Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 297, 298, 299  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a8a24629fd9be03ab52aca0b6a37c0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska přepadla DM a udělala velký nákup Smile A mimojiné jsem si koupila šampon Alverde-nakonec jsem se rozhodla pro šampon s hennou a olivou pro normální vlasy. Tak pak večer poreferuju jaký je, už se těším, až si umyju vlásky Smile Very Happy
Ještě jsem tam přihodila polštářek Swiss O´Par (broskvový květ), ale ten vyzkouším až příště Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 6:21 am    Předmět: Citovat

Vsimol som si,ze je tu aj dost spominana kozmetika ALVERDE.Vcera som bol v DM-ku a mali ho tam...Co ma prekvapilo,nebol drahy,stal okolo 65-70 sk...Heh dalej to malo pekne oznamenie-ze neobsahuje silikon a chemicke latky..A dost prijemne vonia...Ake su vase skusenosti s nim???Je aj tak dobry na rozcesavanie,ako pisu na sampone?? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Gliss kur Oil Nutrittive, žlutý průhledný. Byli by ještě nějaké další ohlasy??



Káťo, ten je fakt nejpovedenější. jestli máš suché vlasy, směle do něj, tak sqělý pocit z šamponu jsem ještě neměla. fakt, jdi do nějSmile a navíc hezky voníSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Vsimol som si,ze je tu aj dost spominana kozmetika ALVERDE.Vcera som bol v DM-ku a mali ho tam...Co ma prekvapilo,nebol drahy,stal okolo 65-70 sk...Heh dalej to malo pekne oznamenie-ze neobsahuje silikon a chemicke latky..A dost prijemne vonia...Ake su vase skusenosti s nim???Je aj tak dobry na rozcesavanie,ako pisu na sampone?? Cool


Jj, Alverde je fajn, taky ho mám Smile Příjemně voní, vlásky jsou po něm takové lehčí, nadýchanější, ale na druhou stranu dost vysušuje (jako většina přírodních šamponů). A s tím česáním, to nevim, já mám jenom šampon, kondicionér používám pořád svůj starý "chemický", ale myslím, že po Gliss Kuru se mi ty vlasy češou líp...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 7:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si pořídila též Alverde (nějaký s aloe a ibiškem) a jsem příjemně překvapená!!! Mám jak šampon tak i kondicionér a vlasy se mi po něm krásně rozčesávají, a nádherně voní! Very Happy Ani se mi nezdají být vysušenější než po běžných šamponech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

nj, já jsem totiž tele a nekoupila jsem si pro suché ale pro normální vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

Já mám pro suché a lámavé, ten je fajn, ten si myslím, že by ti mohl vyhovovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

Heh ja som si kupil pre normalne a jemne vlasy.je to s vytazkom z olivy a henny.A som prekvapeny...Siel som si rozcesat vlasy namokro a hroza!!!Vlasy nie a nie rozcesat!!!!!ale ked su vlasy suche,vyzeraju ok,len ma stve to rozcesavanie-to je HROZA s tymto samponom.A pisu,ze ulahcuj rozcesavanie....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 7:29 am    Předmět: Citovat

To je zvláštní... Já mám normálně s rozčesáváním problémy, ale s Alverde je to úplně v pohodě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 7:46 am    Předmět: Citovat

A ktory sampon od Alverde mas??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 297, 298, 299  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.