmět: Citovat

Dnes mi přišel dlouho zvažovaný a chtěný šamponek Age Recharge. Zkoušet jej budu až za pár dní, co mě však překvapilo, v celém složení není ani jeden silikon Exclamation A to se přitom jedná o šampon na stárnoucí a dlouhé vlasy. Všude jsem slyšela, jak je Kerastase zasilikonovaná - no je vidět, že kvalitní šampony silikony nepotřebují. Zajímalo by mě, jestli je to tak i u jiných řad nebo je tohle výjimka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 7:24 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Dnes mi přišel dlouho zvažovaný a chtěný šamponek Age Recharge. Zkoušet jej budu až za pár dní, co mě však překvapilo, v celém složení není ani jeden silikon Exclamation A to se přitom jedná o šampon na stárnoucí a dlouhé vlasy. Všude jsem slyšela, jak je Kerastase zasilikonovaná - no je vidět, že kvalitní šampony silikony nepotřebují. Zajímalo by mě, jestli je to tak i u jiných řad nebo je tohle výjimka?


Můžu se prosím zeptat, jaký obsahuje sulfát? díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.