Sunsilk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c55fad3ba490e5b49146547b4f0f780Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Ja musím pochváliť šampón Sunsilk taký modrý myslím, že bol proti plihnúcim vlasom. Mala som po ňom fakt "vzdušné" vlasy dokonca som si ho kúpila viackrát čo sa u mňa nestáva. Bol pre mňa asi najlepší šampón z drogérie. Very Happy

ten jsem taky mela. Celkem usel. Ale nijak specielni pro moje vlasy nebyl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:29 am    Předmět: Citovat

Hlásím, že jsem ve středu v drogerii viděla Sunsilk v novém obalu. Něco takového:

byla to teda jiná řada, ale vypadalo to obdobně, takže to vypadá, že je sem možná zase začnou vozit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Trochu mi to připomíná ty sunsilky, které se prodávají na Západě - možná sjednocují obaly. Jen škoda, že se u nás nikdy neprodával Sunsilk Black na černé vlasy, exportují ho do Asie - s asiatkou na něj mají i zacílenou reklamu - a v Americe taky bude, ale u nás nic, škoda.
A sunsilk je i jeden ze šamponů, které mají celkem zajímavé reklamy Smile na youtube je jich hromada Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
Já pravidelně používám Sunsilk zklidňující - je na citlivou pleť a lupy a můžu o něm říct jen chválu. Jiný sunsilk jsem nikdy nevyzkoušela. Tento jsem si koupila na doporučení kamarádky a jsem spokojená.

Pokožka mě přestane svědit a mám po něm dlouho pocit, že jsem si vlasy právě umyla.


Tento sampon som pouzivala dost dlho, dokonca som si ho kupila viackrat za sebou a to vacsinou nerobievam. Ak miniem sampon, tak skusam novy Smile Ale uz som ho nikde nevidela...

Z vacsiny drogeriovych samponov zvyknem mat take male lupiny, ale po tomto Sunsilku sa neobjavili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 12:03 pm    Předmět: Citovat

Vyskusala som len nejake uhladzovacie mlieko proti krepateniu, ci co to bolo. Vysledok neznamy a kedze si ho nepamatam, tak asi ziadny Very Happy
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 12:10 pm    Předmět: Citovat

Já měla u moře řadu pro sluncem namáhané vlasy či jak se to jmenovalo (kokosově to vonělo). A byla fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Já měla u moře řadu pro sluncem namáhané vlasy či jak se to jmenovalo (kokosově to vonělo). A byla fajn Smile


já ho měla před dvěma lety, u moře byl nepostradatelný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 8:46 pm    Předmět: Citovat

karas.Martinka napsal:
Caithlin napsal:
Já měla u moře řadu pro sluncem namáhané vlasy či jak se to jmenovalo (kokosově to vonělo). A byla fajn Smile


já ho měla před dvěma lety, u moře byl nepostradatelný


Souhlasím Very Happy Ale už jsem tuto řadu nikdy neviděla. Asi se už nedělá, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 9:17 pm    Předmět: Citovat

Tenhle sluneční sunsilk byl vždycky sezonní, myslím že se dal sehnat jen před létem a přes léto, podobně jako sluneční Elseve, ale už jsem ho v obchodech neviděla dlouho, asi už ho opravdu nedělají.
Mě neoplachovací krém právě z této řady před pár lety hodně pomáhal v bazénu proti chlorované vodě. Stačilo tím "nakrémovat" culík, než se šlo do vody, a člověk vůbec neměl v létě vysušené vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 6:12 pm    Předmět: Citovat

Od Sunsilku jsem byla spokojená s celou oranžovou řadou na vlasy poškozené sluncem. A náhodou šampon mají taky u vietnamců v Mostě. Ale škoda, že ho už neseženu normálně v drogerii Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.