Obyčejné šampony z drogerie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b0a9e8d6c86b944348355285346a276Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

já se teda přidám s příhodou taťka versus cosi drogistického... náš tatínek s maminkou šli jednou za sto let na ples, táta se umyl, a chtěl se namazat tělovým mlékem. tak se namazal. jenže na plese se pořád drbal, dokonce snad otekl nebo prostě zčervenal, tak začal, co to je za shita co to mamina koupila... tak mu řekla, že koupila jen nový sprchový gel... nu cožSmile
jinak k psím šamponum, podle mě by neměly být nějak zákeřné, vždyť psi mají citlivější pokožku na chemii než lidé, tudíž bych se až tak nebála. stejně jako se říká, že psí konzervy jsou to samé jako masové konzervy pro lidi, jen sou levnější a obsahují více vitamínů a těch prvků Smile Mňamka, občas sem ráda, že to nejímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 5:33 pm    Předmět: Citovat

Příspěvky o krmení chlupáčů přesunuty zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
já se teda přidám s příhodou taťka versus cosi drogistického... náš tatínek s maminkou šli jednou za sto let na ples, táta se umyl, a chtěl se namazat tělovým mlékem. tak se namazal. jenže na plese se pořád drbal, dokonce snad otekl nebo prostě zčervenal, tak začal, co to je za shita co to mamina koupila... tak mu řekla, že koupila jen nový sprchový gel... nu cožSmile
jinak k psím šamponum, podle mě by neměly být nějak zákeřné, vždyť psi mají citlivější pokožku na chemii než lidé, tudíž bych se až tak nebála. stejně jako se říká, že psí konzervy jsou to samé jako masové konzervy pro lidi, jen sou levnější a obsahují více vitamínů a těch prvků Smile Mňamka, občas sem ráda, že to nejímSmile


A já jsem jako malá na chalupě u dědy(byla jsem tam celé 2 měsíce na prázdniny,z toho vyplývá že jsem se nudila) vybíraja jeho psovi různé granule z misky a moc mi chutnaly. Z nudy jsem takhle dokázala jeho psovi spořádat i půl misky granulí Laughing Jinak ještě před nedávnem mě zajímalo co papají naši hlodavci a se ségrou jsme to ochutnali. No dopadlo to tak že jsme křečkům vyjedli ty nejlepší zrníčka a takové ty kukuřičné nafouknuté kuličky. No křečkům se to samo že nelíbilo Laughing Jo a taky jsme jim jednou ohlodali ty tyčinky na kterých jsou zrna-bylo to s medem a oříšky a bylo to fakt dobré Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Já jsem hlídala nedávno králíka a vyzobala jsem mu z krmení sušené banány Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Tak jsem se dopracovala k tomu po letech zkoušení nekřestanských drahých šamponů, že myji obyčejným šamponem za 30 Kč. Jenom po něm mám pocit, že mám docela dost vlasů, po těch "kvalitních" je to uhlazené, splihle nic. Mám konkétně HeliosHerb, od pk solvent, někde jsem četla, že pk solvent má největší podíl na trhu v čr v šamponech. No doufám, že se pak najednou vlasy nezhorší, ale dřív jsem myla jenom podobnýma šamponama a vlasy byly v pořádku. A tě se mi vlas yzdají po dlouhé době v rámci mých možností pěkné.


Tyhle šampony používá sestra, ona šampony a kondiše nějak neřeší a s touhle značkou HeliosHerb je docela spokojená.Ale neteř je naopak vůbec nemůže používat, dělají se jí po nich lupy a mastí hlava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 4:26 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já jsem hlídala nedávno králíka a vyzobala jsem mu z krmení sušené banány Embarassed Embarassed

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 5:08 pm    Předmět: Citovat

citace:
Tyhle šampony používá sestra, ona šampony a kondiše nějak neřeší a s touhle značkou HeliosHerb je docela spokojená.Ale neteř je naopak vůbec nemůže používat, dělají se jí po nich lupy a mastí hlava.



Tak se u mně potvrdilo přísloví nechval dne před večerem, ted po týdnu používání se mi šíleně začaly mastit vlasy a dokonce se mi objevily lupy Shocked V životě jsem lupy neměla. Vlítla jsem do DM a koupila Laveru a ještě jsem se stavila na Vinohradské a vzala Urtekram levanduli. Zase začnu na chvíli s přírodou, třeba se vlasy umoudří Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:


A já jsem jako malá na chalupě u dědy(byla jsem tam celé 2 měsíce na prázdniny,z toho vyplývá že jsem se nudila) vybíraja jeho psovi různé granule z misky a moc mi chutnaly. Z nudy jsem takhle dokázala jeho psovi spořádat i půl misky granulí Laughing Jinak ještě před nedávnem mě zajímalo co papají naši hlodavci a se ségrou jsme to ochutnali. No dopadlo to tak že jsme křečkům vyjedli ty nejlepší zrníčka a takové ty kukuřičné nafouknuté kuličky. No křečkům se to samo že nelíbilo Laughing Jo a taky jsme jim jednou ohlodali ty tyčinky na kterých jsou zrna-bylo to s medem a oříšky a bylo to fakt dobré Wink


haha Laughing a jaký máš pocit?máš nějak lesklejší srst Laughing jednou ve zverimatu jsem potkala dva malý kluky, co si nakoupili pytlík čokolády pro psy. tak si řikám, jak nemaj asi rádi psy, jenže oni se tou čokoládou venku začali ládovat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
*Leontýnka* napsal:


A já jsem jako malá na chalupě u dědy(byla jsem tam celé 2 měsíce na prázdniny,z toho vyplývá že jsem se nudila) vybíraja jeho psovi různé granule z misky a moc mi chutnaly. Z nudy jsem takhle dokázala jeho psovi spořádat i půl misky granulí Laughing Jinak ještě před nedávnem mě zajímalo co papají naši hlodavci a se ségrou jsme to ochutnali. No dopadlo to tak že jsme křečkům vyjedli ty nejlepší zrníčka a takové ty kukuřičné nafouknuté kuličky. No křečkům se to samo že nelíbilo Laughing Jo a taky jsme jim jednou ohlodali ty tyčinky na kterých jsou zrna-bylo to s medem a oříšky a bylo to fakt dobré Wink


haha Laughing a jaký máš pocit?máš nějak lesklejší srst Laughing jednou ve zverimatu jsem potkala dva malý kluky, co si nakoupili pytlík čokolády pro psy. tak si řikám, jak nemaj asi rádi psy, jenže oni se tou čokoládou venku začali ládovat:)


Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
tiborMel napsal:
*Leontýnka* napsal:


A já jsem jako malá na chalupě u dědy(byla jsem tam celé 2 měsíce na prázdniny,z toho vyplývá že jsem se nudila) vybíraja jeho psovi různé granule z misky a moc mi chutnaly. Z nudy jsem takhle dokázala jeho psovi spořádat i půl misky granulí Laughing Jinak ještě před nedávnem mě zajímalo co papají naši hlodavci a se ségrou jsme to ochutnali. No dopadlo to tak že jsme křečkům vyjedli ty nejlepší zrníčka a takové ty kukuřičné nafouknuté kuličky. No křečkům se to samo že nelíbilo Laughing Jo a taky jsme jim jednou ohlodali ty tyčinky na kterých jsou zrna-bylo to s medem a oříšky a bylo to fakt dobré Wink


haha Laughing a jaký máš pocit?máš nějak lesklejší srst Laughing jednou ve zverimatu jsem potkala dva malý kluky, co si nakoupili pytlík čokolády pro psy. tak si řikám, jak nemaj asi rádi psy, jenže oni se tou čokoládou venku začali ládovat:)


Laughing Laughing Laughing Laughing


Ona je paradoxně psí čokoláda zdravější než ta, co baštíme my, protože pro psy je theobromin - alkaloid, kterej čokoláda obsahuje, svým způsobem jedovatej, a psí čoko ho neobsahuje Laughing Můj kamarád pamlsek záasdně ochutnává jako první, než ho dá svýmu psímu parťákovi. Prej když to nebude chutnat jemu, tak to psovi nedá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.