Obyčejné šampony z drogerie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=df46722a9f5cd424bee28bcc26f56c37Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:26 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
*Leontýnka* napsal:


A já jsem jako malá na chalupě u dědy(byla jsem tam celé 2 měsíce na prázdniny,z toho vyplývá že jsem se nudila) vybíraja jeho psovi různé granule z misky a moc mi chutnaly. Z nudy jsem takhle dokázala jeho psovi spořádat i půl misky granulí Laughing Jinak ještě před nedávnem mě zajímalo co papají naši hlodavci a se ségrou jsme to ochutnali. No dopadlo to tak že jsme křečkům vyjedli ty nejlepší zrníčka a takové ty kukuřičné nafouknuté kuličky. No křečkům se to samo že nelíbilo Laughing Jo a taky jsme jim jednou ohlodali ty tyčinky na kterých jsou zrna-bylo to s medem a oříšky a bylo to fakt dobré Wink


haha Laughing a jaký máš pocit?máš nějak lesklejší srst Laughing jednou ve zverimatu jsem potkala dva malý kluky, co si nakoupili pytlík čokolády pro psy. tak si řikám, jak nemaj asi rádi psy, jenže oni se tou čokoládou venku začali ládovat:)


Ono je to už strašně dávno,to jsem byla ještě škvrně Laughing Ale je pravda že po každých prázdninách u dědy mi vlasy rychle povyrostly,byly lesklé a celkově zdravé Laughing A žiju,tak to tak hrozné být nemůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 11:14 pm    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
no je to dilema.. řekla jsem si, že nejdřív dopotřebuju silikonové šampony, co mám doma, ale vůbec se mi k nim nechce vracet, asi je nechám rodičům nebo je "zapomenu" ve fitku Twisted Evil


....a nebylo by lepsi je spotrebovat??? Neodkladej stare zname za nove.....kdyz nejsou vypotrebovany....co?Aspon, to je muj nazor.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

.....ale nemyslím to nijak proti Tobě! Jenom to říkám, že když sis to koupila, hm? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

vím, jak to myslíš a máš pravdu, byla jsem obhlídnout situaci a není to taková hrůza - Elsevu proti třepení je jenom malinko, Sunsilk taky dochází, ale ten si kupuje sestra a já jí na něho chodím Smile Zbývá Elseve s uhlazujícím efektem, kterej mi strašně mastí vlasy a pro ten nemám slitování Evil or Very Mad
Doufám, že se sestra časem naučí chodit na můj přírodní šampon, protože jak jsem si četla složení těch elsevů a sunsilku, tak jsou plné parabenů Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Tak jsem ráda, že mi rozumíš Smile .....no jo, taky přesedlávám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 9:56 am    Předmět: Citovat

A cos už vyzkoušela z těch přírodních?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Na vlasy? Nebo obecně? Na vlasy zatím nic moc, jen tuhý kondicionér Jungle od Lushe.....nádhera Very Happy No a pleť zatím alverde a salus....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 6:21 pm    Předmět: Citovat

teda jen tak pročítám leták z lidlu a maj inzerované od 8.května řady na barvené vlasy - šamps + kondiš - hnědé, blond, červené a černé
samozřejmě je to jen lidl a jejich značka cien, ale za zkoušku, no já osobně uvidím... kus 35,-/300ml !!! ( Laughing )
jakk jsem od nich měla sprej do vlasů a kdysi i kondicionér tak si nijak stěžovat nemůžu... Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
teda jen tak pročítám leták z lidlu a maj inzerované od 8.května řady na barvené vlasy - šamps + kondiš - hnědé, blond, červené a černé
samozřejmě je to jen lidl a jejich značka cien, ale za zkoušku, no já osobně uvidím... kus 35,-/300ml !!! ( Laughing )
jakk jsem od nich měla sprej do vlasů a kdysi i kondicionér tak si nijak stěžovat nemůžu... Wink


ja jsem kdysi mela mleko na vlasy ve spreji z lidlu a bylo fajn. pak ho jednou po dlouhe dobe maminka koupila, a uz to bylo neco uplne jineho, divneho a nanic Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 9:57 pm    Předmět: Citovat

jestli to byl bílý flakonek s růžovým sprejem, pak jsem měla to samé... a bylo vážně fajn Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.