Kdy se růst vlasů zastavuje?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b157b88b9fd1aed2d0c15425f717d6f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po duben 10, 2006 8:59 am    Předmět: Kdy se růst vlasů zastavuje? Citovat

Docela často je slyšet, že se někdo snaží nechat si narůst dlouhé vlasy, a ono to zkrátka nejde. Někomu se prý zastaví růst už pod lopatkami, jiným až u pasu... jaká je vaše zkušenost? Rostou vlasy pořád - nebo je to od nějaké délky problém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 1:57 pm    Předmět: Re: Kdy se růst vlasů zastavuje? Citovat

Aha napsal:
Docela často je slyšet, že se někdo snaží nechat si narůst dlouhé vlasy, a ono to zkrátka nejde. Někomu se prý zastaví růst už pod lopatkami, jiným až u pasu... jaká je vaše zkušenost? Rostou vlasy pořád - nebo je to od nějaké délky problém?


Tohle by me taky zajimalo. Ze se nekdy rust vlasu zastavuje, ale pak zase obnovuje, to je jasne, ale jako konecne uplne zastavuje, doufam, ze to tak neni, me ted vlasy prerustaji ramena, ale ze by to nejak rostlo, to jako moc ne.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 5:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,slysela jsemo tom,ze se rust vlasu zastavuje.Cetla jsem,ze vlas roste asi 7let a pak vypadne.Podle toho,jak rychle vlasy rostou je muzes mit dlouhe.Rychlost rustu je dana geneticky,ovsem myslim,ze jde ovlivnit.Ja vlasy ZALIVAM,mam je ted do pasu a doufam,ze jeste vyrostou. Jana
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 11:37 am    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Ahoj,slysela jsemo tom,ze se rust vlasu zastavuje.Cetla jsem,ze vlas roste asi 7let a pak vypadne.Podle toho,jak rychle vlasy rostou je muzes mit dlouhe.Rychlost rustu je dana geneticky,ovsem myslim,ze jde ovlivnit.Ja vlasy ZALIVAM,mam je ted do pasu a doufam,ze jeste vyrostou. Jana




A Jano, cim je zalivas...? (A taky hnojis...? Wink) Kazdopadne super, ze ti takhle vyrostly, podel se o recept Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 12:10 pm    Předmět: Citovat

Koprivova voda je fakt dost dobra,nejlepsi doma udelana.Uz chodim obhlizet koprivy,ale zatim nerostou,tak kupuju v lekarne.Beru selen,zinek v tabletach,Biosil plus,ten je hodne dobrej.No a hlavne NESTRIHAM.Jasne ze obcas konecky,ale to reknu segre,ta zastrihne fakt jen konecky.Kdyz jdu zastrihnout ke kadernici,konecky jsou pro nu 10cm,a to je skoro rok rustu.Tu vlasovou vodu stridam s lopuchovou.No a zatim rostou
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 6:25 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Koprivova voda je fakt dost dobra,nejlepsi doma udelana.Uz chodim obhlizet koprivy,ale zatim nerostou,tak kupuju v lekarne.Beru selen,zinek v tabletach,Biosil plus,ten je hodne dobrej.No a hlavne NESTRIHAM.Jasne ze obcas konecky,ale to reknu segre,ta zastrihne fakt jen konecky.Kdyz jdu zastrihnout ke kadernici,konecky jsou pro nu 10cm,a to je skoro rok rustu.Tu vlasovou vodu stridam s lopuchovou.No a zatim rostou




Haha, tak to je doslova fakt pece skoro zahradnicka... Smile Jeste jsem slysel o tabletkach Hair Boost... ty pry kombinuji vsechny ty mineraly a vitaminy... zadna "chemie", jen proste vsechno v jednom Smile To nestrihani je fakt zajimavy, myslel jsem ze se vsechny vlasy trepi... hmmm!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: út květen 02, 2006 6:58 pm    Předmět: Citovat

No ja zase myslela,ze se trepi jen poskozene vlasy.Zastrihavam si je tak,ze praninek stocim do snurky a odstavajici konecky zastrihnu.Tim se vlasy na delce nezkrati.Mam je ted dlouhe 80cm,az mi prestanou rust tak napisu. Jana
Návrat nahoru
JanaF
0-7
0-7


Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2006 4:47 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla asi do 14 let vlasy do půli zad a pořád je zastřihovala, potom jsem tři roky nosila mikádo,potom pět let vlasy na ramena a potom je nechala narůst do pasu a rostou dál, jen je zastřihuji. Jsem ráda, že se mi růst vlasů nezastavil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MEDVIDATKOO
0-7
0-7


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po květen 08, 2006 3:56 pm    Předmět: Můj první příspěvek na těchto stránkách :o) Citovat

Co se mých vlasů týče, sem s nimi asi docela nespokojená. Stále si myslím, že je nemám husté, že bych je chtěla mít hustší. Confused

No, a nedávno sem zjistila, že ještě tak 3cm a budu si je moci zavírat do tepláků - takže když venku bude foukat vítr - mně vadit nebudou Wink a když povyrostou tak o 10 či 15cm, budu si je moc strkat do kapsy u kalhot, což je velmi výhodné Very Happy

Vždy, když uznám za vhodné, požádám máti, aby mi je o kousek zastřihla. A ona mi je opravdu zastřihne jen o kousek - maximálně 1cm. Ale když sem šla ke kadeřnici a rozhodila vlasy, úplně se zhrozila, jak takové páčo vůbec může narůst, načež sem se zhrozila já, že s takovými vlasy asi nemá moc zkušenosti. Takže mi nakonec vlasy zkrátila o 10cm, což byl sice šok, ale dalo se to zkousnout, nebo? sem asi zrovna měla období, kdy bych vlasy nejraději ostřihala na ježka Shocked

Myslím, že mé vlasy měří něco kolem 60cm. Ale mně to stále připadá nějak málo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: út květen 09, 2006 12:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,tu je super napad, zavirat vlasy do teplaku, akorat ze teplaky zadny nemam.Taky me ty moje vlasy obcas stvou ZROVNA TED.Mam je uz straaasne dlouho stejny, zadna zmena,akce-reakce.Napis neco treba jak casto je myjes, cim a tak.Zase me jdou hlavou takovy sileny napady,ze navstivim KADERNICKY SALOOON,doufam, ze me to prejde.Vzdycky ne jare me to takhle chyta.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.