Ředit šampon či nikoliv?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=036d5e13102de358c63a59c9c041f712Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 2:45 pm    Předmět: Citovat

Sidonie: Dík za upřesnění, měla jsem za to, že sem to někde četla, že pěníš jen hlavu Cool

Jinak podle mě množství (čajové) lžičky by mělo průměrně husté vlasy zvládnout. S ředěním sem chvíli experimentovala, ale z nějakého důvodu se mi tím víc cuchaly vlasy. Nepřišla sem na to, čím to bylo, tak sem toho nechala. Takže napustím co nejvíc vody na hlavu, pak kydnu šampón do dlaně, na ně napustím další vodu, trochu promnu v dlaních a rychle plácám na hlavu. Takhle mi to vyhovuje nejvíc.
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 2:57 pm    Předmět: Citovat

U mě to je podle šamponu - u klasických (balea apod) tak něco přes lžičku, u přírodních víc a teď mám tu baleu pro citlivou pleť a tam je to spíš ke lžíci (je řidší a pění trošku jinak). A to taky délky nepěním Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 3:05 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Sidonie: Dík za upřesnění, měla jsem za to, že sem to někde četla, že pěníš jen hlavu Cool

Jinak podle mě množství (čajové) lžičky by mělo průměrně husté vlasy zvládnout. S ředěním sem chvíli experimentovala, ale z nějakého důvodu se mi tím víc cuchaly vlasy. Nepřišla sem na to, čím to bylo, tak sem toho nechala. Takže napustím co nejvíc vody na hlavu, pak kydnu šampón do dlaně, na ně napustím další vodu, trochu promnu v dlaních a rychle plácám na hlavu. Takhle mi to vyhovuje nejvíc.


S tou hustotou to ani zďaleka nie je môj problém Very Happy .... Takže možno viem dôvod vysušenej pokožky hlavy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 4:06 pm    Předmět: Citovat

Když já mám utkvělou představu, že při takovémhle pořádném ředění, kdy si na hlavu vyleju půl litru tekutiny, mi hrozně toho šamponu steče na konečky a délky obecně a vysuší je to.
A aplikujete to normálně z nějaké lahve? Nebo jak vlastně?
A pění to pak vůbec? Jsem zvyklá na přírodní pěnivost (čti nepěnivost), ale aspon maličkou pěnu mám ráda.

Budu moc ráda, pokud mi tu mou představu vyvrátíte. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 5:02 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Když já mám utkvělou představu, že při takovémhle pořádném ředění, kdy si na hlavu vyleju půl litru tekutiny, mi hrozně toho šamponu steče na konečky a délky obecně a vysuší je to.
A aplikujete to normálně z nějaké lahve? Nebo jak vlastně?
A pění to pak vůbec? Jsem zvyklá na přírodní pěnivost (čti nepěnivost), ale aspon maličkou pěnu mám ráda.

Budu moc ráda, pokud mi tu mou představu vyvrátíte. Very Happy


Tím, že to ředíš, použiješ míň šampónu než normálně, čili ti toho tam i steče míň. Navíc to nebudeš přelívat najednou, ale postupně - tak, jak si myješ vlasy normálně. Já mám prázdnou lahvičku od Urterkramu, do ní cvrnknu kousek šamponu, doliju asi 3/4 vodou, zatřepu a postupně dávám na vlasy. A pění mi to dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 5:07 pm    Předmět: Citovat

Postupne? .. to ako si myslela?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 5:12 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:

Postupne? .. to ako si myslela?


Myju v předklonu nad vanou - vlasy nejdřív propláchnu vodou. Připravím si do lahvičky ten šampón, no a tím "postupně" myslím to, že nejdřív stříknu do týla, rukama to prohrabu, pak na jednu stranu, zase prohrabu, na druhou stranu, na temeno, na ofinu, prostě postupně takhle aplikuju ten šampón po celý hlavě. Takhle se mi to dostane všude, kam potřebuju. Kdybych obsah celý lahvičky najednou vylila na hlavu, to by mi asi hned steklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 5:20 pm    Předmět: Citovat

Aha ... no hotové umenie si umyť vlasy Smile ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 5:40 pm    Předmět: Citovat

Housenko, díky za objasnění Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 10:18 am    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Když já mám utkvělou představu, že při takovémhle pořádném ředění, kdy si na hlavu vyleju půl litru tekutiny, mi hrozně toho šamponu steče na konečky a délky obecně a vysuší je to.
A aplikujete to normálně z nějaké lahve? Nebo jak vlastně?
A pění to pak vůbec? Jsem zvyklá na přírodní pěnivost (čti nepěnivost), ale aspon maličkou pěnu mám ráda.

Budu moc ráda, pokud mi tu mou představu vyvrátíte. Very Happy


Já si teda rozhodně neleju na hlavu půl litru. Mám na ředení malou lahvičku, nevím přesně, myslím, že to je nějakých 50 ml. Do té naleju trochu šamponu a doředím vodou, většinou ani ne do celého obsahu. Trošku to protřepu a vyleju na hlavu. Pění to dost, a tím, že není ten šampon tak hustý, se mi mnohem líp dostane na všechny vlasy i vespod, s čímž jsem začala mít při klasické aplikace od určité délky vlasů docela problémy.
Jo, a myju v záklonu a vyleju to v podstatě naráz, ale pochopitelně ne na jediné místo, prostě s tou lahvičkou přejedu po celé hlavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.