Kérastase
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a3197be94bc02d0659f5b1545fbf3753Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 11:53 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, ty vlasky me zabijou. Tak jsem se snazila vydrzet co nejdele vlasy nemyt a proste to nejde. Zkousela jsem jak Kerastase tak i panteholol, po cem nemusim drive myt a v podstate to vyjde nastejno.
Ja uz fakt nevim, co. Mastne vlasy nemam, to vim urcite, ale proste kdyz umyju v nedeli, tak v utery uz mam pocit ze musim vlasy umyt.
Kamoska mi dneska rikala, ze pry je to tema samponama co pouzivam Ze jsou dost silne a ja jak mam jemne zdrave vlasy, tak je to hodne zatizi. Rikala, ze mam zkusit myt obycejnym berzovym, ale jenom malo samponu a myt jednou. V brezovem samponu- teda jmenuje se brezovy, pochybuju ze je tam neco z brizy krome te umele vytvorene vune Rolling Eyes zadne pecujici latky moc nejsou, takze vlasy se jakoby jen "umyji" ale nepusobi na ne nejake pecujici latky. A proc myt jednou, v podstate rikala, ze vlasy kdyz se umyji jednou, nezbavi se takove te ochrane vrstvy tolik jako kdyz se myji dvakrat- jsem prekvapena, myji dvakrat po cely zivot.
Tak nevim, jestli to mam zkusit. Ale fakt bych chtela myt co nejmene
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

Galadriel, jámyslím, že když ty vlasy nemáš mastné, tak nemusíš mýt dvakrát. Obzvlášť jestli máš silné šampony. Já myju dvakrát jenom když ten interval mezi mytím opravdu hodně natáhnu, takže potom jedno umytí tak tak odstraní tu nejhorší mastnotu.

Naposledy upravil * dne st září 12, 2007 6:45 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

Dani, no mas pravdu, ale u mne je problem, ze asi pouzivam hodne silne sampony. Jenze tak krasne vlasy, jak po te Kerastase nemam po nicem jinem, akorat teda pak to caste myti. Jenze ja jak si umyju nejakym brezovym nebo obycejnym sampone, vlasy mam takove rozlitane a proste je to poznat. Asi ted zkusim zas na chvili tu Sachaumu, je obyc, silna neni ale zas je o neco lepsi nez ty berzove a koprivove z drogerie. Silikony v sobe take nema, tak uvidime Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:54 am    Předmět: Kerastase Citovat

Pripajam sa k nadsencom tejto znacky.Vlasy farbim uz peknych par rockov.Predtym som pouzivala bezne sampony z drogerky a so ziadnym som nebola spokojna.Tak som presla na sampony z kadernictva,Wella - teda za tie prachy nic moc,Kerastase som verna uz peknych par rokov a Redken pouzivam par mesiacov.Moje vlasy su leskle a vyzeraju zdravu aj napriek melirovaniu a farbeniu a tonovaniu...Ved to poznate.Po mojom experimentovani so samponom BIG od LUSHu dostali moje vlasy sok pre zivot a musela som ich zacat davat dokopy.Raz do tyzdna davam masku z tej zltej rady na suchy vlasy,necham aj 2-3 hodky posobit s igelitom na hlave a vymyjem.Vlasy sa ovela zlepsili.Aj moj kadernik mi ich pochvalil Embarassed Teraz len dufam,ze budu dalej pekne a hlavne rychlo rast Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 10:58 am    Předmět: Citovat

Dle mého názoru mohou tyto drahé šampony prospět někomu, kdo má ty vlasy už nějak narušené. Tam pak ty látky v šamponu obsažené mohou vlas zacelit, napravit nedostatky, které jsou jinak už moc nápadné. Ale na zdravé vlasy to nemá smysl, tam není co napravovat. Zdravý vlas všechny ty látky jedině zatíží a tím pádem zplihnou. Osobně jsem zkoušela ten objemový (vím, není to zrovna typ vhodný na moje vlasy, mohlo to být i tím), ale byla to stejná hrůza jako po kterémkoli jiném silikoňáku z drogerie. Prostě myslím, že kdo má vlasy zdravé, ten by na na ně neměl nic "přidávat" Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

To mas teda pravdu.Mne ale obycajne sampony z drogerky nevyhovuju,strasne mi vysusuju vlasy a vymyvaju farbu.Ale chcela by som si nejaky jemny,bylinkovy samponik zadovazit.Taky na castejsie pouzivanie,aby som to s tou chemiou trosku obmienala.Mate nejaky tip na suche vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 11:58 am    Předmět: Citovat

Natko, jestli chemicky barvíš, tak ty vlasy narušené máš a tento šampon asi pro Tebe bude vhodný. Z bylinek: já jsem spokojená s Urtekramem červená Henna, dále používám Baronku na suché vlasy, a nově i šampon s bambuckým máslem, ale ten není čistě přírodní, je z drogerie. Dělá ale krásně vláčné vlasy. Z Lushe mám Rehab a modrý mořský šampuk (od Galadriel : ), oba jsou dobré, i když ten šampuk mi trochu víc vysušuje. A pak také používám Panthenol šampon pro suché a narušené vlasy z lékárny. Po ničem jiném nemám takový lesk!
Což mi připomíná, že na vyzkoušení pořád čeká šampon z Mrtvého moře, přístup k němu mi ale pořád blokuje jeho cena. Sad Dřív jsem si kupovala jeden český šampon z Mrtvého moře a byla to nádhera, objem a lesk, ale pak mi ho přestali dělat Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Natko, jestli chemicky barvíš, tak ty vlasy narušené máš a tento šampon asi pro Tebe bude vhodný. Z bylinek: já jsem spokojená s Urtekramem červená Henna, dále používám Baronku na suché vlasy, a nově i šampon s bambuckým máslem, ale ten není čistě přírodní, je z drogerie. Dělá ale krásně vláčné vlasy. Z Lushe mám Rehab a modrý mořský šampuk (od Galadriel : ), oba jsou dobré, i když ten šampuk mi trochu víc vysušuje. A pak také používám Panthenol šampon pro suché a narušené vlasy z lékárny. Po ničem jiném nemám takový lesk!
Což mi připomíná, že na vyzkoušení pořád čeká šampon z Mrtvého moře, přístup k němu mi ale pořád blokuje jeho cena. Sad Dřív jsem si kupovala jeden český šampon z Mrtvého moře a byla to nádhera, objem a lesk, ale pak mi ho přestali dělat Sad .
te

Dakujem velmi pekne za tipy.Skusim sa u nas v meste po tom Urtekram poobzerat.Len sa mi tak vidi,ze som ho nikde nevidela a objednavat cez net sa az take velmi neoplati,kedze si tam uctuju dost velke postovne.No skusim nieco vymysliet Laughing Ale kokosovy olej som si vcera kupila Very Happy tak som nanho strasne zvedava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 1:15 pm    Předmět: Citovat

Vlasy chemicky farbim,teda tonujem plus melir,ale nie su az take znicene.Odkedy sa o nich viac staram,je to na nich aj vidno Laughing Nastastie...Mam vpredu taky sivy pramen tak ich bohuzial farbit musim Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 12:02 am    Předmět: Citovat

Nedavno jsem schledla svoje stare fotky a na jedne jsem neverila svym ocim.. Vlasy krasne hladke a leskle a v te dobe jsem pouzivala radu Kerastase oranzovo-zlutou a jestli si dobre pamatuju, tak me kosmetika vydrezela dele nez bezna z drogerky. Ted mam masku od Redken Extreme Rescue Force-tmave modra rada a jsem s ni take spokojena. Verim v drazsi kosmetiku ze salonu.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.