Mastný krém na konečky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=606637854bf4bcf2d447515c6e7906eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
A k cemu je takove vlasove mleko? to se dava na konecky jako olej nebo se to nanasi na mokre vlasy? Asi blbe dotazy, ale ja fakt nevim Embarassed

V poho, ja som tiez z vela veci tupa Embarassed Embarassed Embarassed a nejak mi nedochadzaju, ze sa az ludia v mojom okoli niekedy nestihaju divit Very Happy Very Happy , ale ono tam pisali (aj ta holicka mi vravella) ze je to vlasova vyziva, ktora sa strieka hlavne do suchych koncov a poskodeenych vlasov, alebo aj do zdravych ako prevencia, malo by ich to vyzivit a spevnit. Nie do pokozky, ale vraj by sa nic nestalo, neviem, neskusala som. Len to , ako so vsetkym, netreba prehanat. Malo by to ist po umyti do vlhkych vlasov, a nezmyva sa to.
Návrat nahoru
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 5:50 pm    Předmět: Citovat

Já si to Lidlové mlíčko koupila asi před dvěma lety, a moc mi nevyhovovalo. Pro mě jsou lepší olejíky, po tom mlíčku jsem měla po dvou dnech od aplikace vlasy takové krepaté. Ale abych nikoho neodradila, určitě to chce vyzkoušet, každému sedne něco jiného. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

Já používám na konečky levandulový pleťový krém od Botanica a ten mi naprosto vyhovuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

O tom mlicku z Lidlu je tu uz nekde vlakno (myslim,ze se jmenuje Discount Plus Laughing ) Mlicko jsem si koupila, neobsahuje silikony a obsahuje Panthenol a jojobovy olej. Je u neho rozprasovac a nastrika se do vlhkych vlasu po umyti. Do suchych nezkouset, slepuje vlasy. Ale do mokrach je dobry, koupila jsem druhou lahev a ta uz mi moc nesedla, vrchni vlasy zustavaly stale krepate. Po prvni ale ne, tak si asi zas zvykly potvory. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 9:23 pm    Předmět: Citovat

Tak já občas máznu konečky vazelínou z lékárny. Netuším jaké je složení, ale když vidím, jak trpí, tak je všechno lepší než drátem do oka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
lepší než drátem do oka.

Laughing tak to stopro Laughing ja kdyz jsem nekde na navsteve a musim si umyt hlavu a nemam po ruce kondicioner nebo kokosak (bez toho nerozcesu a na hlave krepate chmyri), tak si do koncu vlasu vetru nejaky krem, pokud mozno nejake lehke slozeni a take to jde. Ale je to takove to na preziti do dalsiho myti. Jednou jsem si na navsteve dokonce do koncu vmastila modrou indulonu. No to ale bylo des Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 2:09 pm    Předmět: Citovat

ta kosmetická vazelína by mě taky celkem zajímala, používám ji na popraskané paty a dyž mám od toho mastný prsty, projedu tím konce vlasů, pak míň elektrizujou, ale jaké to má složení, to netuším ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

mám pocit, že vazelína (aspoň tá kozmetická) je 100% parafín (vyrába sa z ropy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

Když začalo mrznout matlala jsem do konečků Excipial U Lipolotio, mléko z lékárny pro přesušenou pokožku a vážně dobrý Wink akorát už mi došlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 5:56 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Když začalo mrznout matlala jsem do konečků Excipial U Lipolotio, mléko z lékárny pro přesušenou pokožku a vážně dobrý Wink akorát už mi došlo Laughing

Laughing aj ty? Heh sranda, ja som s ním prestala lebo mi zacalo príliš mastiť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.